Тлумачення сну «Укол»

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви відчули укол, це віщує ваше попадання не в найкраще становище, через те, що ви дасте повну волю своїм негативним емоціям. Найімовірніше, ви відчуєте ревнощі, і вам не вдасться об'єктивно оцінювати вчинки своїх близьких, а за цим може в підсумку послідувати драматична розв'язка. Не дайте волі цьому чудовиську з зеленими очима (це визначення ревнощів дав великий Шекспір), підніміться над своїми підозрами, і ви побачите, що любов зміцнюється довірою і гине від ревнощів.

Якщо в сновидінні ви всіма силами противилися людині, який збирався зробити вам укол, це означає, що завдяки знайомому ваша совість прокинеться і більше не захоче спати. Ви змушені будете тримати відповідь за власні не завжди порядні вчинки.

Відвівши від себе шприц, ви тим самим позбавилися від уколу - такий сон говорить про те, що вашу совість не розбудити ніякими умовляннями, але це не скасовує того факту, що вам все ж доведеться розплатитися сповна за свої вчинки.

Якщо ж укол ви сприйняли спокійно, навіть з деяким задоволенням або ж ставили його самі собі, це означає, що ваша совість прокинеться без всяких зовнішніх впливів, сама по собі і позбавить вас душевної рівноваги. Це зовсім не зобов'язує вас каятися публічно у всіх гріхах - буде достатньо того, що, усвідомивши свою гріховність, ви пообіцяєте собі більше такого не допустити.

Робили укол комусь - значить, вже дуже скоро займетеся пробудженням совісті в своїх ближніх, при цьому форма, в якій ви будете це робити, буде вкрай наполегливою, якщо не сказати нав'язливою, і агресивною. Що ж, будити совість заблукалих - справа корисна, але використовувані вами методи аж ніяк не допоможуть цього, а скоріше, навпаки - ви зіткнетеся з відповідною агресією, і тоді вам не поздоровиться.

Сон рекомендує застосувати більш м'яку тактику, і чекати в такому випадку позитивних результатів довго не доведеться.