Сонник «Шкіра»

Сонник від А до Я

Бачити у сні шкіру як матеріал віщує зміцнення дружби і благополуччя в любові. Звалені на купу шматки і клапті шкіри віщують удачу і щастя. Обробляти уві сні шкіру означає відсутність змін в плині ваших справ, дубіть її - осад від неприємної зустрічі, шити з неї щось - ощадливістю Зберете багатство.

Шкіряний одяг на комусь - удача в грі і у всьому, що стосується грошей. Бути одягненою в шкіряний одяг - пощастить у коханні.

Бачити у сні вироби із замші - ваші чари підкорять будь-якого чоловіка. Сап'ян віщує допомогу з несподіваних джерел.

Шкіра чорного кольору або брудна - знак подружньої зради. Чистити або мити шкіру - до хвороби близьких людей.

Якщо уві сні ви ріжете або кроіте шкіру - наяву будете втягнуті в марну суперечку. Купувати шкіру або вироби з неї - в реальному житті піддастеся переслідуванню.

Прикраси зі шкіри віщують вірність у коханні і гармонію в сімейних відносинах.

Якщо уві сні ви зупиняєте свою увагу на людській шкірі без всяких вад, чистою і красивою - це означає, що в реальному житті будете предметом обожнювання видного чоловіка. Гладка і шовковиста на дотик шкіра - до виконання бажань, що стосуються творчої сторони життя.

Стара, в'яла і зморщена шкіра говорить про те, що ви благополучно досягнете похилого віку. Хвора шкіра - до багатства;

Шкіра в подряпинах, синцях і шрамах - до нечесно набутим грошам;

Здерта і кровоточить шкіра - до багатого нареченого і швидке весілля.

Лікуватися уві сні від шкірних хвороб обіцяє здоров'я і прибуток.

Бачити на шкірі пухир від опіку - до несподіваних подій в особистому житті. Нарив на шкірі - до пиятики у веселій компанії, фурункули означають неприємності в найближчому майбутньому, нещирість друзів, щось приховує від вас.

Болячки на шкірі означають, що хвороба підточить ваші сили і принесе душевну знемогу. Бородавки на шкірі говорять про небезпеку, що загрожує вашій честі, вам доведеться постояти за себе, щоб не заплямувати добре ім'я і подолати всі перешкоди на шляху до успіху.

Вкрита позбавляємо шкіра означає помилкові надії і розчарування в коханій людині.

Шкіра , уражена віспою, означає, що вас підстерігає несподівана і рідкісна хвороба, через що всі ваші плани підуть нанівець.

Бачити источение проказою шкіру - займетеся тим, що принесе неспокій не тільки вам особисто, але всій вашій родині.

Шкіра, покрита висипом від корости, - знак страху перед невдачею в справі, якою ви до цього ніколи не займалися. Розчісувати свою шкіру до виразок, відчуваючи нестерпний зуд, - наяву потрапите в погану компанію і наживете масу неприємностей.

Бачити шкіру, суцільно всипану родимками, - до додатку в сімействі. Велике родима пляма на шкірі віщує двійню. Усіяна веснянками шкіра обличчя або рук - наяву переживете веселе пригода. Засмагла шкіра - вдало проведете відпустку, біла і бліда - до розладу від образи, завданої близькою людиною.

Бачити у себе чорну, як у негритянки, шкіру - в реальному житті вас приймуть за когось іншого.

 
Відноситься до тем: