Тлумачення сну «Священик»

Сонник Цветкова

Благополуччя, вісник.

Також Див. Церква, Храм.

Благополуччя, вісник.

На своєму робочому місці (в церкві, на цвинтарі) - вам доведеться опинитися у двозначному становищі, в незручних обставин. Ви в ролі священика - дуже дурне становище, по вашої гордості буде нанесений нищівний удар.

Вказує на перевагу сильного "Над-Я", страх.

Священик уві сні - передвістя хвороби.

Якщо у сні Ви бачите його зайнятим службою - значить, Вас очікує хвороба і занепокоєння.

Якщо жінці сниться, що вона закохана в священика, - значить, їй слід побоюватися обману свого безчесного коханця.

Якщо священик у сні домагається її любові - значить, її будуть дорікати за надмірна пристрасть до розваг. Сповідатися у сні священику - знак прийдешнього приниження й печалі. Цей сон означає, що Ви зробили чи зробите щось таке, що надалі заподіє занепокоєння Вам і Вашій рідні.

Священик або проповідник - Ваші духовні наставники, і будь-який сон, в якому вони є перед Вами, служить нагадуванням про Ваших власних вадах і слабкостях, щоб Ви були суворішими до своїх вчинків. Сон, у якому Ви бачите священика, але не розмовляєте з ним, застерігає Вас від чийогось поневолення.

Якщо Ви не сприймете цей сон як попередження - Вас очікує повне підпорядкування чиєїсь волі. Розмова зі священиком у сні обіцяє Вам в майбутньому високі почесті. Сон, в якому священик виглядає сумним і стомленим, попереджає Вас про можливе зло.

Бачитихвороба;

Священик, зайнятий службою - хвороба, занепокоєння;

Для жінкибути закоханою в священика - остерігайтеся обману свого безчесного коханця;

Священик домагається Вашої любові - Вас будуть дорікати за надмірна пристрасть до розваг;

Сповідатися священиковіприниження, печаль, Ви зробили чи зробите щось таке, що надалі заподіє занепокоєння Вам і Вашій рідні;

Священик або проповідник є Вашими духовними наставниками, або вони є перед Вами - нагадування про Ваших власних вадах і слабкостях, щоб Ви були суворішими до своїх вчинків;

Бачити священика, але не розмовляти з ним - застереження Вас від чийогось поневолення, якщо Ви не сприймете цей сон як попередження, Вас очікує повне підпорядкування чиєїсь волі;

Розмову зі священиком - високі почесті;

Священик виглядає сумним і стомленим - попередження Вас про можливе зло.

Також Див. Монастир, Чернець.

Благополуччя.

Побачити в сні величного священика, який читає молитву, - знак того, що настав час звернутися до Бога і покаятися перед ним за всі свої гріхи.

Якщо уві сні вас благословляє священик, то незабаром ви отримаєте підтримку впливової особи. Іноді такий сон пророкує успіх у всіх починаннях. Сон, в якому ви побачили себе в сані священика, означає, що ви покликані на Землю для того, щоб нести людям добро. Вам визначена доля служителя церкви.

Якщо вам наснився католицький священик, то в недалекому майбутньому вас чекають зміни. Можливо, вам потрібно буде зробити важкий вибір або прийняти складне рішення.

Якщо уві сні вас вінчає священик, то в реальному житті вас чекає щаслива, спокійне життя з коханою людиною. Сповідатися у сні священику - передвістя того, що незабаром ви опинитеся в дуже складній ситуації. Вийти з неї ви зможете тільки в тому випадку, якщо втечете до послуг свого впливового знайомого, який, перш ніж надати вам посильну допомогу, потребуватиме роз'яснень відбувається, про що ви будете довго замовчувати.

 
Відноситься до тем: