Сонник «Згвалтування»

Езотеричний сонник

Ви гвалтівник — можете потрапити в ситуацію, близькою до сну, в рабство, бути засудженим. Вас гвалтують - загроза стати жертвою садиста, наркомана або бандита.

Бачити і знати про згвалтування - вашим близьким загрожує небезпека каліцтва, рабство, розбою.

Сни про згвалтування - сни про жорстокість. Ви можете грати роль нападаючого, жертви або спостерігача. У снах подібного роду ваша роль і почуття, які ви відчуваєте до оточуючих, є ключовими факторами для розуміння значення сновидіння.

Якщо вам сняться повторювані сни, в яких ви виступаєте жертвою згвалтування, вам необхідно визначити, чи грає у ваших сновидіннях-яку роль посттравматичний стрес. Одиничний сон, в якому ви - жертва згвалтування, зазвичай передає жорстоке, несправедливе або безжально експлуататорські ставлення до вас у реальному житті. У снах подібного роду гвалтівником є особистість без обличчя. Це пояснюється тим, що досить близькі вам люди, для того щоб експлуатувати вас, зберігають близькість також в інших, більш позитивних іпостасях.

Сон не вказує на фактичну агресію проти вас, а попереджає, що ви потрапили в підпорядкування до інших. Роль агресора в сцені згвалтування звичайно вказує на невирішений конфлікт або придушений по відношенню до кого-небудь ГНІВ. Як і в описаному вище випадку з жертвою, кого насилують у сні часто безликий персонаж. Наприклад, якщо ви стримуєте гнів на адресу НАЧАЛЬНИКА, батька, вчителя або колеги протилежної статі, вам може приснитися сон про згвалтування. Природа джерела існуючого в реальному житті пригніченого гніву може допомогти розгадати значення такого сну. Відповідь на питання, чому ви досі не дали вихід накопичилася почуттю, також може посприяти в його розгадки. 25-річна жінка описує свій сон:

"Ще до того як почати жити повноцінним статевим життям, мені часто снилися сни, в яких присутні пов'язані чоловіки. Я піддавала їх сексуальному впливу. Таке домагання завжди здійснювалося проти їхньої волі. Насильство виходило виключно від мене, а я керувалася своїм бажанням. Чоловіки були мені незнайомі, я іноді навіть не помічала їх осіб. Дивно, що до мене приходили такі сни ще до того, як я дізналася, що таке насправді сексуальне життя. "У жінки були вкрай складні й неспокійні відносини зі своїм батьком. Хоча з його боку не було спроб інцесту або сексуальних домагань, їх відносини не відрізнялися теплотою. За словами жінки, їхні стосунки з батьком іноді особливо загострювалися і ставали запеклими. Але по мірі їх поліпшення частота повторення сну про згвалтування зменшувалася. Роль спостерігача сцени згвалтування часто вселяє занепокоєння, так як ви відчуваєте безпорадність через те, що не можете допомогти жертві. Часом ви інтуїтивно відчуваєте зв'язок між жертвою і нападаючим. Це може вказувати на затаєну злість або ваше положення експлуатованого в реальному житті. Спостереження є спробою відмежуватися від травми події. Такий стан речей дозволяє краще зрозуміти стосунки між нападаючим і насилуемая. Отже, психологічний захист, одержана внаслідок непрямої участі у сцені, втрачає свою силу, по мірі того як спостерігач дізнається, хто бере безпосередню участь у згвалтуванні.

Побачити в сні, що згвалтування спіткало Ваших знайомих, означає, що Вас вразить горе, що трапилося з кимось з Ваших друзів.

Якщо дівчині присниться, що вона стала жертвою насильства, - значить, в реальному житті з нею трапиться біда, яка зачепить її честь, а коханий покине її.

Згвалтування спіткало Ваших знайомих - Вас вразить горе, що трапилося з кимось з Ваших друзів;

Для дівчини — стати жертвою насильства - біда, яка зачепить Вашу честь, а коханий покине Вас.

 
Відноситься до тем: