Сонник «Жук»

Сонник Езопа

Жук — символізує настирливість і працьовитість, огиду і красу. Можливо, образ жука, що з'явився в сновидінні, був викликаний отложившимся у вашому підсвідомості поширеним народним виразом:

«Ну, ти, і жук». Говорячи так, ми маємо на увазі скритного, сором'язливого людини, яка випадково звертає на себе нашу увагу, і тоді ми з подивом згадуємо ще одну народну мудрість:

«У тихому болоті чорти водяться».

Спостерігати уві сні за тим, як маленький жучок повзе по вашій руці - знак того, що в реальному житті ви недооцінюєте сили свого супротивника, він не настільки безсилий, як здається на перший погляд, щоб не відповісти на ваші випади проти нього.

Побачити в сні повільно повзе великого жука - означає, що в реальному житті вам властиво жити одним днем:

Ви абсолютно не замислюєтеся про майбутнє, а тому будете терпіти великі лиха.

Чути в сні дзижчання жука - сон передвіщає обман людини, якій ви довіряєте всі свої таємниці. Вам слід бути обережніше у виборі знайомих.

Спостерігати уві сні за польотом жука - знак того, що наяву в самий важкий момент вас підведуть ті, від кого ви цього зовсім не очікували.

Побачити в сні жука гігантських розмірів - передвістя того, що вас чекають важкі випробування і великі прикрості через підлості близької вам людини.

 
Відноситься до тем: