Сонник «Волосся»

Китайський сонник Чжоу-гуна

Розчісувати — пройдуть всі печалі і занепокоєння;

Дружина з розпущеним волоссям - у неї є таємна зв'язок, коханець;

Волосся посивілодовголіття і велике щастя;

Волосся випадає — горі, пов'язане із загибеллю онука або сина;

Сниться, що волосся знову відростає - довголіття;

Розпущене волосся і непокрита голова - хто-то в таємниці замишляє проти Вас;

Непокриті волосся і закрите особа - буде суперечка, судовий розгляд;

Підстригати спереду волосся - нещастя в родині, пов'язане з домочадцями.

Довгі — далека дорога;

Сивіклопоти;

Чесати — зміна в житті або втрата;

Випадаютьвтрата одного;

Заплітати — неспокій, турботи;

Стригтися — до зради, зради;

Завиватиобман.

Також Див. Борода, Кучері, Коса (зачіска), Стригтися.

Довгі — далека дорога;

Сиві клопоти;

Чесати — зміна в житті або до втрати, особливо, якщо випадають - втрата одного;

Заплітати-турботи;

Стригтися — до зради, зради.

Довгі — до хвороби того, чиї волосся. Розчісувати, причісувати - до одужання того, чиї волосся. Сиві - до горя, втрати близьких;

Якщо ви доглядаєте за чужими - вам доведеться доглядати за хворими. Мити - все налагодитися. Відрізати - посваритися назавжди.

Самі волосся в сновидіння є символом волосяного покриву на геніталіях, найчастіше жіночих, а ось всі дії, які пов'язані з ними:

Стрижка, миття або укладання волосся в зачіску, - є символом статевого акту.

Довге волосся символізують вашу невпевненість в собі при сексуальних контактах. Навпаки, коротко обстрижене волосся або наголо виголена голова символізує вашу впевненість у собі.

Складна або вигадлива зачіска символізує ваш комплекс неповноцінності і невдачі в сексуальній сфері.

Якщо жінка розчісує свої волосся, то вона шкодує про втрачені можливості.

Якщо чоловік розчісує свої волосся, то він готується до нового сексуального контакту.

Чесати — хороший заробіток обстригти - випадок смерті в родині бачити як ростуть - розсудливість у справах випадаючі - втрата майна продавати - нещастя руді - фальш білі - душевний спокій розчесані - приязнь на грудях - здоров'я всклоченные - сімейні неприємності красиві чорні - ти любимо сплітати - ти завяжешь відносини фарбувати - порожнеча та оману довгі - поважають тебе і люблять чесати іншим - кому-то постійно докучати на руці - думай про майбутнє обпалити - уникнути неприємностей розпущене - тривога мити - занепокоєння світлі - поступливість і доброта.

Якщо чоловікові присниться, що у нього жіноча коса, це знак того, що він буде обдурять який небудь жінкою. Безволосая жінка уві сні означає голодний час, бідність і хвороба. Чоловік з поголеною головою символізує протилежне. Чорні, короткі, кучеряве або змішані волосся провіщають нудьгу, горе, а іноді образу та сварку. Людини, якому сниться, що він свербить і насилу може розчесати свої волосся, чекає тяжба, яке-небудь спірне справу або важка робота.

Бачити уві сні добре причесані та прибрані зі смаком волосся обіцяє дружбу і звільнення від неприємних справ.

Якщо кому присниться, що йому голять волосся або бороду, це загрожує йому хворобою, втратою близької, шанованої людини або більшої частини його стану.

Бачити уві сні, що волосся падають, означає нудьгу і втрату. Коли якої небудь чиновник побачить уві сні, що у нього великі, красиві волосся, це знак того, що його чекають великі честь і слава.

Якщо йому присниться, що його волосся посивіло, тоді цей сон передбачає, що його багатство і щастя хиляться до досконалого занепаду.

Якщо чиновник бачить уві сні, що його волосся стали довшими і темніше звичайного, то він повинен чекати ще більших почестей і багатства.

Якщо присниться, що волосся стали тоншими ніж були попереду прикрості або бідність.

Бачити уві сні, що волосся у себе можна вирвати тільки насилу означає, що наближається час, коли доведеться вжити всі зусилля, щоб позбутися від убогості. Коли присниться кому-небудь невідома жінка з прекрасними довгим волоссям, це дуже хороший знак. Такий сон віщує як жінки, так і чоловікові, радість, дружбу і благополуччя.

Символізують велич для чоловіка і життєву красу для жінки, означаючи біологічне здоров ’ я, силу, чарівність.

Якщо волосся бачаться разом з усією фігурою, то це вказує на важливість даного людини.

Якщо волосся брудні, засалені, змішані, з паразитами, ненатурального кольору або бачаться окремо від людини, то це завжди символізує психологічно негативний стан або порожній еротизм. Випадіння волосся означають втрату життєвих сил.

Якщо жінка уві сні розчісує свої чудові волосся - це обіцяє їй легковажність у вчинках, в якому вона Пізніше покається. Чоловіка, що побачив уві сні свою рідіючу шевелюру, Наяву невиправдане великодушність призведе до неуспеху і бідності. сивочолі власні волосся - гірка знак.

Бачити себе покритим волоссям - обіцяє Вам прощення і милість.

Якщо такий сон бачить жінка - вона перенесе всю свою увагу на свою особу і, можливо, стане потурати своїм примхам в збиток моральності.

Якщо Вам сниться, що у Вас чорні кучеряве волосся, - то це обіцяє Вам спокусливу любовну пастку. Золотисті волосся - знак гідності і відваги Вашого обранця.

Бачити свою улюблену рудої - віщує зміни у Ваших відносинах. Каштанове волосся провіщають їх власникові службові невдачі. Красива зачіска уві сні - знак вдалого повороту Ваших справ, але якщо підстрижені волосся дуже коротко - це попередження:

Не бути марнотратним уникнути нещасть. Пишна зачіска на пухнастих м'яких волоссі - до безмежного щастя.

Якщо жінка уві сні бачить на своїй голові одночасно темні і світлі волосся - це великим сумнівам в майбутньому виборі і до необхідності бути обережною. Сплутане неприбранные волосся - до невдач.

Бачити уві сні сєдих людей теж знак неприємних змін, для закоханих це означає появу суперників. Також несприятливий сон про випаданні волосся. В той же час білі, як сніг шевелюри обіцяють їх власникам втішні известия, поїздки та зустрічі. Прасувати у сні чиї-то волосся - до гарного повороту у Ваших любовних справах, до гідної коханому. Квіти у вашому волоссі - до наближення неприємностей, які, проте, не виведуть Вас із рівноваги і не устрашат.

Якщо жінка бачить, що вся її зачіска покрита білими квітами, - їй наяву треба зміцнити свою волю і підготувати свій дух до різних важких випробувань, які, проте, не будуть тривати довго. Сиве волосся і молоде обличчя бачить сон обіцяють йому неприємності, можливі втрати і хвороби, якщо він не проявить обережність.

Для жінки — розчісувати - легковажність, в якому вона пізніше покається;

Для чоловікабачити свою рідіючу шевелюру - неуспіх, бідність;

Сивочолігірка знак, що віщує смерть або заразну хвороба;

Бачити себе покритим волоссям - прощення і милість;

Для жінкибути покритий волоссям - вона поступиться своїми примхами в збиток моральності;

Чорні, кучеряве волосся - зваблива любовна пастка;

Золотистігідність і відвага Вашого обранця;

Бачити свою улюблену рудої - зміни у Ваших відносинах;

Каштанове — службові невдачі;

Красива зачіска — вдалий поворот Ваших справ;

Коротко підстрижені — не будьте марнотратним уникнути нещасть;

Пишна зачіска на пухнастих м'яких волоссі - до безмежного щастя;

Для жінкибачити на своїй голові одночасно темні і світлі волосся - до великим сумнівам в майбутньому виборі, будьте обережні;

Сплутане неприбранные волосся - до невдач;

Бачити сєдих людей - неприємні зміни;

Для закоханих — поява суперників;

Випадають — поганий сон;

Білі, як сніг шевелюри - втішливі известия, поїздки та зустрічі;

Прасувати чиї-то волосся - хороший поворот у Ваших любовних справах, гідний коханий;

Квіти в волоссі - наближення неприємностей, які не виведуть Вас із рівноваги і не устрашат;

Для жінкибачити, що вся її зачіска покрита білими квітами - короткі, але важкі випробування;

Сиве волосся і молоде обличчя - неприємності, можливі втрати і хвороби, якщо він не проявить обережність.

Також Див. Квіти, Причісуватися, Мирт, Проповідник, Троянди, Рука, Щітка, Особа.

Якщо бачити уві сні у себе густі і довге волосся - то для молодих людей, жінок та військових це - до багатства, пошани, і довголіття, а для інших - до горя і неспокою душевному.

Якщо будь хто побачить уві сні, що волосся у нього на голові випали, однак не в тій мірі, щоб виявилася лисина, то він позбудеться боргу, або звільниться від якої печалі і занепокоєння і буде відчувати задоволення і радість.

Якщо хто побачить у себе серед чорних волосся білий, буде мати улюблене дитя. Але, якщо жінка побачить такий сон, то належить їй випробувати з-за свого чоловіка занепокоєння і турботу.

Якщо хто побачить, що йому стригти волосся - позбудеться майна, цього йому у тимчасове користування (амонат).

Якщо бачив такий сон бідний, то позбавиться від потреби. А якщо хто побачить, що він сам стриже свої волосся, це означає, що таємниці його виявляться, і від своїх начальників він буде видалений.

Якщо жінка побачить уві сні, що волосся її не покриті, що знаходиться у відсутності її чоловік повернеться, а якщо вона чоловіка не має, то отримає його.

Якщо ж побачить уві сні, що волосся на голові її стрижуть, це означає, що чоловік дасть їй розлучення.

Якщо будь хто побачить уві сні, що волосся на голові його дружини обрізані - значить, дружина близька з іншим чоловіком.

Довгі — далека дорога;

Сивіклопоти;

Світлірадість;

Чесати — до зміни в житті або втрати;

Завиватимайбутнє свято (для неодружених), охолодження до подружнього життя (для жінок), зрада дружини (чоловіка).

Якщо уві сні молода жінка розчісує свої красиві доглянуті волосся, то наяву вона не надають належного значення свого особистого життя.

Якщо чоловікові сниться, що він починає лисіти, то це застерігає його від марнотратності, яка може призвести до серйозних фінансових проблем.

Якщо Вам сниться, що Ваші волосся сивіють, то такий сон може передбачати швидку кончину близького друга або родича.

Якщо ж Ви побачили у сні молодого хлопця чи дівчину з сивим волоссям, будьте готові до втрати. Можливо, з Вашого життя піде коханий. З особливою обережністю до подібного сну слід поставитися жінці, бо неприємності можуть статися з її вини.

Якщо юній особі наснилися жінки з сивим волоссям, їй слід остерігатися суперниць, так як вона ризикує втратити свого кавалера.

Якщо Вам приснилося, що все Ваше тіло вкрите волоссям, то, можливо, Ви надмірно віддаєтеся насолод плоті, а це може призвести до проблем у спілкуванні з навколишніми.

Чорні кучеряве волосся - символ флірту і спокуси.

Якщо вони сняться молодій жінці, то вона може стати жертвою любовної інтриги.

Якщо ж чоловікові наснилося, що у нього така шевелюра, то він зведе з розуму чимало жінок.

Руде волоссясимвол непостійності.

Якщо молодій людині наснилося, що його коханої руде волосся, то він повинен бути готовий до ревнощів.

Білосніжні волосся означають, що доля буде прихильна до Вас.

Якщо жінці сниться, що у неї волосся різного кольору, то це означає, що в реальному житті вона зіткнеться з проблемою вибору.

Якщо вона буде досить розсудлива, то її життя зміниться на краще.

Бачити пишне волосся - до благополуччя.

Якщо Вам сниться, що Ваші волосся ретельно прибрані в зачіску, то це може означати, що Вас чекає успіх.

Якщо Вам приснилося, що Ви коротко оголений, будьте готові до фінансових проблем з-за Вашою марнотратності.

Розпатлане волосся можуть означати, що підстерігають Вас проблеми у справах і сімейного життя.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона не може розчесати волосся, то їй слід приборкати свій норовливий характер.

Сон, в якому Вас обстригли, попереджає про те, що Вам слід бути готовим до обману і розчарування.

Якщо ж волосся самі починають випадати, то це означає серйозні грошові проблеми.

Якщо чоловікові приснилося, що він перебирає ніжні жіночі кучері, - це добрий знак. Такий сон обіцяє йому взаємну любов з гарною жінкою, яка буде вірна йому, незважаючи ні на що.

Якщо Вам приснилося, що Ваші волосся прикрашені квітами, то Вам не уникнути неприємностей. Однак вони виявляться значно менш серйозними, ніж здавалося спочатку.

 
Відноситься до тем: