Тлумачення сну «Взуття»

Сонник від А до Я

Одягати уві сні пару однакової взуття віщує нормальний перебіг справ, неоднаковою - до найнесподіваніших перешкодам і утрудненням. Знімати уві сні взуття - незабаром належить відправитися в дорогу.

Простора, спадаюча з ніг взуття означає повний розрив відносин з людиною, що не виправдав ваших сподівань. Тісне взуття, яка нестерпно тисне й натирає хворобливі мозолі, - вас переконають прийняти помилкове рішення люди, які першими звинуватять вас у негативних наслідках.

Лаковане взуття віщує, що вас введуть в оману або обдурять з добрими намірами, щоб уберегти вас від розладу. Дерев'яна взуття уві сні говорить, що ваше скопідомство принесе бажаний матеріальний достаток, але залишить вас у повній самоті.

Бачити старі черевики - до збитків у підприємництві, лагодити їх - зав'яжете нові корисні знайомства, носити - до проблем, яких можна було б уникнути.

Купувати у сні нові блискучі калоші - до невиправданої трати коштів, вдягати їх - необережним висловом наживете собі ворога. Надягати чужі калоші - зазнаєте невдачі у грі, ходити в калошах по сльоті - запросять у гості, викидати старі калоші - до достатку і благополуччя.

Бачити уві сні постоли або онучі - до нужді і бідності, чоботи - не піддавайтеся обману, мокасини - до пропажі грошей, тапки - домашні вас люблять.

Чорні туфлі віщують поліпшення в справах, заляпані брудом - ризикуєте нажити ворогів. Туфлі на шнурках - до сварок і нездужанню. Витончені і модні туфельки - дотримуйтесь дистанції і гідність у стосунках з чоловіками.

Побачений у сні каблук - передвістя проблем з насідають кредиторами, від яких не будете знати куди сховатися. Стоптані каблуки - захопитеся азартними іграми, відірвані - програв дочиста, лагодити каблуки - залізете в борги.

Порівняно халяви чобіт - понесете збитки, міняти головку у чобіт на нову - запросять на хрестини. Продірявився підошва - до каліцтва, ставити профілактику на нову підошву - передбачливістю не уникнете біди. Міняти набійки на металеві - піддастеся переслідуванням з боку колег, які захочуть вижити або підсидіти вас.

 
Відноситься до тем: