Тлумачення сну «Єдиноріг»

Сонник Міс Хассе

Збідніти.

Єдинорігсимвол чистоти, цнотливості, очищення, смерті.

Якщо уві сні ви намагаєтеся зловити єдинорогів - наяву всі ваші зусилля спрямовані на протистояння злу. Сон, в якому вам вдалося зловити і приручити єдинорога, означає душевну чистоту і цнотливість близької вам людини.

Бачити у сні розсердженого єдинорога - наяву вчинити ганебний вчинок.

Єдиноріг , який переслідує людину, є символом вічної гри людини зі смертю.

Якщо уві сні ви побачили золотого єдинорога - це символ духовного і фізичного очищення, міцного здоров'я.

До бідності.

Єдиноріг — уособлення чистоти, щастя і благоденства.

Якщо уві сні повз вас проходить єдиноріг, значить, незабаром вас чекає удача, вам буде легко, як ніколи, всі будуть називати це везінням але насправді ваше благополуччя буде заслуженим, ви самі зрозумієте, чим воно буде викликано, за що даровано. Годувати єдинорога з рук - наяву ви відчуєте блаженство, яке рідко відчувають люди. Ви отримаєте рідкісний і дорогий подарунок долі, після якого вам не можна залишатися невдячним. Сон, в якому ви бачите, як вбивають єдинорога або він вмирає, передрікає нещастя і страждання з вини злих людей, що живуть заради наживи, ви будете знати це і переживати, але виправити такий стан вам буде не під силу. Винні будуть покарані, а спокій відновиться.

Якщо вам вдається погладити єдинорога, то такий сон говорить, що ви незаслужено користуєтеся благами, які маєте. Вам слід дякувати за них не тільки долю, а й оточуючих людей. Поки ви не визнаєте це душею і не усвідомлюєте розумом, ви не випробуєте справжнього щастя. Гнатися уві сні за єдинорогом або намагатися її піймати - наяву ви докладаєте багато сил, щоб домогтися поставленої мети. Але можливо, ваша мета не варто зусиль, які ви витрачаєте. Подумайте над цим, щоб не отримати в кінцевому підсумку лише розчарування.

 
Відноситься до тем: