Тлумачення сну «Змія»

Сонник Азара

Злий ворог.

Підступність, зрада;

Якщо повзе — до хвороби.

Також Див. Удав.

Підступність, зрада;

Якщо приползет — до хвороби.

Кільцем — дуже важливе час (увага! Розгорнута - небезпечні пригоди. Нападає - не пропустіть момент! Чим ближче контакт, тим ближче за часом.

Змію, як і більшість інших плазунів, слід трактувати, як пеніс.

Якщо змія гріється на сонці, то це символізує хороший сексуальний тонус чоловіки.

Якщо жінка бачить змію замість свого партнера, це говорить про можливі зміни (у тому числі і приємних) у ваших відносинах.

Якщо ж змію бачить чоловік, то це говорить про його гомосексуальних прагненнях, хоча, можливо, і прихованих, так і про те, що він може піддатися гомосексуальним домаганням.

Укус змії говорить про те, що ваші сексуальні відносини можуть бути порушені втручанням іншого чоловіка.

Якщо ж змія вкусила не вас, а кого-небудь іншого, то це говорить про вашому сексуальному прагненні до цього особі, або до бажанням змінити свого партнера, якщо об'єкт укусу неясний.

Якщо ви переслідуєте змію, полюєте на неї і намагаєтеся зловити, то ви здатні вести, чи ведете, дуже активне сексуальне життя.

Якщо ж ви уникаєте від змії, то у вас якісь проблеми в сексуальному житті, які ви боїтеся або не хочете дозволити.

Змія, що згорнулася кільцем, говорить про вашому прагненні до самоудовлетворению.

Ползущая змія символізує статевий акт.

Якщо ви з задоволенням дивіться на змію, милуєтеся нею, то ви легко можете поміняти стиль своє сексуальне життя, ви любите експериментувати і отримувати від цього задоволення.

Якщо ви цілуєте змію, то ви прагнете до орального сексу, але соромитеся зізнатися в цьому навіть самому собі (самої).

Мати ворогів серед жінок вбити - вийти з важкій життєвій ситуації.

Змія символізує зраду жінки.

Бачити уві сні змію, яка звивається і розвивається перед очима в сплячого, означає наявність ворогів, а також ненависть і хвороба.

Якщо Вам присниться, що Ви вбили змію, то це чекає на Вас торжество над своїми ворогами і заздрісниками.

Змія — це важкий символ, тому що в різних КУЛЬТУРАХ його по-різному тлумачать. Тлумачення мають дуже широкий діапазон:

Від страху, холодящего кров, до миру і мудрості. Варіанти визначаються історією літератури і фольклором різних культур, а також особистим досвідом. У реальному житті страх перед зміями - явище нерідке. У деяких людей цей страх носить характер настільки руйнівний, майже патологічний, що навіть фотографія змії здається загрозливою.

Для таких людей сни зі зміями не віщує нічого доброго.

Якщо уві сні присутній хто-те, хто тримає змію в руках, то він, ймовірно, символізує собою джерело мудрості і управління порядком у світі який марить і може являти собою в деякому роді його самого або когось з його знайомих. В азіатських і північноамериканських культурах змія - це символ мудрості. Думка про мудрості випливає з здатності змії скидати шкіру і оновлюватися.

Якщо комусь сняться змії в такому світлі, то цей сон символізує собою оновлення, вирішення проблем і впорядкування. У иудейско-християнських культурах змія є символом спокуси або духовного протидії досягнення поставленої мети. Таке трактування випливає з Біблії, в якій сатана у вигляді змії спокушає Адама і Єву в Едемському саду. Іноді змія, приснившаяся в такому контексті, натякає вам на конкретної людини у вашій реальному житті, з ким у вас склалися не зовсім гладкі відносини. Нарешті, ФРЕЙД і класична психотерапія також запропонували свої тлумачення цієї знакової образу. На їх думку, змія символізує фалос, але деколи втілює страх перед статевим актом, відраза до нього. Правильно тлумачити приснившуюся вам змію досить складно. Які переважають емоції по відношенню до змії:

Страх, повагу або протидія? Як ви ставитеся до змій в реальному житті:

Нейтрально, зі страхом або доброзичливо? Змія з'явилася, коли ви були один або разом з іншими? Які почуття ви відчуваєте по відношенню до тих;

Людям, які були разом з вами? Відповіді на ці питання повинні привести до плідної тлумачення сну зі змією.

Символізує деяку структуру - деформирующую і прерывающую розвиток. Спочатку ця структура уподібнюється самого життя, щоб людина її краще засвоїв, проте, як тільки вона налаштує організм на певну програму, починається повний регрес особистості. Образ змії, постійно зустрічається в легендах і релігійних писаннях, виникає із спогадів про проникнення у людини чужорідної механічної структури.

Для жінкибути трохи дохлої змій - змусить Вас страждати злість лицемірного одного;

Бачитипопередження про будь-яких різновидів і форм зла;

Звиваються або падають на когось - боротьба за існування, докори сумління;

Вбивати — Ви підете на все заради досягнення своїх інтересів або того, щоб із ними рахувалися інші люди, Ви будете тріумфувати перемогу над ворогами;

Проходити серед змій - Ви будете жити в постійному страху захворювання, а егоїсти посягатимуть на Ваше місце в дружньому колі;

Вжалила — Ви піддастеся злісним підступам, і вороги зашкодить Вашій роботі;

По зеленій траві до Вас повзе плоска плямиста змійка, Ви отскакиваете в бік, вона проповзає повз, і Ви забуваєте про неї, як раптом вона знову наближається до Вас, збільшуючись в розмірах і, нарешті, перетворюючись в величезного змія, а Ви ціною божевільних зусиль успішно уникаєте його нападу і повністю позбавляєтесь від цього страшного бачення - Ви скоро уявіть, ніби Вами нехтують і не поважають, а Ваші справи йдуть все гірше і гірше, хвороби, занепокоєння, затятість будуть страшно гипертрофироваться у Вашій свідомості, але все закінчиться успішно, уявні біди будуть забуті, а взваленные на себе зобов'язання відкинуті, і Ви будете задоволені і винагороджені;

Змія кільцями обвивається навколо Вас і вистрілює у Вас своїм жалом - Ви будете безсилі у руках своїх ворогів, хвороба;

Тримати в руках - неспокій, піклування;

Змії взяли химерні контури - біда, яка розвіється, якщо поставитися до них байдуже, зберігаючи присутність духу;

Побачити або наступати на змій, купаючись або переходячи вбрід річку - тривоги в передчутті чистої радості;

Бачити, як жалять інших - Ви будуть ображати Вашого друга;

Маленькі змійки — Ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком обмовляти і ганьбити Вас, а також спробують зірвати Ваші плани;

Діти, які грають зі зміями - замішання з-за спроби розпізнати друзів і ворогів;

Для жінкитурбуватися за дитину, почувши зміїне шипіння - Вас умовлять відмовитися від чого-то Вам дорогого заради Вашого ж блага, але пізніше Ви виявите, що були залучені в ганебний інтригу;

Бачити уві сні одного, що стоїть на стежці, і змій, загрозливо піднімають голови у нього за спиною - Ви розкриєте змову, організований проти Вас та Вашого друга;

Розуміти, що один тримає змій під контролем - якась могутня організація буде діяти у Ваших інтересах і відобразить злісні підступи;

Для жінки бути завороженной змією - утиски, але на захист Ваших прав виступить закон і впливові друзі.

Також Див. Газон, Конюшина, Коліна, Кішка, Кошеня, Плазуни, Собака, Удав.

Бачити змію — до ворога, і сила ворога соответственна буде силі баченій змії.

Якщо хто побачить змію ручний і слухняною, досягне майна, а якщо побачить, що змія напала на нього, - його спіткає якесь розчарування з боку царя.

Якщо хто побачить, що багато змій зібралися разом і не заподіюють шкоди - людина, що бачить такий сон, буде почати над військом.

Зміясимвол гріхопадіння людини, зла, хитрості.

Побачити уві сні що повзе по землі змію - означає, що вам слід побоюватися років, що знаходяться під її впливом, тобто 2001, 2013, 2025 і т. Саме в ці роки над вами нависне реальна загроза опинитися без притулку і матеріальних засобів. Швидше за все поруч навіть не виявиться людини, який допоможе вам подолати що сталися з вами лиха. Отруйна змія, обвившая число Антихриста, - знак того, що в той момент, коли на Землю прийде Антихрист, активізуються всі найстрашніші людські пороки. Настане час вбивць, злодіїв, ґвалтівників.

Побачити уві сні неотруйну змію, що наближається до людини, - застереження про те, що на чолі одного з наймогутніших держав земної кулі стоїть людина, яка почне війну проти слабкого держави, але в даний час ще є можливість перешкодити цій людині. Сновидця такий сон попереджає про можливу небезпеку, яку можна уникнути.

Якщо вас уві сні отруйна змія вкусила - ви, не бажаючи того, станете причиною дуже великого скандалу, можливо, з вашої вини або з вини когось з ваших близьких відбудеться політичний переворот.

Якщо вам приснилося величезна змія, сдавливающая шию людини, то, значить, цій людині загрожує реальна небезпека. Сон, у якому ви побачили чорну, гігантських розмірів змію, означає ні з чим не порівнянне зло.

Змія , що оповилася навколо жезла, означає зло, що приховує правду.

Якщо уві сні ви побачили змію, свернувшуюся кільцем, значить, у вас є таємний недоброзичливець.

Побачити уві сні нападницю на вас змію - значить наяву відчувати лиха і позбавлення. Вбити уві сні змію - позбавитися від ворога.

Побачити уві сні змію з кількома головами - застереження. Ви можете стати жертвою жахливої брехні.

Змія , обриси якою приховані за туманом, є символом ядерної загрози і може означати ядерну ракету. Сон, у якому ви відчуваєте на собі зміїний погляд, означає пильну увагу до вас дуже впливових і жорстоких людей.

Побачити уві сні клубок змій - наяву стати жертвою інтриг і пліток.

Таємна злість, хитрість.

До хвороби;

Розчавитиодужання.

Підступність, зрада;

Якщо проповзе — до хвороби, щоб його вжалили. - ворожнеча;

Відчувати біль від жала змії - опамятоваться від тимчасового захоплення;

Розчавити голову змії - дати урок бесхарактерному та аморального.

Людині.

Сни про зміїв попереджають про зло в різних його проявах.

Сон, в якому молода жінка бачить, як її кусає мертва змія, попереджає про небезпеку, яка очікує її з боку людини, що прикидається її другом.

Якщо Вам сниться що в ’ ється змія, то Вам доведеться боротися з долею.

Якщо Вам приснилося, що Ви убиваєте змію, то в реальному житті Вам доведеться докласти зусиль для того, щоб відстояти свої інтереси. У найближчому майбутньому Ви побачите, що перемогли своїх недругів.

Якщо Вам приснилося, що Ви змушені переступати через змій, то це попереджає Вас про те, що Вашому здоров'ю загрожує небезпека, а Ваші конкуренти намагаються вижити Вас.

Якщо Вам приснилося, що Вас вкусила змія, то Вам буде важко встояти під впливом недругів, які спробують Вам нашкодити.

Побачити уві сні, як змія кільцями обвивається навколо Вас і збирається Вас вкусити, означає, що в реальному житті Вас чекає ситуація, в якій Ви опинитеся безсилі перед своїми ворогами.

Якщо Вам приснилося, що Ви тримаєте змію в руках, то це є провісником того, що Вам вдасться своїм милосерді перемогти ворогів.

Сон, у якому Ви бачите, що замість волосся у Вас на голові кишать змії, говорить про те, що Ви занадто багато значення надаєте дрібниці.

Якщо Вам сняться змії, які мають неприродну форму, вид або забарвлення, то такий сон символізує, що наяву Ви зіштовхнетеся з неприємностями, які при найближчому розгляді виявляться абсолютно неважливими.

Якщо Вам приснилося, що Ви переходите вбрід річку, кишать зміями, то будьте обережні, оскільки там, де Ви сподівалися на успіх, Вас чекають проблеми.

Якщо Ви бачите, як змії кусають інших людей, то не виключено, що Ви самі осложните відносини з Вашими своїми знайомими завищеними вимогами до них.

Якщо Вам приснилося цілий ком маленьких змійок, то Вам не варто бути занадто відкритим з людьми, бо вони можуть скористатися цим і обдурити Вас.

Якщо Вам сниться, що діти грають зі зміями, то, можливо, життя поставить Вас в скрутну ситуацію, коли Вам буде важко визначити, хто Вам ворог, а хто - один.

Якщо уві сні жінка чує шипіння змії, то це попереджає її про те, що вона буде змушена відмовитися від того, на що вона була вправі розраховувати.

Якщо Ви бачите уві сні свого друга, до якого зі спини підповзає змія, то Вам вдасться вберегти його від неприємностей і, може бути, навіть розкрити змову проти нього.

У разі якщо змії підкоряються Вашому другу, Ви можете сподіватися на те, що якась зовнішня сила допоможе Вам уникнути біди.

Сон, в якому жінка бачить, що вона загипнотизирована змією, передбачає, що її права порушені, проте за допомогою вірних друзів і закону їй вдасться відстояти свої інтереси.

Укус зміїсварка, неприємність, Змія бачити - стерегись ворогів;

Кривавий змій — прихований ворог.

Побачити уві сні що повзе по землі змію - свідчення того, що незабаром вам належить сутичка зі злим ворогом, який після таємних підступи проти вас зважиться на відкриту війну.

Якщо ползущая отруйна змія, то навряд чи вам вдасться здобути перемогу над цією людиною, бо він сильніший і підступніше вас.

Якщо ж ползущая змія неотруйний, то ви легко впораєтеся зі своїм ворогом, використавши його підступи проти нього самого.

Побачити уві сні клубок змій - поганий знак. Такий сон говорить про те, що навколо вас дуже багато злих, заздрісних людей, які бажають вам краху кар'єри, нещастя в сімейному житті і навіть смерті. Вам слід бути обережнішими в спілкуванні з усіма своїми знайомими, бо висловлене вами в пориві пристрасті послужить вам погану службу.

Якщо уві сні вас вкусила змія, то в реальному житті вам доведеться глибоке розчарування в близькій людині. Протягом довгого часу ви будете шукати причини вашого постійного невдачі, але вам навіть в голову не прийде, що це справа рук людини, якій ви довіряєте. Швидше за все, він вдався до силам чорної магії, поставивши собі за мету зробити ваше життя нещасної.

Побачити уві сні мирно свернувшуюся колечком змію - передумова того, що ваші вороги тільки чекають відповідного моменту, щоб завдати вам сильний удар, від якого ви, швидше за все, не зможете оправитися.

Якщо вам приснилося величезна змія, сдавливающая шию людини, то такий сон є поганим знаком. По всій видимості, ви в числі перших дізнаєтеся про смертельної хвороби близької людини. Вам потрібно буде проявити велику силу волі, щоб повідомити про неї родичів хворого і допомогти близькій людині прожити з гідністю і смиренністю свої останні дні.

Побачити уві сні змію гігантських розмірів - пророцтво великої трагедії. Настануть часи, коли на Землі буде прищепити Сатана в людському обличчі. Це буде час голоду, бідності, насильства, людських страждань, крадіжки і загибелі мільйонів людей, що живуть на нашій планеті. Вбити уві сні змію - знак того, що людство в майбутньому, усвідомивши, наскільки важливо вірити в Бога, знову відкриє всі церкви і храми. Нечиста сила відступиться, бачачи, що люди стали милосердними і мудріше.