Тлумачення сну «Тікати»

Сонник Лоффа

Тікати від тварини - такі сни часто сняться дітям. Зазвичай це відображення глибоко вкоріненого страху перед певним видом тварин. Однак такий сон може розкривати ваші страхи і побоювання, абсолютно не пов'язані зі світом тварин. Постарайтеся точно визначити, яка тварина вас переслідує і в яких ситуаціях в житті вам доводилося з ним зустрічатися. Наприклад, у когось із ваших родичів, якого ви, відверто кажучи, недолюблювали, була німецька вівчарка - і ось вам сниться, як цей пес женеться за вами. Це може говорити про бажання вашого родича отримати від вас більше уваги і визнання або обгрунтовує ваші страхи і хвилювання у відношенні даної людини.

Якщо ви часто порівнюєте людей з тваринами, таким чином характеризуючи їх найбільш примітні якості, то образ тварини уві сні стає тим більш красномовним (незграбний як ведмідь, балакуча як сорока, працює як кінь і т. Втікати від когось Якщо за вами женуться люди, то важливо визначити, що ж між ними спільного, що їх об'єднує. Можливо, ви відчуваєте себе в боргу перед ними або вони просто недолюблюють вас. У першому випадку ваш борг може ставитися як до емоційної сфери, так і до матеріальної. Другий випадок уособлює собою відносини на рівні шкільної бійки. Можливо, хтось із ваших колег злиться на вас або заздрить вам, таємно бажає вам смерті або звільнення.

Якщо вас переслідують незнайомці, то в цьому приховано більш глибоке усвідомлення власного Я в навколишньому світі. Проходячи через певні життєві етапи, людина переживає різні стани, часом відчуваючи почуття невідповідності вимогам оточуючих, відчуваючи себе непотрібним. Такі стани характерні періодів до або відразу після переїздів в іншу місцевість чи інший регіон країни. Подібні сни характерні і для інших перехідних моментів життя - наприклад, перед вступом у шлюб або при серйозних змінах у кар'єрі. Такі сновидіння передають ваше прагнення бути прийнятим. Поряд з предметами і образами уві сні, в якому за вами женуться, вкрай важливі ваші емоційні переживання. Ви відчули загрозу власному життю? Чи могли ви обернутися і витримати натиск переслідувача? Ці питання направлять процес інтерпретації в потрібному напрямку.