Сонник «Шафа»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Шафа — твоя власна особистість / якесь значне для тебе обличчя / символ твоїх досягнень / жінка, з якою знаходишся в чуттєвій зв'язку / житейські незручності, перешкоди в побуті.

Шафа в прикрасах - ти надто високої думки про себе. Незвичайно громіздку шафу - докучливий гість / впертий чоловік / шкоду від того, що погано собою управляєш.

Шафа без шибок, який не вдається відкрити - ти себе не знаєш і не підозрюєш, на що ти здатний / жінка, в душевний світ якої тобі не вдасться проникнути. Скла в шафі - відкритість і зрозумілість душевного життя. Їх надто багато - тобі нічого не вдасться приховати. Багато дверцят - якась багатостороння особистість / непізнаваність душі / чоловіку - ненормальні відносини з жінкою. Неймовірних розмірів шафа - влада, перед якою треба схилитися / ти себе явно переоцінюєш. Обертовий шафа - твоя схильність різноманітним і суперечливим впливам.

Шафа з дзеркалом - символ сприйнятливості.

Якщо воно криво - помилки твого сприйняття дійсності. Дзеркало всередині шафи - твоє нескінченне копання в собі заважає тобі діяти / ти закоханий в себе і не вмієш цього приховати. Те, що виймаєш з шафи - символізує якості, які тобі слід приховувати;

Те, що не можеш забути і що мучить тебе;

Твої духовні надбання. Маленька шафа, в який нічого не вкладається - збиток від нетерпимості. Маленька шафа, в який входять великі речі - збиток від безпринципності та жадібності / впевненість у своїх здібностях / користь від гарної пам'яті. Порожній, незвичайно глибокий, нескінченний шафа - людина без душі / ненаситна жінка / страх перед жінками взагалі.

Шафа гладити, пестити, цілувати, в нього ногу засовувати - різні прояви любові до себе і до своєї особистості.

 
Відноситься до тем: