Сонник «Жаба»

Сонник Езопа

Існує безліч найрізноманітніших народних прикмет, пов'язаних з жабою. Можливо, саме вони могли відкластися у вашому підсвідомості і послужити причиною для появи в сновидінні цього земноводного.

Наприклад, вдень ви почули гучне квакання жаб і подумали - що це до дощу, або наступили на жабу - і вирішили, що бути біді, або опускали жабу в молоко - щоб воно не скисло.

Кажуть ще, що якщо взяти жабу в руки - то обов'язково на руці схопиться бородавка.

А, може бути, жаба вам приснилася тому - що в реальному житті ви зустрілися з бундючним, повним почуття власної важливості людиною і, подивившись на нього, згадали відому народну мудрість:

«Як не дуйся жаба, але до вола далеко».

При розшифровці свого сновидіння - не можна забувати і про що дійшов до наших часів народному сказанні про царівну-жабу. Цілком можливо, жаба приснилася вам тому, що наяву ви мрієте про щось нездійсненне і нереальному.

Тримати в сні жабу на своїх руках - знак того, що ваше здоров'я знаходиться в серйозній небезпеці. Можливо, серед вашого близького оточення є людина, хвора заразною хворобою, який представляє для вас реальну загрозу.

Слухати у сні квакання жаби - до сліз. Такий сон свідчить про те, що в реальному житті вас чекає серйозна втрата або гірке розчарування, через що ви будете дуже сильно переживати.

Якщо уві сні жаба стрибає по дорозі, по якій ви йдете - то незабаром на вашому життєвому шляху зустрінеться людина, з якою ви захочете зв'язати своє життя. Молодим людям такий сон пророкує швидке весілля з коханою людиною.

Якщо вам приснилося, що ви наступили на жабу - то цей сон є пророцтвом того, що ваше безтурботне щастя буде розбито несподіваним горем.

Опускати уві сні жабу в банку з молоком - означає, що в реальному житті ви є людиною, на якого можна покластися і довірити всі свої таємниці. Завдяки своїй розсудливості, ви не робите необачних і необдуманих вчинків.

Якщо уві сні побачили велику кількість жаб - то в недалекому майбутньому вас чекають безглузді сварки з близькими вам людьми.

 
Відноситься до тем: