Тлумачення сну «Шапка»

Сонник Цветкова

Запрошення в гості.

Також Див. Капелюх.

Запрошення в гості.

Бачити у сні шапку - попередження про необхідність стриманості у вчинках. Жіночий головний убір - передвістя якихось радісних подій, можливо, що й весілля. Розкішна дорога шапка - сниться до непередбаченого події, заради якого Ви відкладете найважливіші справи.

Доб'єшся своєї мети стара, витерта - займеш хороше положення нова - невдача в підприємстві.

Для жінкибачити шапку - запрошення на бал або на яке-небудь свято;

Для дівчини — Ваш коханий в шапці - в його присутності Ви будете занадто боязка і соромлива і це завадить Вам зрозуміти один одного;

Арештантських шапкамужність покине Вас в хвилину небезпеки;

Красива хутряна шапка - Ви не виконаєте свого обов'язку по відношенню до ближніх, і удача на якийсь час відвернеться від Вас.

Якщо Вам приснилося, що Ви надягаєте велику хутряну шапку, яка звалюється на обличчя, то в особистому житті у Вас виникнуть обставини, які Ви спробуєте приховати від близьких. Однак будьте обережні, щоб не втратити все.

Для молодої жінки сон, у якому вона в'яже шапочку, означає її прагнення до створення домашнього затишку. Не виключено, що вона може прийняти поспішне рішення і вийти заміж за першого зустрічного.

Якщо у сні Ви надягаєте шапку і виявляєте, що це чужа річ, то наяву Вам необхідно бути обережніше, щоб не виявитися замішаним в чужих проблемах.

Клопоти. Купувати — неприємний гість;

Втратитивтрата;

Носитиприбуток.

 
Відноситься до тем: