Сонник «Смерть»

Асирійський сонник

Якщо людина уві сні потрапляє в "Країну, звідки немає повернення" (т. вмирає) - його життя буде довгою.

Довголіття, міцне положення.

Нове знайомство (для жінки).

Також Див. Вмирати, Убити, Страх.

Нове знайомство (для жінки).

Це сон із зворотним глуздом.

Якщо Вам сниться, що Ви померли, - значить Вам судилося довге життя.

Одиноким цей сон обіцяє сімейне щастя.

Тільки в одному випадку цей сон можна трактувати в прямому сенсі:

Коли смерть сниться хворому, вона може передвіщати його швидкий кінець.

Спостерігати чиюсь — ця людина буде жити довго.

Якщо умеряющее невідомий, то сон говорить про ваших філософських роздумах і про те, що прийшов час задуматися про сенс життя. Ваша власна смерть - період відродження. Швидше за все, вам належить повністю змінити своє життя на всіх планах.

Якщо ви не скористаєтеся наданими можливостями, вас очікує занепад:

Моральна деградація.

Якщо Ви бачили уві сні свою смерть, - значить. Ви будете жити дуже довго. Небіжчик в труні - сниться до легкого нездужання.

Побачити уві сні смерть людини, який живий і добре себе почуває, - до прикрості.

Довге життя.

Якщо присниться чиясь агонія - сон для вмираючого, можливо сильне погіршення здоров'я, попередження;

Побачити уві сні небіжчика - до дощу.

У сновидіннях смерть постає в різних формах - це може бути ВІДЧУТТЯ СМЕРТІ або реалізація вашого бажання. Суб'єктивно смерть може бути як жахливою, так і доставляє радість. Відчуття смерті може бути як психологічним, так і фізичним. Фізичне відчуття виникає в усвідомленому сні, коли вам сняться кошмари. Ви усвідомлюєте, що тіло паралізовано і відчуваєте себе беззахисним, вразливим перед загрозливими обставинами. Психологічний аспект є невід'ємною частиною почуття страху перед навислої загрозою. Ця загроза може бути цілком явною або просто відчувається уві сні.

Якщо загроза очевидна, то головним предметом роздумів повинен стати її джерело (хто, чому, як загрожує вашому житті?).

Якщо ви просто відчуваєте загрозу, то це говорить про ваші сумніви з приводу прийняття важливого рішення, до якого ви ще не цілком готові. Можна говорити також і про спіритичному відчутті смерті. Люди, активно купують Досвід поза тілом, у сні часто відчувають, що не можуть вчасно повернутися в тіло. У таких сновидіннях виразно розкривається вплив космосу і спіритичних явищ на наше життя. Як ви сприйняли смерть - як раптове позбавлення життя або як звільнення від життєвої боротьби? І більше того, усвідомивши наступ смертної години, ви відчули загрозу або умиротворення?

Сни про смерть не так вже й рідкісні, хоча якби подібні сни відвідували нас постійно, то, мабуть, стабільність реальному житті похитнулася б. Сни про смерть часто викликають дереалізації:

Сон може тривати, в той час як ви будете за ним спостерігати з боку, інакше в момент смерті ви прокинетеся. Думка про власну смерть завжди викликає занепокоєння. Більшість з нас не обтяжує себе емоційними роздумами з приводу приготування до смерті - ми сприймаємо смерть як сильного ворога, якого слід уникати;

Перед її обличчям ми відчуваємо себе незатишно. До речі, яким чином ви вмирали уві сні і звинувачуєте ви кого-небудь у вашій смерті? Це дуже важливі питання.

Бачити мертвим улюбленого / близької людини уві сні можна з різних причин. Можливо, ви щиро піклуєтеся про благополуччя цієї людини.

Смерть має символічний характер, якщо в вас одночасно бореться почуття любові і пригніченою злості до цієї людини. І, нарешті, смерть дорогих вам людей може знаменувати кінець відносин:

Наприклад, якщо вмирає не хто-небудь з ваших родичів, а людина, з якою вас пов'язували любовні стосунки.

Смерть незнайомців - це продовження і перехід різних аспектів вашого Я. Тому тут не заважає визначити, звідки з'явився цей незнайомець / незнайомка, чи глибоко ви зворушені смертю або сприйняли її як щось буденне. Можливо, центральним питанням є безладність вашому житті. У такому випадку подивіться, кого ще, крім вас, торкнулася смерть і яке відношення ви маєте до ваших "побратимам" по скорботи - це дуже важливо.

Смерть чужих людей також символізує стереотипи, які варто переосмислити або досліджувати, щоб краще зрозуміти себе. Не зіткнулися ви з ситуацією, коли ваше стереотипне сприйняття оточуючих не збігається з дійсністю?

Бачити мертвим когось із Ваших близьких - Ви повинні стійко зустріти якесь випробування, може бути, навіть втрату;

Чути голос померлого друга - погані вісті;

Бачити сон про смерть - попередження;

Говорити з померлим батьком - ретельно продумайте починати справу, всі пов'язані з ним операції, попередження про задумують кимось інтригах проти Вас, з більшою розважливістю обмірковуйте свою поведінку, бережіть репутацію;

Розмовляти з померлою матір'ю - заклик контролювати свої схильності, звернути увагу на здоров'я;

Розмовляти з померлим братом - хтось потребує Вашої допомоги і співчуття;

Хтось померлий є до Вас веселим і жвавим - Ви неправильно організували своє життя, що можливі такі серйозні помилки, які вплинуть на всю Вашу долю, якщо тільки Ви не мобілізуєте волю для їх усунення;

В бесіді з померлим родичем той намагається виривати у Вас якесь обіцянку - Ви повинні протистояти прийдешньому зневірі, періоду занепаду в справах і більш уважно прислухатися до мудрих порад;

Голос, що належить померлому родичу - форма попередження, що посилається зовнішньою силою з близького майбутнього, яку може сприйняти наш сплячий мозок.

Також Див. Небіжчик, Похорон заживо, Зов.

Якщо хто побачить у сні, що він помер, і якщо при цьому він знаходиться вдома, то йому належить подорож;

Якщо ж він знаходиться в отлучке, то повернеться на батьківщину, а якщо він укладений, то звільниться від уз своїх.

Бачити свою власну смерть уві сні - такий сон свідчить про те, що ви будете жити ще довго.

Якщо вам приснилося, що вмирає ваш близька людина, то це явне свідчення того, що у цієї людини буде довге і щасливе життя.

Побачити уві сні смерть багатьох людей - знак того, що людство буде жити довго. Кінець світу, про який зараз багато говорять, не наступить ще протягом декількох тисячоліть.

Якщо вам приснилося, що вмирає дуже важлива людина в світі, то цей сон пророкує смуту і занепокоєння у всьому світі. Швидше за все в майбутньому дійсно раптово помре один дуже важливий людина, і відразу ж після його смерті почнеться жорстока боротьба за політичну владу, яка переросте у велику громадянську, а може бути, навіть світову війну.

Побачити в Сні смерть хворої людини - означає, що в не настільки віддалені часи буде знайдено ліки від чуми XX століття - СП І Так. Завдяки цьому лікам велика кількість заражених людей буде зцілити, а через деякий час ця смертельна хвороба буде знищена на нашій планеті.

Бачити уві сні людини, вмираючого болісною смертю, - погана ознака. Такий сон означає, що в майбутньому з'явиться людина, яка, подібно Чикатило, вб'є велика кількість людей, перш ніж його виявлять. Сновидінню такий сон пророкує зустріч з жорстокою людиною, може бути, навіть маніяком.

Побачити людину, що знаходиться в стані клінічної смерті, - означає, що в майбутньому з вами станеться щось таке, що виведе вас із стану рівноваги на кілька років. Вам буде абсолютно все одно, що діється у світі, у вашій країні, місті і навіть у вашій родині.

Нове знайомство.

Як хто тобі каже, що ти помреш через який рік чи так в який час, то це означає, що помруть твої бідності через стільки часу. Як сниться чиясь смерть, то буде навпаки:

Не смерть, а довга життя. Сниться, що вмираєш, то будеш жити.

Якщо сниться, що хтось вночі під вікном тебе будить - кричить і називає по імені, а ти встаєш і виходиш - там немає нікого, то скоро помреш.

Бачити уві сні свою власну смерть - знак того, що вас чекає довга щасливе життя з коханою людиною. Такий сон говорить про те, що вам уготована доля посланника Божого на Землі.

Якщо вам приснилося, що вмирає дуже важлива людина в світі, то цей сон є великим пророцтвом. Він говорить про те, що незабаром до влади в одній з розвинених країн земної кулі прийде мудрий правитель, який зуміє встановити мир і згоду між жителями різних держав. Люди перестануть воювати і слати один одному прокльони.

Якщо уві сні помирає хвора людина, то в майбутньому ви зіткнетеся з жахливою несправедливістю. Вам запропонують вигідну угоду, в результаті якої постраждають люди. Від прийнятого вами рішення буде залежати порятунок вашої душі.

Побачити уві сні смерть великої кількості людей - погана ознака. Такий сон пророкує страшну епідемію, в результаті якої загинуть мільйони жителів земної кулі. Знайде ліки від цієї хвороби людина, до думки якого зараз не прислухаються.

Бачити уві сні людини, вмираючого болісною смертю, - передвістя ядерної війни, яку затіє майбутній правитель однієї з розвинених країн Європи. В результаті цієї війни велика держава буде стерто з лиця землі, а що залишилися в живих люди рано чи пізно помруть повільною, болісною смертю.

Якщо вам наснився людина, що знаходиться в стані клінічної смерті, то ви довгий час будете перебувати в невіданні щодо планів ваших давніх знайомих. На жаль, вони втілять свої плани в життя, в результаті чого ви дуже сильно постраждаєте.