Тлумачення сну «Яблуко»

Сонник Азара

Зрада в сім'ї.

Зелене, недозрілемолодість душі;

Зіпсовано, впало — ваша душа схильна передчасного старіння. Рум'яне, наливне - період міцного здоров'я, душевного підйому. Червиве - вас "точить" якась хвороба, незважаючи на видиме здоров'я. Див. "Фрукти".

Являє собою плід дерева життя, фрукт, який символізує життя. Реальний образ означає успіх в житті і отримується від цього задоволення.

Бачити у сні велике стигле яблуко - знак того, що незабаром буде скоєно велике відкриття. Сновидінню такий сон говорить про те, що в майбутньому його чекає повага з боку великої кількості людей.

Якщо вам приснилося гниле яблуко, то такий сон означає, що та справа, якою ви займаєтеся, закінчиться невдало. Є у сні яблуко - до зустрічі з красивою жінкою, яка зробить великий вплив на вашу долю. Можливо, цей сон свідчить про те, що в майбутньому до влади в одній із держав світу прийде жінка, якій вдасться зробити це держава наймогутнішим у всьому світі.

Якщо уві сні ви побачили велику кількість яблук, то в майбутньому будуть виявлені дивні плоди, що нагадують за своєю формою яблука. Ці плоди будуть повертати людям здоров'я і молодість.

Благодійність.

Побачене уві сні яблуко - сприятливий знак.

Червоні яблука у зеленому листі - до удачі і процвітання.

Стиглі яблука на дереві означають, що прийшов час для активних дій. Однак якщо Ви бачите одне-єдине яблуко на самій вершині, задумайтеся, чи реальні Ваші задуми.

Що впали на землю яблука символізують лестощі помилкових друзів.

Гнилі яблукасимвол марних спроб. Є гнилі або червиві яблука - до невдач.

Яблукосимвол мудрості і нагороди.

Якщо вам приснилося, що ви обриває яблука з гілок, то це значить, що під впливом відбуваються навколо вас подій ви відчуєте необхідність осягнути суть земних явищ і будете багато спілкуватися з людьми і розмірковувати, але тільки малу частину ви зрозумієте, тому що всі навколо -. Є яблуко уві сні - наяву ви станете мудрішими, коли познайомитеся з людиною старше вас за віком. Він навчить вас багато чого з того, що знає сам, відповідайте йому тільки добром, інакше накличете біду на свою голову.

Якщо вам приснилося червиве яблуко, то це означає, що ви отримаєте помилкову інформацію, і якщо не продумаєте свої подальші дії, то програєте. Сон, в якому ви ріжете яблуко на часточки, пророкує вам оману, за яке ви будете розплачуватися.

 
Відноситься до тем: