Сонник «Удав»

Сонник Білого мага

Удав і наяву за певних обставин - представляти небезпеку;

Поява цієї змії у сні служить попередженням про швидку небезпеки, яка також досить реальна.

Якщо уві сні ви побачили удава, готового напасти на вас - в реальності ви знаходитесь на краю прірви і прекрасно віддаєте собі в цьому звіт, однак настільки паралізовані страхом, що нічого не можете зробити для свого порятунку. Давати поради людині, яка потрапила в таку ситуацію, досить важко, але тим не менше прислухайтеся до них, а раптом знадобляться. Перш за все кличте на допомогу близьких, знайомих, друзів - вже хто-небудь обов'язково зуміє допомогти, ну а якщо і це не діє, то мобілізуйте всі сили і продовжуйте наполегливо шукати рішення.

Якщо уві сні ви виявили удава, а він навіть не підозрює про вашій присутності - наяву ви зумієте дізнатися плани недоброзичливців і вчасно парирувати удари, завдані ними. В остаточному підсумку вороги виявляться повністю в ваших руках, і вже тільки ви будете вирішувати їх подальшу долю. Чи слід проявити жалість і милосердя до цих заблудшим - вирішувати вам, і тільки вам.

Якщо уві сні ви вступаєте в сутичку з удавом - в реальному житті вам належить серйозна битва не на життя, а на смерть, причому необов'язково в переносному сенсі, так що будьте у всеозброєнні у всіх відносинах.

Якщо уві сні ви зуміли перемогти удава - й наяву перемога буде за вами. В іншому випадку вам не позаздриш, так як в реальності вас чекають дуже серйозні випробування.

Першим завдати удару і вбити удава - наяву ви зумієте без особливого клопоту подолати підступи ваших ворогів, і ще довгий час вам ніхто не буде докучати.