Сонник «Церква»

Сонник Азара

Важке випробування, туга.

Молитисящастя у всіх справах;

Увійти — докори сумління;

Бачитиудача.

Також Див. Священик, Чернець, Храм.

Молитисящастя у всіх справах;

Увійти — докори сумління;

Бачитиудача.

Дуже важливий колір одягу, в якій Ви уві сні стоїте в церкві.

Якщо Ви одягнені в траур - значить, Вас чекає весілля.

Якщо Ви в білому - похорон.

Дерев'яна, невелика — до вибору місця або роду діяльності. Увійти в Ц. - Ви зробите правильний вибір, у чому незабаром переконаєтеся. Пройти стороною - то рішення, до якого ви поки схиляєтеся, не вдало. Церковний вівтар - вам гарантована допомога знайомих у працевлаштуванні, бізнесі і т. Не нехтуйте нею. Див. "Собор", "Храм".

Прекрасне майбутнє бути в ній - в нужді знайдеш допомогу і розраду чути в ній спів - виповняться твої бажання. Освітлену - важке нещастя зруйновану - дізнаєшся нужду проходити близько - здійснити необережний вчинок.

Побачити в сні церква вдалині - означає розчарування в подіях, настільки довго очікуваних. Увійти в церкву, занурену в морок, - знак того, що Вам доведеться взяти участь в похоронах. Це також віщує туманні перспективи і довге очікування кращих часів.

Бачити церква вдалині - розчарування в подіях, настільки довго очікуваних;

Увійти в церкву, занурену в морок - Вам доведеться взяти участь в похоронах, туманні перспективи і довге очікування кращих часів.

Також Див. Політ, Синагога, Ікона, Дзвіниця, Натовп.

Церквасимвол культурного процвітання, духовності, чистоти.

Бачити у сні білосніжну церква з золотими куполами - передвіщає культурний розквіт країни, моральних і духовних її основ, загальне єднання. Сон, в якому ви побачили зруйновану церкву, означає хворобу й моральні страждання.

Якщо уві сні ви присутні на церковній службі, то в реальному житті ви будете відчувати докори сумління. Будувати уві сні церква - ваше прагнення до пізнання буде винагороджено сторицею.

Побачити в сні церква, оповиту змією, - поганий знак. Це загроза людству, так як всі людські цінності будуть знищені злом.

Якщо уві сні ви побачили на церкви замок - будьте обережні! Ваші замкнутість і схильність до самотності можуть відштовхнути від вас близького і дорогого вам людини. Сон, в якому ви побачили церкву в вогні, віщує ворожнечу між поколіннями і руйнацію загального світопорядку.

Увійти — докори сумління, бачити - удача;

Молитисяуспіх у всіх справах.

Церква — чужа сторона, чужина. Як сниться церква тому, хто в неволі, то це прикмета, яка скоро вийде на волю.

Церква — тюрма. Як сняться церкви - буде якесь терпіння.

Церква , ікона, тісто, булки в печі - печаль.

Церква — розмови. Перед весіллям приснився матері її син у церкві.

Поява у сні цього символу свідчить про розпач, духовне очищення, покаяння.

Бачити себе входять до церкви - знак того, що в реальному житті ваші вчинки продиктовані особистою егоїзмом і небажанням, рахуватися з оточуючими людьми. Цей сон є попередженням про те, що вам пора змінити своє життя і покаятися у скоєних гріхах. Присутнім у сні в церкві на богослужінні - означає, що наяву ви можете розраховувати на любов і повагу оточуючих вас людей. Сон, в якому ви побачили, порожню церкву із забитими дверима, передвіщає життєві зміни до гіршого, тугу і безвихідність. У сні ви стоїте в зруйнованої церкви і намагаєтеся поставити свічку в свічник - цей сон означає, що в реальному житті ви будете сприяти духовному відродженню і оновленню. Ви заходите до церкви під час служби. У ній дуже тісно, тому що велика кількість народу зібралося під її куполом. Люди стоять на колінах і моляться. Ви піднімаєте голову вгору і бачите замість купола небо, засіяне зірками, серед яких пливе місяць яскраво-червоного кольору. Чим ближче стає цей місяць, тим сильніше ви відчуваєте страх, здається, ще трохи, і він впаде з висоти прямо на голову людей, що моляться - цей сон є провісником жорстокого, кровопролитного релігійного конфлікту. Швидше за все, ви станете його свідком, а не учасником.

Побачити в сні, як ви допомагаєте реставрувати старовинну церкву, - знак того, що наяву всі старі образи будуть забуті, і ви зможете відновити колишні відносини з близькою вам людиною.

 
Відноситься до тем: