Сонник «Юнга»

Сонник Лонго

Бачити себе в сні юнгою, навіть якщо вам у реальному житті далеко за 40, - наяву ви повністю занурилися у світ мрій, причому ваші мрії далекі від реальності і здійснитися їм не судилося. Мріяти, зрозуміло, потрібно, саме мрійники створили все прекрасне на землі, але тим не менш постарайтеся наблизити свої мрії до реальності.

Якщо ви на це не здатні, то вам краще всього і зовсім відмовитися від них, хоча б на час, адже через постійне перебування у світі мрій ви запустили справи реальні, і вже не за горами той час, коли у вас виникнуть серйозні проблеми. Спустіться на грішну землю.

Якщо у вашому сні в якості дійової особи другого плану виступає юнга, то вам незабаром доведеться поступитися своїми принципами і відкинути свій практицизм, щоб віддатися мріям. А станеться це тому, що ви закохаєтесь, і всі ваші установки полетять в тартарари. Всі звикли бачити в вас людини вкрай розважливого, деколи навіть цинічного, і раптом ви станете самим справжнім романтиком, хоча ще вчора вважали романтизм почуттям, недостойним мислячої людини. Ось такі сюрпризи підносить нам іноді доля, і такі метаморфози можуть відбутися буквально з кожним з нас. В якості юнги в сновидінні з'являється хтось із близьких вам людей - скоро ви здивуєтеся надзвичайною зміни, що відбулися з ним. Причина тому - романтичне захоплення. Не намагайтеся спустити його з небес на землю і не намагайтеся напоумити, наставити на шлях істинний - у вас все одно нічого не вийде.