Тлумачення сну «Вагітність»

Сонник Азара

Турбота.

Для дівчиниобман;

Для жінкигордість радість;

Для чоловікабудувати плани;

Побачити вагітну — неприємність.

Також Див. Народжувати.

Обман (для дівчини);

Гордість, радість (для жінки);

Будувати плани (для чоловіка);

Побачити вагітну — неприємність.

Якщо заміжня жінка бачить у сні, що вона вагітна, - це віщує народження близнюків. А якщо такий сон бачить молода незаміжня жінка, це означає, що спонукання її коханого ганебна і він неправду з нею.

Своя — до збитків.

Бачити вагітність - давати в борг.

Вагітність найчастіше символізує ваше прагнення мати дітей.

Досить часто вагітність символізує ваші нездійснені надії, мрії і бажання сексуального характеру.

Бутибудувати сміливі плани бачити - зустріти неприємності.

Якщо жінка, наяву не відчуває себе вагітною, бачить у сні, що народила сина, це обіцяє їй щасливе закінчення підприємств.

Для дівчини такий сон означає бенкети, веселощі, танці, весілля, а іноді боязнь матері. Чоловіка, який бачить себе уві сні вагітним, незабаром очікують багатства, виграш і прибуток. Коли йому сниться, що він присутній при пологах жінки, це обіцяє веселощі і благополуччя.

Якщо чоловікові насниться, що його дружина вагітна, коли вона в дійсності відчула перші ознаки зачаття, це віщує, що новонароджена дитина залишиться живий.

Вагітність потрапляє у ваші сни двома основними способами. Перший - це сни про себе, в період вагітності, другий - ваша реальна вагітність є поштовхом-вим ПОДІЄЮ і задає певний його зміст. Будь-яка людина може завагітніти в сновидінні:

Така можливість не обмежена ні статевими, ні віковими перешкодами. Взагалі кажучи, вагітність служить символом творчості, статевої зрілості або багатства, Однак існує безліч ситуацій, які вимагають додаткового тлумачення.

Якщо ви — яка мріє про вагітність молода жінка, в той же час не має реального наміру завагітніти, такий сон може вказувати на ваше перебування в стадії первинного переходу до нової стадії самоаналізу. Одним з архетипів за Юнгом є архетип батька з переважаючим інстинктом збереження роду.

Бачити себе залученим в діяльність в такому положенні - значить спостерігати свій вихід зі стадії ДИТИНИ і перехід на дорослий рівень.

Якщо ви активні в сексуальному сенсі, але не маєте намірів завагітніти, такий сон може бути гармонійним супроводом вашого місячного циклу. У зв'язку з таким сном можуть виникнути ТРИВОГИ типу "а що якщо", які вимагають осмислення і дозволу. Чоловік, який уві сні бачить себе вагітним, часто перебуває в ситуації, коли його мужність або участь у відтворенні населення виявляється під питанням. Такі сумніви часто приходять на розум чоловікам, які бачать себе менш активними в цьому плані, ніж вони хотіли б бути.

Сон виступає в якості компенсації, підкреслюючи творчі сторони їх ОСОБИСТОСТІ. Вагітні чоловіки народжують не тільки дітей, але і те, що якимось чином виправдовує їхню місію в цьому світі. Факт вагітності в реальному житті може спричинити за собою різноманітні події в сновидіннях. За своїм характером, ці події можуть бути будь-якими:

Від найжорстокіших до сміхотворних. Це не дивно, так як в реальному житті вагітність служить джерелом цілого спектру відчуттів - від хвилювання до ейфорії. Інші типи снів, які сняться під час вагітності, можуть мати відношення до подружньої невірності, СМЕРТІ партнера, хронічним проблемам зі здоров'ям, втрати вагітності внаслідок нещасного випадку або викидня, вроджених дефектів у дитини, двійнятами, трійнята і т. , А також до підвищеної плодючості, де зачаття і виношування плоду трапляються частіше і незалежно від оберігання. Сни про невірність чи смерті партнера часто виникають як відповідна реакція на відчуття незахищеності у зв'язку із зміною в зовнішності або періодичності і характері сексуальних стосунків у період вагітності. Сни про хронічні проблеми зі здоров'ям і дефектах дитини належать до категорії негативного ВОЛІ-ВИКОНАННЯ, а також це результат хвилювання, випробовується жінками в такому положенні. Сни про безліч пологів і повторних вагітностях є найбільш складними. Іноді на певній стадії вагітність пригнічує жінку. Це - наслідок побоювань з приводу здатності належним чином впоратися з роллю МАТЕРІ. Множинні вагітності можуть бути візуальним відображенням цих страхів.

Символізує виношування когось іншого, в основному в негативному сенсі, вказуючи або на органічні захворювання, або на приховане несвідоме вплив на суб'єкта чогось іншого, чужого. Коли Ін-се * хоче сказати про народження очікуваного дитини, то воно показує образ людини з певними рисами обличчя.

* Онто Ін-се (італ. In-S? ontico - онтическое "в-собі") - базовий проект природи людини;

Життєвий принцип, без якого життя неможливе. Відповідність цьому принципу призводить людини до самореалізації, здоров'ю, щастя, відхилення від нього викликає хворобу, біль, страждання (синонім душа).

Для жінки побачити в сні, що вона вагітна, означає, що вона буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти її будуть непривабливі.

Для діви подібний сон обіцяє ганьба і напасті.

Якщо ж спляча жінка й справді вагітна, то такий сон послужить прогнозом її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Для жінки — буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти її будуть непривабливі;

Для дівиганьба і напасті;

Для вагітної насправді - прогноз її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Для дівчатобман;

Для жінкирадість і успіх.

Молода жінка-щастя в любові;

СТАРОЇ ЖІНЦІсмерть.