Тлумачення сну «Вода»

Асирійський сонник

Якщо людина бродить в тихій, спокійній воді - йому належить незначна судова тяганина або легка хвороба. А якщо в бурхливій або великій воді - то важкий судовий процес або небезпечна хвороба.

Якщо Вам дали води - це означає довге життя.

Якщо річкова вода - величезний дохід;

Вода з джерела, колодязя - багатство;

З канави, ями - сварки;

З каналу — Ваш врожай буде затоплений під час бурі.

Якщо людина несе воду по вулиці - невдачі залишать його назавжди.

Йти по воді - велике щастя;

Стояти на поверхні води - неприємність;

Безкраї потоки води - вступ у шлюб;

На поверхні води з'являється вогонь - велике щастя;

Гратися у воді - щастя і вигода;

Падати у воду - не.

Трапиться лиха;

Пити воду безупинно - велике багатство;

Безперервні потоки води оточують тіло - службове справа;

Вода в будинку - загибель близької.

Пити воду — передвіщає велику вигоду.

Пити чисту — на щастя, каламутну - до хвороби;

Йти в каламутній воді - розчарування до кращого;

Занурення у воду - потрапити в скрутне становище в особистому;

Умиватися — до радості, звільнення;

Лити — до сорому, помилку;

Поливати — до втрат;

Дивитися на водоспад - страшна зустріч;

Джерело — небезпечна довірливість;

Хлинула з-під підлоги - таємні вороги, несподівані, непередбачені перешкоди;

Хлинула зі стін - проникнення, беззахисність.

Також Див. Відро (повне), Якір, Пити, Промокнути.

Пити чисту — на щастя;

Каламутну — до хвороби;

Йти в каламутній воді-розчарування до кращого;

Занурення у воду - потрапити в скрутне становище в особистому;

Вмитися — до радості, звільнення;

Лити — до сорому, помилку;

Поливати — до втрати;

Дивитися на водоспад - страшна зустріч.

Чистий — до здоров'ю, позитивного результату, позитив. Брудна - неприємна робота, негативний результат, негатив.

Вода є одним з основних символів, так як пов'язана з зачаттям і народженням дітей і оргазмом, причому як чоловічим і жіночим.

Потік або струмінь води символізує сім'явиверження.

Наливати воду — прагнути до сексуального контакту, бажати зустріч з будь-ким.

Рятувати жінку з води - прагнути до статевого контакту з нею.

Рятувати чоловіка з води - хотіти від нього дитини.

Дивитися у воду - надавати занадто велику увагу своїй зовнішності і своєму здоров'ю;

Прояв нарцисизму.

Якщо ви плаваєте в воді, то ви відчуваєте приємні, солодкі відчуття від ласк близької людини (бувають і у людей, страждаючих в дитинстві енурезом;

У цьому випадку такі мрії не пов'язані з сексом).

Для жінок плавання у воді також передбачає швидку вагітність.

Бризкати водою — неясні вам самому сексуальні фантазії;

Прагнення до сім ’ явипорскування.

Пити воду — проблеми в діяльності статевих органів.

Стрибати або входити у воду - ви хочете завести дитини або стати матір'ю.

Виходити з води - те ж саме.

Якщо Ви побачили у сні стоячу воду, знайте, що Вам загрожує небезпека. Навпаки, чистий і свіжий джерельна вода - обіцяє щасливе початок і майбутній успіх у Вашій справі. Крім того, прозора і свіжа вода - сниться до одужання.

Холоднащастя. Розлити - захоплюєшся вірним справою каламутну - перешкода потопати в воді - зіштовхнешся з перешкодами переходити в брід - звільнишся від небезпеки купатися - реабилитируешься від підозр купаються - порозумітися з ворогами пити холодну воду - здоров'я пити теплу - хвороба ошпариться окропом - зазнати збитків через необережність ходити по воді - подолаєш всі перешкоди шум води чути - тебе різко засудять.

На думку індійців, люди яким часто сниться, що вони знаходяться у воді, здебільшого флегматики, схильні до простудних пухлин і катарам.

Бачити уві сні річкову воду, яка чиста і спокійна, хороший знак. Особливо для мандрівників, суддів і людей, пов'язаних з тяганиною.

Бачити уві сні хвилююче воду означає побоюватися гніву якого-небудь важливого особи або немилості свого начальника.

Якщо людина в цей час судиться, сон цей обіцяє несправедливий суд та зле закінчення справи.

Якщо кому-небудь присниться, що він пливе в стрімкому течії річки і ніяк не може вибратися з нього, йому загрожує небезпека, хвороба або велика тривалість судового процесу. Плисти уві сні по великій річці передбачає майбутню небезпека. Людина, якій сниться, що за його кімнаті тече спокійна світла ріка, повинен зачекати до себе якого-небудь важливого і щедрого гостя. Його візит принесе велику користь.

Якщо примариться, що річка хвилюється і псує кімнатну меблі, це означає сварку і неприємності від недоброзичливців для живуть у будинку. Коли багата людина бачить уві сні, що біля його будинку тече світлий струмок, цей сон обіцяє йому прибуткову, важливу посаду, зайнявши яку він стане опорою для нещасних. Галасом струмок означає втрату і шкоду від вогню, судових витрат або ворогів.

Якщо присниться колодязь у полі з чистою і прозорою водою то це хороший знак. Бачив такий сон зробить корисне придбання.

Якщо ж він неодружений, то незабаром одружується і буде мати добрих і слухняних дітей.

Бачити уві сні воду, яка виступила з колодязя, передбачає втрату майна або велике нещастя для кого-небудь з близьких.

Жінці такий сон загрожує втратою значної частини її стану. Молодий чоловік, якому наснився маленький ставок буде любимо красунею.

Якщо ж такий сон бачила жінка, то він обіцяє їй виконання бажань. Їхати уві сні на човні по річці, озері або озера, де вода прозора і спокійна, означає радість, добробут і удачу в справах. Коли хворий побачить уві сні струмочки і фонтани з чистою і тихо струмує водою, це віщує йому одужання.

Якщо ж вода брудна і б'є ключем, це знак того, що одужання буде йти повільно.

Якщо молодій людині присниться, що він черпає світлу воду з колодязя, це обіцяє йому, що він незабаром одружується на гарній дівчині, яка принесе йому щастя. Коли ж черпаемая їм вода неспокійна і розпліскується, це означає, що його любов буде тривожна.

Якщо ж йому примарилося, що він поїть інших чистої колодязною водою, то наяву він збагатить цих людей. Коли ж вода каламутна, це не означає багатство, а неприємності, які заподіє бачив сон людям, напоєним їм такою водою. Людину, яка бачила уві сні, що його струмок або фонтан вичерпалися, незабаром очікує втрата, невдача або яке-небудь горі.

Бачити уві сні, що вода тече з такого місця, звідки їй неможливо було взятися, означає турботу, неспокій, неприємне ті, горі.

Якщо вам сниться, що ви черпаєте цю воду, горе буде тривалим, в залежності від кількості вычерпанной води. Коли ж Ви бачите, що вода зійшла нанівець і перестала текти - неприємності припиняться. Пити уві сні гарячу воду віщує нещастя або яке-небудь засмучення, залежно від температури води. Холодна вода обіцяє щастя, а гаряча і окріп - протилежне.

Лазня уві сні означає неприємності і страждання.

Якщо кому-небудь присниться, що він, увійшовши в лазню, знайшов її дуже жарко натопленій, очікують незадоволення й прикрості від рідних (залежно від ступеня спека).

Якщо ж людині приснилося, що він роздягнувся, але в лазню не входив, це передбачає йому, що його хтось розсердить, але ненадовго. Сон, в якому вода здасться ступившему у неї дуже холодною, має однакове значення з усіма снами про гарячій воді.

Вода помірної температури - хороший знак.

Бачити уві сні, що несеш воду в тріснутої або сломанной посуді, з якої вода може легко розлитися - до втрати, неприємності. Бачив такий сон буде ким-небудь обкрадено або обдурять людиною, якій довірив все своє багате стан.

Якщо налита вода не пролилася, то це передбачає, що сплячий насилу збереже свої багатства. Коли ж частина води розплескати, то він втратить деяку частину свого стану. Сховати уві сні посудину з водою в землю загрожує сплячому який небудь чутливої втратою.

Коли хто-небудь побачить уві сні, що йому подали повний стакан води, це віщує йому, що він незабаром одружується і буде мати дітей від своєї дружини. Будь-яке скло відноситься до жінки, а вода до символу достатку.

Якщо ж повний стакан виявиться розбитим, тоді цей сон означає втрату багатьох друзів. Пролити уві сні воду в своєму будинку віщує втрати й прикрості в залежності від кількості пролитої води. Людини, що бачив сон, в якому йому дуже хотілося пити, і він втамував свою спрагу чистої свіжою і смачною водою, чекає веселе життя і багатство. Коли ж приснившаяся вода каламутна, тепла, нечиста та з поганим запахом, сон цей провіщає, що сплячий закінчить свої дні хвороби і прикростях.

Пити уві сні теплу воду - знак небезпеки від сильного ворога. Холодна вода - спокій душі, віддані друзі. Свята вода - здоров'я, безгрішність. Ходити по воді - успіх, тріумф.

Бачити , що вода випаровується, висихає - до зміни погоди на краще. Черпати воду - до тривалим занять і великим клопотів. Пролити воду в своїй кімнаті - до клопотів, праць по мірі кількості пролитої води.

Вода відіграє величезну роль в історії людства. Незалежно від того, чи йде мова про глибокому прісному озері, річці, несучої життя, або океані, ковтаючому людей, вода одночасно є і другом, і ворогом.

Якщо сон містить цей важливий символ в будь-якій формі, вкрай важливо зрозуміти його роль.

Вода в снах є сильним символом, тому що дуже часто її поява збігається з вищою точкою почуттів.

Якщо інші об'єкти розслабляють, то дзюркотливий струмок, що протікає по лугу, це підсилює дію.

Якщо якісь символи породжують почуття страху або ЗАНЕПОКОЄННЯ, то бурхливий океан підсилює його.

Вода має символічне, первинне значення, згідно з яким вона або забезпечує існування життя, або зберігає секрет, таїть небезпеку. Це відображення людського досвіду спілкування з водою. На зорі людства мисливці-збирачі швидко зрозуміли, що вода є центральним компонентом життя. (Від спраги гинуть набагато швидше, ніж від голоду. ) Ще більш важливим було знати, де знаходиться вода, бо це давало зрозуміти, де знаходиться ЇЖА. Проте з поширенням торгівлі вода стала неминучим злом, яке приховувало в собі невідомі небезпеки. ПОДОРОЖ по воді було небезпечним і таємничим, так як морські істоти, шторми і бурхливі моря забирали життя багатьох мандрівників;

Забруднена вода вражала худобу та розповсюджувала хвороби. Підкреслюючи позитивний погляд на воду, потрібно відзначити, що часто вона є символом нового життя, відновлення сил і енергії.

Вода в контрольованих кількостях або в керованої обстановці майже завжди викликає у сплячого це почуття. Керована вода є ключем до вирішення проблем.

Якщо уві сні присутній озеро, то чи знаходиться вся лінія берега в межах видимості і ймовірною досяжності?

Якщо вам сниться річка або струмок, то чи не вийшли вони з берегів, і чи можна їх, на ваш погляд, подолати звичайними способами? Це все приклади керованої води.

Вода , представлена таким чином, часто свідчить про оновлення. Наприклад, мандруючий та стомлений, що марить раптом натрапляє на струмок. Місце, де можна освіжитися і набратися сил для продовження подорожі, близько, під рукою. Можливо, що марить пливе на ЧОВНІ, не поспішаючи ковзаючи по поверхні води. Повинно бути, сплячий смакує час перепочинку від життєвих турбот або спеціально намагається створити подібну можливість. Некерована вода породжує почуття тривоги. Бурхливі ріки, пороги й безкраї озера відображають неконтрольованість обставин, в яких знаходиться марив. Тиха глибока вода, яка освіжаючою, також може породити почуття тривоги. Причиною цього є потенційно таящаяся у мороці небезпеку і невивченість того, що знаходиться в глибині. Винятком з перерахованих вище тверджень загального характеру є водопровідні крани. Уві сні важливо визначити, контролюється кран грезящим або іншою особою і з якою метою це робиться.

Якщо марив неефективно управляє краном, то можна припустити:

Він відчуває, що не контролює і не здатний впоратися з простими обставинами (або, що ще гірше, можливо, в крані немає води).

Якщо кран контролюється іншою особою, то можна укласти, що марив відчуває, що його положення, незалежно від того добре це чи погано, визначається примхою іншого, Ця примха може змусити відчувати значний дискомфорт або комфорт, в залежності від того, вона йде від непередбачуваного начальника, коханця або інших значущих для вас осіб.

Символізує взаємодія різних аспектів навколишнього середовища як основний елемент людського життя і розвитку.

Якщо суб'єкт відчуває себе у воді комфортно або домінує над нею, значить, він здатний внести особистий внесок у розвиток середовища (і це позитивно, незважаючи на те, що людина усвідомлює наявність великих проблем).

Якщо суб'єкт тоне або відчуває себе у воді ніяково, то це вказує на відсутність рівноваги, або на несприятливу для нього ситуацію. Слід звертати увагу на стан води (чиста, брудна, проточна, стояча), оскільки це також характеризує цю ситуацію.

Бачити уві сні чисту воду - провіщає, що Вас чекає радісна перспектива добробуту і задоволень.

Якщо вода каламутна, Ви будете в небезпеці і смуток займе місце радості.

Якщо Ви бачите, що вода залила Ваш будинок і піднімається, - це означає, що Ви будете боротися, протистояти злу, але якщо Ви побачите, що вода спадає, - Ви поступіться небезпечного впливу.

Якщо Ви йдете по вологій землі і відчуваєте, що ноги стають мокрими, - це віщує неприємності, хвороба і убогість, які змусять Вас вирішувати важкі завдання, але Ви зумієте попередити їх своєю пильністю. Те ж тлумачення може бути застосовано до каламутній воді, заповнює корабель. Впасти в каламутну воду - знак того, що Ви зробите багато гірких помилок і будете болісно засмучені цією. Пити каламутну воду - віщує хвороба, але пити чисту і свіжу - знак сприятливого завершення найсміливіших надій. Займатися спортом у воді - означає раптове пробудження любові і пристрасті.

Якщо Вам сниться, що на Вашу голову падають бризки води, це означає пристрасне пробудження любові, яка завершиться щасливо. Наступний сон і подальші події в реальному житті так передаються молодою жінкою, що вивчає сни:

"Невідомо яким чином у сні я опинилася в шлюпці, що пливе по блакитний чистій воді до пристані, яка здалася мені білосніжною. На наступний вечір у мене був чудовий гость - молодий чоловік, який залишався зі мною більше часу, встановленого мамою, і я була суворо засуджена за це\. Блакитна вода і прекрасна біла шлюпка в перспективі були символами розчарування.

Чистий — радісна перспектива добробуту і задоволень;

Каламутнанебезпека і смуток займе місце радості;

Залила Ваш будинок і піднімається - будете боротися, протистояти злу;

Убуває — Ви поступіться небезпечного впливу;

Йти вологою землею і відчувати, що ноги стають мокрими;

Або каламутна вода заповнює корабель - неприємності, хвороба, убогість, які змусять Вас вирішувати важкі завдання, але Ви зумієте попередити їх своєю пильністю;

Впасти в каламутну воду - Ви зробите багато гірких помилок;

Пити каламутну воду - хвороба;

Пити чисту і свіжу - сприятливий завершення найсміливіших надій;

Займатися спортом у воді - раптове пробудження любові і пристрасті;

На голову падають бризки води - пристрасне пробудження любові, яка завершиться щасливо;

Прекрасна біла шлюпка на синій воді - розчарування.

Також Див. Вир, Водоспад, Канал, Річка, Струмок, Крапля, Колодязь, Копати, Лід, Човен, Мінеральна вода, Повінь, Нагота, Пірнати, Ноги, Озеро, Острів, Переправа, Плавати, Політ, Пробка, Риба, Таз, Вугор, Качка, Форель, Чайник.

Пити теплу воду - до неспокою і хвороби, а митися холодною водою - до здоров'я і радості.

Водасимвол життя.

Бачити кристально чисту воду, набрану в величезна куля, - цей сон віщує гарну погоду, яка принесе багато користі для аграрних робіт. Пити воду і бачити на дні склянки муху - цей сон означає судовий процес, позови чи наклеп, які змінять настрій суспільства та його віру в завтрашній день. Йти по воді і бачити зграї карпов - цей сон говорить про те, що відносини з Японією будуть доведені до критичної точки, але до насильства або оголошення війни справа не дійде. Гуляти під водою і розмовляти з дельфінами - передумова того, що ви відкриєте світу невідому раніше націю.

Бачити сильно вируючу воду - знак зародження нового навчання або науки, сприятливого періоду для відкриттів і складних дослідів.

Бачити воду з кров'ю - цей сон передвіщає народження Скорпіона, який стане великою людиною і заявить про себе привселюдно.

Виносимвол мирного життя, господарства, благополуччя, пороку.

Бачити на столі вино серед інших продуктів і поруч зброя - це символ того, що світ буде зберігаємо до тих пір, поки в державі буде процвітати традиція предків - гостинність.

Бачити блідо-рожеве вино в прозорому келиху - сон віщує підступ, обман, вбивство через отруєння, яке буде санкціоновано офіційними службами і підстроєно знайомими людьми так, щоб ніхто нічого не запідозрив, особливо варто побоюватися "приємних" знайомств з протилежною статтю.

Бачити величезні виноградники і приготування вина сильними чоловіками з рудим волоссям - цей сон свідчить про кровну зв'язку з Німеччиною і можливості відправитися жити на історичну батьківщину, де чекають успіх і благополуччя, матеріальний добробут і процвітання при дотриманні місцевих традицій.

Бачити великі старовинні амфори, заповнені вином, означає, що вам доведеться поламати голову, перш ніж ви вирішите відповісти на питання, який незабаром заполонить ваш розум і душу, але це можливо лише у разі підтримки зв'язку з представниками попередніх поколінь і знання родоводу.

Бачити, що людини отруїли вином, - символ удачі, які принесе вам ця людина. Будьте готові до великої кількості "випадкових" везінь починаючи з 2001 року.

Бачити річку вина, з якої п'ють дикі і домашні тварини та падають без сил на її берегах, - знак того, що в літній час настане надзвичайно сприятлива пора для підприємництва, тому що різні люди будуть налаштовані дуже миролюбно і зможуть взяти компромісні рішення.

Якщо уві сні ви п'єте вино із золотого кубка - наяву ви будете настільки захоплені своїми ілюзіями, що втратите зв'язок з реальним світом.

Бачити уві сні, як ви проливаєте вино собі на одяг, - приймати необдумане рішення, яке позначиться на ваших відносинах з людиною, від якого залежить ваше матеріальне благополуччя.

Тонути в провині - вимушене самотність.

Якщо уві сні вас пригощають вином - зайва відвертість принесе вам тільки шкоду, а вашим недоброзичливцям дасть привід позловтішатися.

Чистий — благополуччя;

Каламутнасмуток;

Швидко поточна — вазі.

Занурюватися у воду - потрапити в скрутне становище;

Вмиватися —.

Радість.

Пити чисту — на щастя, каламутну - до хвороби;

Синя, блакитна вода - зустріч;

Студеназдоров'я;

Йти в каламутній воді - розчарування;

Занурюватися у воду - потрапити в скрутне становище;

Вмитися — до радості, звільнення;

Мити руки важке положення (для хворого), відмова відділ (для здорового);

Лити у ду - до сорому, помилку;

Поливати — до втрати;

Готуватися пірнути — ризикована справа, швидке спокуса;

Кинутися у воду - бути переслідуваних;

Вода хлинула з-під підлоги - таємні вороги, несподівану перешкоду;

Зі стін — проникнення, беззахисність.

Якщо Вам сниться чиста і прозора вода, то такий сон обіцяє Вам радість і благополуччя.

Якщо ж вода брудна і каламутна, Ви повинні бути готовим до того, що Вам загрожує небезпека, а світла смуга Вашого життя зміниться темної.

Якщо уві сні Вас угораздило впасти в калюжу або водойму з брудною водою, то в реальному житті Ви ризикуєте допустити серйозні недоліки, про які потім будете жалкувати.

Якщо Вам приснилося, що Ви утоляете спрагу брудною водою, - це до хвороби, якщо чистої - до удачі.

Побачене у сні повінь (особливо, якщо це пов'язано з Вашим домом) попереджає про небезпеку, що загрожує. Однак якщо Ви бачите, як вода спадає, то найгірше залишилося позаду.

Сон, у якому Ви плещетесь і пустуєте у воді, віщує любов і пристрасть захоплюючу.

Якщо при цьому Вам на голову потрапляють краплі води, то Ваші почуття будуть взаємними.

ЧИСТУ ВОДУ, прозору - добра слава, успіх, благополуччя;

КАЛАМУТНУ, БРУДНУ ВОДУ - смуток, тягар, плітки, збиток.

Водабіда. Брудна, каламутна вода - слабкість, чистий - здоров'я. Як сниться вода, то це погана прикмета - буде якась невдача, а може бути і хвороба. Чиста вода, біжуча - добро, радість, прибуток;

Каламутна — неприємність, сварка. Велика вода сниться - якесь пригода буде. Повінь - чиста вода - тимчасові перешкоди;

Каламутна — диво;

Вас оточує вода - будете в розкоші. Чиста вода – це життя;

Вода з накипом - неприємність, а як впадете в цю накип, - смерть. Як тече вода чиста, що-то добре припливе, а як каламутна - недобре. Купатися - добре. Краплі води - на гроші.

Вода розлита - біда;

Лити воду — на сором, помилку;

Поливати водою що-то на втрату. Як пити холодну воду - на здоров'я, чистий - на щастя, каламутну - на хвороби. Кипляча вода - сварка, ворожнеча;

Сниться, що вода кинулася з-під підлоги - важкі таємні вороги, несподівані перешкоди;

Зі стін — беззахисність, хтось зазіхає на вас.

Якщо чиста вода і видно дно, пісок - це біда. Темна, чорна вода - смерть. Пірнати у воду - потрапляти в скруту, займатися спокусливим, але ризикованою справою;

Тонути — ускладнення в житті. Як сниться, що вода прибуває, то хто-то прибуде в будинок. Пити джерельну воду - на здоров'я. Качати воду з криниці - перед нещастям. Стояти у воді - до смерті. Впасти у воду - остерігайтеся в'язниці або іншого лиха.

Водасимвол змін, вирішення протиріч, еволюції, оновлення, змивання гріхів і забуття. Уві сні пити чисту холодну воду - наяву світ оновиться, і ви будете залучені в цей процес очищення і воскресіння в новій якості разом з багатьма оточуючими вас людьми.

Якщо наснилося, що на вас ллється зверху вода, то це прообраз майбутньої на вас хвилі космічного впливу, протистояти якому нерозумно.

Якщо вам вдасться знайти гармонію з космосом, то ви станете великою людиною і прославитесь на весь світ.

Бачити каламутну воду - знак біди, складності ситуацій і відносин з людьми. Проявіть доброту і терпіння, інакше забрудните душу негідними враженнями.

Якщо уві сні ви побачили, як вода затоплює ваш будинок, то наяву чекайте потоку новин, одна з яких докорінно змінить ваше самопочуття та взаємини з людьми. Тонути у воді - наяву чинити опір закономірного ходу подій, внаслідок цього надірвати здоров'я і вкоротити життя.

Бачити уві сні кола або брижі на поверхні води - ви насилу перенесете прийдешні зміни, але, вистоявши в цьому вирі події, ви знайдете владу над собою та іншими людьми.