Тлумачення сну «Цілувати»

Сонник Данилової

Сни про поцілунки досить часті. Оральна ерогенна зона являє собою основну активну зону, яка першою проявляється в людині. Вона є задіяною в перші роки після народження, коли дитина отримує їжу від грудей матері. У випадках нормального психічного розвитку активність оральної зони змінюється активністю анальної зони, однак при збоях в ньому сліди активності Перший залишається на все життя. Саме вони і проявляють себе у снах. Таким чином, якщо вам сниться поцілунок, це знак того, що людина, яку ви цілуєте або ж який цілує вас, підсвідомо представляється вами як глибоко інфантильний об'єкт, тобто ви не сприймаєте його як справжнього коханця. Швидше за все, ця людина викликає у вас асоціації з кимось із ваших родичів, з яким ви активно спілкувалися в перші роки життя (це спогад може бути несвідомим, тобто ви можете навіть не пам'ятати цю людину).

Якщо активною стороною в поцілунку виступаєте ви, це означає ваше прагнення "поглинути" партнера, асимілювати його в собі, зробити частиною себе, своїм, що належить собі.

Якщо ж він цілує вас, ви відчуваєте подібні бажання з його боку.

Цілувати самого себяСон про поцілунок з самим собою досить симптоматичний. Виходячи з теорії Фрейда, його слід тлумачити як відображення нарциссические прагнень сновидца (тобто сексуального потягу до самого себе). Відповідно до подібним розумінням значення сну про поцілунок з самим собою можуть бути наступними:

1) егоцентрична зосередженість на власній персоні;

2) небажання бачити нічого і нікого навколо себе;

3) мислення, здатне витлумачувати все, що відбувається на свою користь, для себе, навколо.