Сонник «Яйце»

Сонник Езопа

Загальновідомо, що яйце - є символом зародження життя, володіє силою відродження та оновлення. У сновидіннях цей символ може мати кілька значень і тлумачень. За давніми переказами чаклуни і маги, чиї дії були пов'язані з нечистою силою з'їдали яйце в шкаралупі, щоб подвоїти свої сили. Напевно, ви пам'ятаєте, що казковий лиходій Кощій-Безсмертний зберігав своє життя в яйці. У деяких випадках яйце символізує безсмертя, довголіття, нескінченність.

Звичай фарбувати і їсти яйця - до цих пір користується великою популярністю. Народна мудрість зберігає багато приказок і прислів'їв, пов'язаних із цим символом. Про порожнє і незначне справа говорили:

«виїденого яйця не варта». В іншому випадку яйце вважалося символом дитинства. Про заласканного і розбещеної дитини говорили:

«засиджене яйце завжди базіка». Вважалося, що від такої людини не варто чекати ніяких серйозних вчинків.

Якщо уві сні ви їсте яйце - це означає, що наяву ви приділяєте занадто багато уваги пустому і непотрібному справі.

Сон, в якому ви упустили і розбили яйце - означає, що своїми необережними діями ви можете зруйнувати своє власне щастя.

Бачити у сні розбиті яєчні шкарлупки - знак того, що вам необхідно зайнятися своїм здоров'ям.

Побачити в сні, як ви збираєте яйця в гніздах - означає, що у вашому житті настануть істотні зміни на краще.

Якщо ви побачили уві сні, як ви самі висиджувати яйця - значить хтось із близьких вам людей буде мати потребу в вашої уваги і допомоги.

Сон, в якому ви частуєте кого-небудь стравою з яєць - вказує на те, що у вашому житті з'явиться людина, яка переверне все ваше життя.

Побачити в сні тухлі яйця - поганий знак.

Бачити у сні двухжелтковое яйце - означає двоїсту ситуацію.

Якщо уві сні ви намагаєтеся приготувати яєчню, а з розбитого яйця вилазить живий курча - це знак того, що ви нерозумно використовуєте свій шанс.

Побачити в сні величезну гору яєць - до благополуччя.

Сон, в якому ви побачили, як змія пожирає яйце - означає зло і хвороби.

Побачити в сні, як щука висиджує яйця - знак того, що ви надмірно захоплені своїми фантазіями, які замінюють вам реальне життя.

Сон, в якому ви чекаєте коли ж нарешті з яєць вилупиться курча - означає, що ви занадто захоплені тим, що давно вже в минулому. Про це говорять:

«Це насиджені яйця».

Якщо уві сні ви намагаєтеся розбити і очистити шкаралупу яйця - наяву вам доведеться бути обережнішим. Вас спробують обдурити і ввести в значні грошові витрати. У народі кажуть:

«облупленою, як яєчко».