Сонник «Йти»

Сонник від А до Я

Іти в сні швидким кроком означає, що наяву зустрінетесь з непередбаченими перешкодами.

Йти по килиму - в майбутньому вас чекає слава.

Йти на полювання - вам змінять друзі або кохана людина.

Йти по цегляній кладці віщує занепокоєння і страх з приводу близьких людей.

Бачити в сні себе що йде по лугу говорить про те, що наяву ви самі підете на загострення у відносинах з друзями і тільки втратите їх довіру і повагу. Іти в сні по болоту - мати неприємності від начальства, по воді - до радісним подіям, по лісі - до сварок у сім'ї, по полю - до пліток.

Іти в сні по мосту через бурхливу, пінливу річку - знак того, що незабаром ви доб'єтеся виконання вашого самого заповітного бажання.

Якщо ви йдете по росі і відчуваєте, що у вас вже промокли всі ноги - це передвіщає неприємності, хвороби і позбавлення, які змусять вас зайнятися не своєю справою, що також не приведе до успіху.

Побачити в сні, що ви йдете по бруду, наяву віщує втрату довіри друзів і поваги у власній родині, чому причиною послужить ваше необдумане поведінку.

Бачити йдуть по бруду інших людей віщує брудні плітки про вас, які виходять від людей з вашого близького оточення.

Іти в сні по рейках і шпалах - знак того, що ви досягнете великого щастя завдяки вашій майстерному ведення справ.

Йти через залізничний переїзд віщує час тривог і виснажливої праці.

Іти в сні серед кишать навколо вас змій означає, що ви будете жити в постійному страху, втратити дорогого вам людини, а егоїсти будуть зазіхати на ваше місце у дружньому колі.

Йти під дощем, від якого не рятує навіть парасолька, - передвістя болю, яка очікує вас після сварки з одним.

Іти в сні по канату на запаморочливій висоті означає, що ви приймете участь в якійсь ризикованій угоді, однак вам пощастить вийти сухою з води.

Бачити , як уві сні йдуть по канату інші, - значить, ви витягнете вигоду з вдалої афери.

Для молодої дівчини сон, у якому вона йде через бурхливі зарості кропиви, передвіщає, що вона отримає відразу кілька пропозицій про заміжжя від різних шанувальників, що поставить її перед важким вибором.

Іти в сні по спині крокодила віщує, що вам загрожують неприємності, з якими вам доведеться наполегливо боротися, прагнучи виплутатися з них самостійно, і це вам цілком вдасться, проте у результаті ви станете більш замкнутою і недовірливою у відносинах з людьми.

Іти в сні по незміцнілому ще льоду означає, що ви поступитеся своїм спокоєм і ризикнете втратити повагу оточуючих, потрапивши в полон швидкоплинних радощів і дешевих задоволень.

Бачити йдуть по льоду родичів або знайомих - наяву випробувати тривогу за стан їх здоров'я.

Бачити у сні, що ви йдете в ломбард закладати свої речі віщує, що вас звинуватять у вчинку, який ви не робили, але спровокували на нього свого двійника.

Бачити у сні, що ви проходите через браму, пророкує тривожні новини, в діловій сфері можливі непорозуміння і помилки.

Бачити , як через ворота проходять інші, - наяву ваша праця піде нанівець в результаті багатьох невдач і нескладний обставин.

Якщо молода дівчина бачить у сні, що вона проводжає свого коханого, який іде служити в армію чи йде на фронт, - це означає, що наяву вона почує про нього погані вісті.