Тлумачення сну «Свічка»

Сонник Ванги

Бачити уві сні палаючу свічку - хороший знак. Такий сон передвіщає довгоочікуваний спокій і мир на всій планеті. Люди будуть жити у злагоді й достатку, не буде ні злих правителів, ні поганих людей, ні бідних, ні багатих.

Побачити в сні світло свічки в нічному вікні - свідчення того, що ви перебуваєте під заступництвом вищих сил, які допоможуть вам справитися з будь-якими, самими складними, завданнями. У реальному житті це заступництво виражається в обличчі дуже впливової людини, який невпинно стежить за всіма вашими діями і вчинками, хоча цілком можливо, що ви навіть не підозрюєте про його існування.

Якщо уві сні ви, незважаючи на всі свої спроби, не можете запалити свічку - на жаль, в реальному житті вам визначено стати причиною смерті людини. Іноді такий сон говорить про те, що ви ніяк не завадить здійсненню страшного злочину, в якому загине людина.

Гасити уві сні свічку - пророцтво поганий вести. Ви отримаєте, звістка про смерть близької вам людини і будете дуже шкодувати про те, що не провели разом з ним останні години життя.

Якщо вам приснилося, що свічка на ваших очах згасла - вас чекає швидка хвороба. Можливо, це буде серйозне захворювання, яке зараз ви ще можете запобігти.

Побачити в сні багато розкиданих свічок - страшне пророцтво. Настануть часи, коли люди відвернуться від Бога, вони стануть жорстокими і немилосердними, винайдуть нову релігію, що проповідують насильство і смерть. Господь розгнівається на своїх рабів і пошле на Землю жахливий пожежа.

Якщо уві сні ви побачили безліч людей, що йдуть зі свічками - незабаром вас здолають старі проблеми, які ви відклали, думаючи, що вони вже ніколи не нагадають про себе. Такий сон говорить про те, що почату справу потрібно завжди доводити до кінця.

 
Відноситься до тем: