Тлумачення сну «Зуби»

Сонник Азара

Здоров'я.

Випадаютьнещастя з батьком чи матір'ю;

Випадають і виростають знову - процвітання потомства у всіх поколіннях;

Чистити зубиздоров'я.

Чисті, біліудача, здоров'я;

Гнилісварка;

Чистити їх або купувати пасту - бажаний гість;

Вириватирозрив відносин з докучливою особливою;

Штучніфальш у любові;

Поганіхвороба;

Випадання, особливо з кров'ю - смерть родича;

Вибиті.

Побачити в сні людини з білими правильними зубами - знак того, що Ви зустрінете прекрасну дівчину, на якій одружуєтеся.

Якщо ж у Вас у самого дуже погані зуби, сон передвіщає Вам хворобу.

Якщо уві сні випадає зуб - це до втрати друга або родича;

Якщо ж випадають всі зуби, це передвісник хвороби або біди.

Якщо у Вас уві сні болять зуби - це сон із зворотним змістом, що означає, що Вас чекають радості і задоволення.

Якщо уві сні Вам свердлять здоровий зуб, це означає переїзд, а для сімейних - збільшення сімейства.

Виділяються на обличчі, рівні - до дрібних придбань. Криві - до невдалих покупок. Окремо - для працівників торгівлі - до втрат, недодачу;

Для решти — ваші домашні турботи можуть бути зіпсовані (цвіль, жучки). Випадають без болю - непомітно відпадуть малозначні зв'язку. Випадають із кров'ю - хворобливе розставання. Виривають - те ж, але з вашої ініціативи. Чистити - якісь знайомства, явно зайві, забирають ваш час і енергію. Дірки в зубах, гнилі - серед ваших знайомих є "стукачі" і донощики.

Мати штучні — фальшива любов виривати - порвеш відносини з докучливою особливої пломбувати - упорядкувати свої справи випадають або хитаються - смерть в родині мати дуже погані - хвороба чистити - працювати на інших вставляти нові - сумнівна справа з'ясуватися красиві, білі - здорове потомство золоті - багатство.

Зуби являють собою в снах рідню і кращих друзів. Передні ставляться до дітей, братам і іншим близьким родственнкам. Верхні означають чоловіків, а нижні - жінок. Верхній очної зуб означає батька, а нижній - матір. Корінні зуби представляють собою друзів або далеких родичів і мають у снах те ж значення, що і інші.

Таким чином, якщо кому присниться, що він втратив який-небудь зуб або він у нього зіпсувався, це означає, що бачив такий сон позбудеться кого-небудь з родичів. І навпаки, якщо побачиш уві сні, що зуби стали білішими, міцніше і красивіше звичайного, це віщує радість, благополуччя, приємні звістки і дружбу рідних.

Якщо побачиш уві сні, що який-небудь із зубів зробився довше інших, це пророкує неприємність від кого-небудь з родичів.

Якщо людині присниться, що у нього один із корінних зубів хитається, гниє або болить, то комусь із його друзів або рідних загрожує хвороба або небезпека. Хто побачить у сні, що він чистить зуби, той допоможе грошима своїм рідним або друзям.

Бачити у сні, що деякі зуби зробилися більше інших настільки, що навіть заважають їсти і говорити - до сварки між рідними і процесу через спадщину.

Сни про зуби і випаданні зубів широко поширені. Часто такий сон тривожний, хоча і не несе в собі такого ж страх або занепокоєння, як КОШМАР. У сні зуби часто хвилюють тільки марить. Інші дійові особи сну або не помічають втрати зубів, або не надають цьому значення. Розповідає 19-річна дівчина:

"Я в спальні, розчісую волосся. Заходить хлопець і питає, зустрічаюся я з ким-небудь. Я кажу, що немає. Тоді він запрошує мене на побачення. Я погоджуюся. Він збирається поцілувати мене, і я прошу його секунду почекати. Я йду трохи освіжитися. Коли я витираю рот, мої зуби починають випадати! Ніякої крові, просто порожні місця в роті. Я повертаюся з ванної заклопотана, але хлопець нічого не помічає. Між тим, я відчуваю себе руїною. "Ця дівчина повідомляє, що в реальному житті вона відчувала внутрішній дискомфорт через припинення відносин з чоловіком. Їй би хотілося відновити їх. Можливість потрапити в незручне становище утримує її від цього. Сни про втрату зубів часто є снами про сумні або потенційно можливих незручних ситуаціях. Аналогічний досвід в реальному житті можна узагальнити у виразі "втратити обличчя" на публіці. Іншою можливою причиною снів про втрату зубів можуть бути фізичні відчуття, такі, як скреготіння зубами або підвищена чутливість зубів. Вам вибивають зуби або вони випадають без видимої причини?

Вказує на ступінь надійності як захисної системи організму (атака або опір), так і друзів і родичів. Втрата одного або декількох зубів символізує втрату життєвих сил, тонусу.

Звичайний сон, у якому Ви бачите зуби, передвіщає малоприємне зіткнення із хворобою й неспокійними, хвилюючими Вас людьми.

Якщо Вам присниться, що Ви втратили зубів, Вас очікують нещастя.

Якщо уві сні лікар вирвав Вам зуб, Вас очікує жахлива, затяжна хвороба.

Якщо в сні Ви спостерігаєте належне людині кількість зубів у себе в роті - виходить, після численних випробувань до Вас повернуться загублені коштовності.

Якщо у сні Ви чистите або полощете зуби - це означає, що від Вас буде потрібно величезна боротьба, щоб зберегти Ваше щастя.

Якщо Вам присниться, що у Вас в роті штучні зуби, - значить, Вам слід очікувати суворих випробувань, які обрушаться на Вас, і Вам належить їх подолати.

Якщо у сні Ви втрачаєте зуби - Вас очікує тяжкий тягар, що розтрощить Вашу гордість і погубить Вашу працю.

Якщо Вам присниться, що Вам вибили зуби, - значить, Вам слід уважно поставитися до своїх справ, тому що вороги не дрімають.

Якщо уві сні Ваші зуби руйнуються або зламані - значить, Ваша робота або здоров'я постраждають від надмірного навантаження.

Якщо Вам сниться, що Ви випльовує свої зуби, - значить, хвороба загрожує Вам або Вашим рідним. Неправильні зуби з якимись вадами - найжахливіший сон. Він загрожує багатьма нещастями тому, хто його бачить. Це і злидні, і крах особистих планів і надій, і хвороби, і нервове виснаження навіть у здорових досі людей.

Якщо у Вас у сні випаде один зуб - це означає сумні звістки;

Якщо два — то смугу невдач, в які сновидець буде вкинуто через власну недбалість.

Якщо ж — випадуть три зуби - підуть дуже серйозні лиха.

Якщо Ви бачите, що у Вас випали всі зуби, - це означає, що грядуть нещастя.

Якщо Вам сниться, що Ваші зуби зіпсувалися і Ви висмикнули їх, - значить, голод і смерть очікують саме Вас.

Якщо Вам сниться, що з Ваших зубів злітає наліт, від чого вони стають здоровими та білими, - значить, Ваше нездужання - тимчасове;

Коли воно пройде, Ви одумаєтеся, і усвідомлення виконаного обов'язку буде радувати Вас.

Якщо у сні Ви захоплюєтеся білизною й досконалістю своїх зубів, Вас очікують милі Вашому серцю друзі й вся повнота щастя, яку тільки може дати здійснення бажань.

Якщо у сні Ви, висмикнувши один з Ваших зубів, втрачаєте його, а потім шукаєте язиком в роті западину, не знаходячи її, і Ви залишаєте цю загадку нерозгаданою - то це означає, що Вас очікує зустріч із якоюсь людиною, якій Ви зовсім. І, тим не менш, ця зустріч відбудеться. А надалі Ви будете продовжувати бачитися із цією людиною і, незважаючи на косі погляди друзів, одержувати від цих зустрічей хвилююче Вас задоволення.

Якщо Вам сниться, що Ваш стоматолог прекрасно очистив Вам зуби, а на наступний ранок Ви виявляєте, що вони знову пожовкли, - це означає, що Ви ввірена захист своїх інтересів якимсь людям, але незабаром довідаєтеся, що вони не встоять перед улесливими обіцянками якого-.

Звичайний сон, у якому Ви бачите зуби - хвороба, зіткнення з неспокійними, хвилюючими Вас людьми;

Позбутися зубівнещастя;

Лікар вирвав Вам зуб - жахлива, затяжна хвороба;

Ви спостерігаєте належне людині кількість зубів у себе в роті - після численних випробувань до Вас повернуться загублені коштовності;

Чистити або полоскати зуби - від Вас буде потрібно величезна боротьба, щоб зберегти Ваше щастя;

У Вас в роті штучні зуби - суворі випробування;

Втратити зуби — тяжкий тягар, що розтрощить Вашу гордість і погубить Вашу працю;

Вам вибили зуби - Вам слід уважно поставитися до своїх справ, тому що вороги не дрімають;

Руйнуються або зламані - Ваша робота або здоров'я постраждають від надмірного навантаження;

Випльовувати свої зуби - хвороба загрожує Вам або Вашим рідним;

Неправильні зуби з якимись вадами - найжахливіший сон. Він загрожує багатьма нещастями тому, хто його бачить. Це і злидні, і крах особистих планів і надій, і хвороби, і нервове виснаження навіть у здорових досі людей;

Випав один зуб - сумні звістки;

Випали два зуба - смуга невдач;

Випали три зуби - дуже серйозні лиха;

Випали всі зуби - грядуть нещастя;

Ваші зуби зіпсувалися і Ви висмикнули їх - значить, голод і смерть очікують саме Вас;

З Ваших зубів злітає наліт, від чого вони стають здоровими та білими - Ваше нездужання - тимчасове;

Коли воно пройде, Ви одумаєтеся, і усвідомлення виконаного обов'язку буде радувати Вас.

Ви захоплюєтеся білизною й досконалістю своїх зубів - Вас очікують милі Вашому серцю друзі й вся повнота щастя, яку тільки може дати здійснення бажань.

Ви, висмикнувши один з Ваших зубів, втрачаєте його, а потім шукаєте язиком в роті западину, не знаходячи її, і Ви залишаєте цю загадку нерозгаданою - Вас очікує зустріч, якої Ви зовсім не бажаєте і якою Ви захочете зневажити. І, тим не менш, ця зустріч відбудеться. А надалі Ви будете продовжувати бачитися із цією людиною і, незважаючи на косі погляди друзів, одержувати від цих зустрічей хвилююче Вас задоволення.

Ваш стоматолог прекрасно очистив Вам зуби, а на наступний ранок Ви виявляєте, що вони знову пожовкли - це означає, що Ви ввірена захист своїх інтересів якимсь людям, але незабаром довідаєтеся, що вони не встоять перед улесливими обіцянками якогось спритного ошуканця.

Бачити зуби має відношення до членів сімейства. Чотири передніх зуба, два вгорі і два знизу - ті, які називаються "Санойб", означають дітей, братів і сестер. Чотири зуба - "раббі" - сусідні з попередніми - означають дядьком з батьківської та материнської сторони, а зуби "Анібб", з'єднані з "раббі", - старших родичів.

Зуби корінні, якими розжовують їжу, означають рідних:

Верхні — рідних по батькові, а нижні - рідних по матері. Деякі кажуть, що права сторона щелепи, верх і низ, означає рідних по батькові, а ліва сторона - верх і низ - рідних по матері.

Якщо хто уві сні побачить, що зубів у нього немає, то родичі, у відповідності з тим, кого даний зуб позначає, будуть у відсутності.

Якщо хто побачить, що він легко вийняв собі зуб і тримає його на руці, значить у нього буде дитя або брат, або майно, або яка-небудь прибуток.

Якщо хто-небудь побачить уві сні пошкодження в зубах, значить та людина, до якого даний зуб має відношення, отримає пошкодження. І взагалі знай, що добрий стан і білизна зубів - до благополуччя тих, кого дані зуби позначають.

Якщо хто побачить у сні, що зуби у нього випали, це означає, що життя господаря зубів буде боргу.

Якщо хто побачить у сні, що зуби в нього золоті, це до поганої хвороби, і до чутці людський.

Якщо хто уві сні побачить, що зуби в нього з дерева, скла або воску - це до смерті тієї людини.

Зубисимвол втрати життєвої енергії, переживань.

Бачити у сні, як вам виривають зуби, - наяву ви боїтеся втратити когось з близьких.

Якщо уві сні у вас випадають зуби - ваші розгубленість і бездіяльність заважають здійсненню мети.

Побачити в сні гнилі і руйнуються зуби - хвороби, проблеми зі здоров'ям. Сон, в якому ви побачили порожнє місце у роті замість зуба, попереджає про втрати життєвої енергії та передчасної старості. Разболевшійся зуб означає, що вам доведеться зайнятися вирішенням особистих проблем.

Білі — до здоров'я;

Чорнібути нелюбимим;

Чиститиробота.

Інших;

Вибити — до неуспіху;

Давати рвати — до хвороби;

Випаданнясмерть.

Родичів;

Мовою чіпатиуспіх у справах.

Чисті, біліудача, здоров'я;

Гнилісварка;

Чистити або купувати пасту - бажаний гість;

Виривати — рзрив відносин з докучливою особливою;

Штучніфальш у любові;

Поганіхвороба;

Із кров'юсмерть родича;

Вибитіневдача;

Вставляти —.

Сон, у якому Ви бачите зуби, попереджає про неприємності, викликаних спілкуванням з хворими або нісенітними людьми.

Якщо Вам приснилося, що у Вас випадають зуби, то, можливо, попереду Вас чекає низка тривог і неприємностей.

Якщо Ваш зуб видаляє стоматолог, то це знак важкої затяжної хвороби.

Якщо Вам вибили зуб, то Вас підстерігає несподівана проблема або в бізнесі, або зі здоров'ям.

Сон, у якому Ви бачите, що всі Ваші зуби в порядку і на місці, означає, що чорна смуга Вашого життя нарешті зміниться світлої.

Якщо Вам сниться, що Ви чистите або полощіть зуби, то Вам доведеться завзято боротися за те, щоб відстояти свої інтереси.

Якщо Вам вставляють зуби або Ви користуєтеся зубним протезом, то, можливо, Вам доведеться зіткнутися з тяжкими випробуваннями, які, при додатку належних зусиль, Ви зможете подолати.

Сон, в якому Ви розглядаєте свої зуби, застерігає Вас. Дотримуйтеся обережності в справах, вороги не дрімають.

Якщо ж при цьому Ви захоплюєтеся своїми рівними білими зубами, то це є ознакою задоволеності досягнутим.

Бачити у сні гнилі зуби - до неприємностей в справах або зі здоров'ям, обумовленим зайвим напругою.

Якщо Ви випльовує зуби, то хвороба загрожує Вам або Вашим близьким.

Сон, в якому Ви вилікували зуби, а також позбулися від зубного каменю і нальоту, говорить про те, що Вам вдасться вибратися з лап затяжної хвороби. Справи на роботі також підуть на лад. Однак якщо Вам сниться, що, незважаючи на пророблені процедури, у Вас знову з'явився наліт на зубах, то Вам слід остерігатися ненадійних людей, які можуть неабияк зіпсувати Вам життя.

Якщо Вам приснилося, що Вам видалили зуб, однак Ви не можете знайти порожнє місце, де він перебував, то це означає, що Ви все-таки вирішите відмовитися від наміченого раніше справи. Але пізніше Ви потай від інших повернетеся до нього, від чого отримаєте неясне задоволення.

ЗУБИ БІЛІздоров'я;

ЗУБИ ХВОРІ, БРУДНІ - бідність.

Зубвтрата.

Зуби — розмови, балачки, плітки. Біль зубів - слабість. Випали) зуби і йде кров - смерть рідного, кровного. Зуб випаде - мрець з родини. Випали всі зуби на долоню і почорніли, то той, кому сниться, помре. А якщо сниться один зуб, то помре хтось із знайомих.

Зуби воскові - вмерти. Як сниться, що вирвали кутовий зуб, то буде великий мрець, а якщо сниться, що вирвали передній зуба, то буде маленький мрець. Як сниться, що зуби хворіють, а сон вранці, - це хтось приб'ється, буде гість. Як сниться, що зуби хворіють, а сон увечері, - це хтось чужий помре. Зуб випаде дуплистих - помре старий. Зуб випаде без болю, без крові - хтось помре не дуже рідний. Зуб зламався - втратиш вірного приятеля, виріс новий - з'ясуєш непорозуміння. Випадання одного боку зубів - перед смертю. Білі зуби - здоров'я.