Сонник «Сходи»

Давньоруський сонник

В будівлі, підніматися по сходах підйом в житті через удачу, успіх;

Опускатися — невдачі;

Щаблі — можливості;

Ступені зламані — вороги, недоброзичливці.

Бренніус Салюстіус говорить так:

«У цьому сні укладений глибокий зміст.

Якщо ти молодий і бачиш уві сні, що виліз по драбині до самого верху, перед тобою відкриються блискучі перспективи і ти доб'єшся все, що хочеш. Ти поцілуєш на своєму весіллі наречену, якої довго домагайся, або свого довгоочікуваного судженого.

Ділова людина, цей сон сприятливий і для тебе. Попутні вітри удачі заведуть твій корабель в гавань благополуччя. Цей сон - символ багатства, пошани і мирської слави. А ти, хто обробляє землю, чи бачиш ти у сні, що підійнявся до самого верху сходів? Твій сад дасть рясний урожай, і ти розбагатієш. Вчений, студент - все, вгору, вгору по сходах, і ви досягнете здійснення вищої межі своїх бажань! І ти, бідна вдова - якщо ти бачиш цей сон, - знай, згаслі вугілля розгоряться знову, твоя печаль звернеться в радість. Див. також суміщений сонник.

Але, якщо у сні, діставшись до верху сходів, ти дивишся вниз і голова твоя паморочиться - це означає, що наяву ти не в силах будеш перенести високого становища, ти загордився, станеш зарозуміла і ти зійдеш назад вниз, в безодню мороку. Або, якщо сходи валиться уві сні, поки ти піднімаєшся по ній вгору, знай, твої надії зваляться ».

Життєвий шлях. Провідна вгору - до процвітання, здійсненні планів і досягненню цілей. Вниз - до погіршення становища, звільненню.

Якщо глибоко вниз, то є небезпека дійти до стану "бомжа", опуститися. Зламана - перешкода на шляху.

Якщо пройдетеперешкоди будуть подолані. Цей сон повинен мобілізувати ваші сили. Кругла - складний шлях. Полога - все буде легко вдаватися, але необхідно використовувати можливості і не упустити вдалий момент.

Якщо у сні Ви піднімаєтеся по сходах, - сон передвіщає невдачі, занепад духу, розлад у справах.

Якщо ж Ви спускаєтеся по сходах, - цілком імовірно, що незабаром Ви знайдете ключ до свого успіху.

Якщо Ви впали зі сходів, - це поганий знак.

Сходити по ній - твоє самолюбство буде задоволено сходити вниз - тобі платять невдячністю стоїть під вікном - стережися злодіїв нести - виявиш іншим допомогу впасти зі сходів - пристрасть робить тебе необережним сходи до неба - все йде згідно твоїх намірів.

Сходи надає доступ до життєвих висот або до важкодоступних цінностей світу цього. Часто нам сниться, як ми падаємо зі сходів. У будь-якому випадку, центральний компонент тлумачення сходи - це отримання особливого, хоча і хиткої, доступу до необхідних цінностям. Такий доступ часто супроводжується втратою права доступу або удачі.

Якщо ви опинилися в ситуації, де без сходів не обійтися, то можливо, ви відчуваєте брак в засобах. Ми гостро відчуваємо, наскільки ми залежимо від земного тяжіння і обмежені в можливості високо підніматися.

Якщо в снах не надається можливість злетіти, тоді сходи - єдиний вихід з положення.

Широка, красиві сходи - рух вгору, передвістя багатства і пошани;

Підніматися по ній - процвітання, безхмарне щастя;

Падати з неї - Ви будете об'єктом заздрості й ненависті;

Спускатися — невезіння в любовних справах;

Бачити людей, що спускаються по сходах - неприємні події прийдуть на зміни задоволень;

Сидіти на сходах - поступовий підйом добробуту.

Також Див. Підйом, Щаблі.

Підніматися по сходах - підйом в житті завдяки удачі;

Опускатисяневдача;

Ступені — можливості;

Зламані щаблі — вороги, недоброзичливці;

Багато сходів і ходити по них - затьмарення розуму.

Щастя, багатство, успіх;

Сходити по ній - втрата;

Підніматися — праці;

Зламанавтрата або турбота;

Багато сходівбожевілля.

Підніматися по сходах - до удачі і щастя, спускатися - до неприємностей в діловій та особистому житті, впасти зі сходів - стати об'єктом заздрості і недоброзичливих помислів.

Бачити інших людей спускаються по сходах означає, що грядуть далеко не кращі зміни в житті.

Якщо у сні Ви бачите широку гарні сходи, то Вам судилося багатство і слава.

Якщо Вам приснилося, що ви сидите на щаблях сходів, то це означає, що Ви на шляху до процвітання. Однак не чекайте швидких результатів.

 
Відноситься до тем: