Сонник «Їжак»

Сонник Езопа

Цей лісовий житель символізує обережність, неприступність, несподівану біль, захист. В народних переказах їжак уособлює собою незалежність, запасливість. Він розумний і моторний, за допомогою його голок казкова героїня пошила чарівний килим-літак.

Їжак готовий дати відсіч будь-якому ворогові. Він хоробрий, витривалий, хитрий. Про злого і жорстокого людини, який отримав гідну відсіч, кажуть:

«Шукав ножа, та напоровся на їжака». Сон, в якому ви знаходите в лісі їжака, - означає, що ви можете розраховувати на заступництво сильного і впливового людини.

Побачити в сні маленького ежонка - знак того, що ви повинні бути обережні, ваші недоброзичливці спробують зробити все можливе, щоб не допустити здійснення ваших задумів.

Якщо уві сні ви розводите їжаків - це означає, що наяву ви прагнете до незалежності і не бажаєте комусь підкорятися. Сон, в якому їжак вколов вас своїми голками, - означає, що людина, з якою ви хочете налагодити відносини навряд чи захоче підтримувати з вами дружбу.

Бачити у сні будинок, в якому дуже багато їжаків, - знак того, що ви потрапите у вельми неприємну історію і виплутатися з неї вам буде досить складно.

Побачити в сні, як ви годуєте зі своїх рук їжака, - символ того, що ваша хоробрість і витривалість допоможуть вам уникнути багатьох неприємностей.

Якщо ви побачили уві сні їжака без колючок - наяву вам доведеться доводити, що ви не настільки безпорадні, як здається. Сон, в якому ви бачите, як їжак бореться зі змією, - означає, що хтось із близьких людей прийде вам на допомогу в скрутну хвилину.

Їжак , що поїдає миша, - символізує ваш душевний стан. Наяву ви намагаєтеся боротися зі своїми слабкостями і недоліками.

Якщо уві сні ви наступили на їжака і відчули сильний біль - це означає, що наяву вам необхідно переглянути свої життєві погляди і спробувати щось змінити.

Побачити в сні мертвого їжака - це знак того, що вам буде потрібна допомога. Сон, в якому ви побачили, як на вашому тілі виросли їжакові колючки, - вказує на те, що ви вмієте постояти за себе і завжди зможете дати відсіч кривднику. Про таких кажуть:

«Він їжакової щетиною обріс».

Побачити в сні їжака з м'якими колючками - означає, що вас оточують нещирі люди, які використовує вас.

Бачити у сні, як на вас нападає їжак, - поганий знак. Цей сон означає, що ви потрапите в неприємну для вас ситуацію і поряд з вами не виявиться людини, який протягнув би вам руку допомоги.

 
Відноситься до тем: