Тлумачення сну «Шукати»

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал, вогонь. Стихії - жар, сухість, вологість. Емоції - сумнів, задумливість, депресія. Органи - селезінка, легені, серце. Планети - Марс, Сатурн, Венера.

Шукати невідомо що, якийсь предмет (наголос на невідомість і предмет):

Порожнє стан інь (зміст втрачено) і безцільне порожнє дію ян. Cостояние невпевненості, спустошеності внутрішньої, зовнішньої втрати, сумнівів. Навіть якщо річ є тільки символом чогось, фізично річ шукають руками, очима. Пошук же нефізичних даностей (наприклад, рішення задачі) зовнішніми діями виражати не обов'язково:

Цей процес проходить всередині я людини. Рукотворна річ - предмет без людини не має сили і марний, даремне ж завжди мертво. Пошук зовнішнього символу вперед впевненості у внутрішніх силах - є помилка:

Виникає перспектива неможливості використовувати знайдене.

Якщо не вмієш користуватися для власного блага тим, що маєш, то не зможеш скористатися додатковою знайденої силою.

Шукати у сні невідомо що - є знак невпевненості в наслідки своїх рішень і нерозуміння суті проблеми, шукати невідомий предмет - це недовіра до себе і бажання уникнути відповідальності в разі невдачі (талісман не допоміг). Все в сукупності - слідування шляхом втрат і хвороб:

Хвилювання відіб'ються на серці.

Шукати з блуканням по коридорах, вулицям, пустелі, лісі - дивіться відповідні статті і з'єднуйте значення.

Шукати у сні абсолютно певний предмет, в реальності є одним з головних символів людської культури (символіка переважує зовнішню форму) - Див. відповідні статті Книга, Ключ, Зброя і так далі.

Шукати не предмет, але вихід / вхід з підземелля, квартири - значить намагатися активно дозволити якусь проблему. Тлумачення дається за відповідними статтями.