Тлумачення сну «Укус»

Сонник Білого мага

У сні ви когось кусаєте - наяву у вас є таємне бажання поневолити волю іншої людини. Ви настільки одержимі цією ідеєю, що готові буквально на все заради її здійснення. Доб'єтеся ви свого чи ні, невідомо, але з абсолютною впевненістю можна сказати, що поневолення волі іншої людини (навіть для блага) ні до чого доброго не приведе і страждати від цього будуть як поневолений, так і поневолювач.

Кусають вас — небезпеки потрапити під сильний вплив іншої людини піддаєтеся саме ви.

Якщо укуси не надто болючі і ви не звертаєте на них уваги - і наяву збити вас з вірного шляху досить важко і швидше за все ви залишитеся при своїй думці.

Але якщо укуси сильно турбують вас і доставляють нестерпний біль - як би ви не намагалися послабити вплив іншої людини, вам це не вдасться, так що доведеться на деякий час змиритися з таким станом речей і дочекатися слушного моменту, коли ви зможете вирватися з цього полону. До речі кажучи, цей полон може виявитися любовним. Так, наприклад, ви будете сильно захоплені і заради цього підете на будь-які жертви і нерозсудливості, проте через деякий час у вас з'явиться можливість об'єктивно поглянути на предмет своєї пристрасті і вас спіткає розчарування.