Тлумачення сну «Змії»

Сонник від А до Я

Побачити в сні змій віщує, що ви будете мати ворогів серед жінок і взагалі відчувати на собі вплив злих сил.

Якщо уві сні вас намагається вжалити гадюка, то наяву ви відчуєте страждання від зловмисності того, хто видає себе за вашого приятеля.

Якщо на вас падають з дерев або з даху извивающиеся і шиплячі змії - це віщує боротьбу за свою любов і переживання з цього приводу.

Якщо уві сні ви вбиваєте змій, то в реальному житті ви здатні пожертвувати всім заради досягнення поставленої мети і зможете змусити рахуватися з цим не тільки друзів, але й ворогів. Йти по лісі, що кишить різними зміями, віщує, що вам доведеться жити в неминуще страху, побоюючись викриття ваших непривабливих вчинків, через що не зможете знайти спільну мову з друзями.

Бачити уві сні вмираючих від укусів отруйних змій людей або тварин віщує, що ви піддастеся на улесливі вмовляння і зазнаєте невдачі на радість прихованим ворогам.

Якщо уві сні ви опиняєтеся жертвою величезного пітона, який стиснув вас у своїх кільцях і душить, - значить, ви будете безсилі захистити свою честь і гідність від наклепників.

Брати в руки змій - вам вдасться знайти вихід з найскладнішої ситуації і в самій екстремальній ситуації ви зможете зберегти спокій духу і тверезий розум. Сон, в якому ви бачите себе в образі Медузи Горгони, у якої замість волосся на голові извивающиеся змії, - наяву незначні на перший погляд події можуть доставити вам серйозне занепокоєння і головоломні турботи.

Якщо змії, які нападають на вас уві сні, раптово окаменевают, - це передвіщає, що наяву вас буде переслідувати заздрість недоброзичливців.

Якщо при цьому змії застигають у найнеймовірніших і химерних положеннях і позах - в реальному житті вам загрожують біди, які, якщо їх проігнорувати, минуть вас стороною.

Побачити змію, що повзе в вашу постіль, віщує зраду, необгрунтовані звинувачення повалений вас в розгубленість.

Якщо уві сні ви сильно злякалися, наступивши на змію, яку спочатку не помітили, - наяву ви будете переживати в очікуванні результату, від якого залежатиме ваша подальша доля.

Якщо вас уві сні вкусила кобра - значить, наяву вас може образити ваш хороший друг.

Якщо кобра завдає смертельний укус якомусь тварині, яка помирає у страшних конвульсіях, - це означає, що ваші вороги, намагаючись принести шкоду вашій справі, в результаті нашкодять собі.

Бачити уві сні свою квартиру, повну вужів та інших безпечних невеликих змій, означає, що ви зробите привітний прийом людям, які будуть нишком гадить вам наклепом і провокувати на мерзенні вчинки.

Якщо у своєму сні ви бачите грають зі зміями дітей - значить, наяву може несподівано виникнути ситуація, в якій вороги опиняться вашими друзями, а друзі - ворогами. Сон, в якому ви намагаєтесь врятувати дитину від змії, означає, що наяву ви погодитеся відмовитися від чогось дуже дорогого для вас заради порятунку когось із близьких.

Бачити у сні змій, нападників зі спини на людину, не бачить їх, означає, що в реальному житті ви викрили інтриганів, які будуть намагатися зганьбити вас. Сон, в якому ви бачите виступ заклинача змій, віщує, що вам доведеться звернутися за допомогою до впливовим людям, які зажадають за це високу плату.

Якщо уві сні ви не можете зрушитися з місця, загіпнотизовані поглядом втупився на вас змії, - в житті хтось спробує ущемити ваші права, але буде покараний вашими захисниками і друзями.

Бачити у сні змію, яка сидить у вас на колінах, загрожує вам приниженням, яке заподіють нові знайомі. Заглядати у сні в колодязь, на дні якого повнісінько змій, - ви допустите помилку, якщо надасте довіру стороннім людям.