Тлумачення сну «Ювелір»

Сонник Лонго

Бачити себе ювеліром, хоча насправді ви далекі від цієї професії, - до того, що в вас хтось таємно закоханий.

Якщо ваше особисте життя можна вважати влаштованої, то вам, звичайно, ця звістка байдуже. Але якщо ви все ще ходите в холостяках, постарайтеся обчислити закохану в вас персону, а потім приступити до активних дій.

Якщо у вашому сні в якості ювеліра виступає представник протилежної статі, то, можливо, перед вами саме той чоловік, якого ви довго шукали, щоб створити сім'ю. Припустимо, фігурант сновидіння вам знайомий, - це значно полегшує ваше завдання;

Якщо ж вам наснився незнайомець, то, можливо, вирішальна зустріч відбудеться досить скоро. Не пропустіть свій шанс. У сні ви звернулися до ювеліра із замовленням - наяву ви не зможете самостійно вирішити особисті проблеми, і вам доведеться звернутися за допомогою до близьких. Сон, в якому ви заходите в ювелірний магазин, щоб зробити покупку, говорить, що вам найближчим часом належить вибрати супутника життя числа декількох кандидатур, що володіють численними достоїнствами і нечисленними недоліками. Вам нелегко буде вирішити, хто з них найбільш гідний честі стати вашою другою половиною.