Тлумачення сну «Танець»

Сонник Лоффа

Завдяки танцям люди отримують потужну розрядку - як психологічну, так і духовну. З точки зору багатьох примітивних культур, танець - це священнодійство, а заодно й непоганий спосіб розслабитися і відпочити. Більш ніж тридцять століть ритуальні танці, чинені перед ідолами, виступали в якості символу шанування божественного начала. Метою таких танців було домогтися розташування і благословення богів.

Для сучасної культури характерно інше ставлення до танців:

Зараз вони в більшій мірі відносяться до сфери розваг і віддалено нагадують ритуал загравання з представниками протилежної статі. Коли ми танцюємо, таким чином висловлюємо деяку надію на те, що відносини будуть розвиватися успішно. Тому в уявленні багатьох людей танці мають сексуальний підтекст.

Якщо ви танцювали поодинці, це може свідчити про те, що вашому розумінні танці наділені більш глибоким змістом. Іноді люди вимовляють фразу «танцюю, як можу». Вживається вона в фігуральному сенсі і відображає ставлення людини до навколишнього світу. У даному випадку можуть мати місце варіанти:

Ви просто танцюєте один / одна або ж перед аудиторією виконуєте одиночний танець.

Танець в суспільстві партнера може видавати відчуття дискомфорту, яке вас відвідує, коли ви знаходитесь в суспільстві. В даному випадку треба враховувати, який танець чините ви, і у що одягнені. Чи відповідали ви атмосфері танцю? Також танці з партнерами можуть розшифровуватись відображення всього різноманіття ваших зв'язків і знайомств. Особливо це актуально для снів, в яких вам приходять думки про роман з партнером по танцю.

Можливо, у вашому сновидінні для вас танцювали інші. Тоді це може говорити про те, як ви ставитеся до цих людей, особливо коли танець передбачає елементи загравання або містить відверто сексуальну підоснову. Тут тлумачення двояко:

Ви або переживаєте пристрасть до цієї людини, або навпаки. Такого роду сни іноді просто шокують сновидца відкритістю та відвертістю.

Якщо танцювали самі, то подумайте, наскільки природними були рухи танцю на самоті. А може, ви вальсували так, немов з вами кружляв партнер? Тоді цілком імовірно, що ви вважаєте, ніби оточуючі не бачать у вас авторитетної людини або не виконують по відношенню до вас своїх зобов'язань.

Танець і музика абсолютно не підходили один одному? А може, ви танцювали і зовсім без музики? Це може говорити про те, що ви сумніваєтеся в правильності якихось граней вашого життя або наявних в ній відносин.

У разі якщо для вас танцювали інші, вам необхідно з'ясувати, чи була притаманна танцю сексуальність, або він більше носив церемоніальний характер, або це було просте виступ.