Сонник «Риба»

Сонник від А до Я

Купувати уві сні рибу - знак обману і фальші. Чистити рибу - чекають серйозні випробування, готувати - досягнете благополуччя, є її - важка праця, мала зарплата.

Жива риба — до щасливої любові, морожена - невдалий роман, солона - вам разбередят старі душевні рани, в'ялена - до невдачі поставитеся стоїчно і по-філософськи мудро, копчена - весела поїздка, смажена - до втрати грошей, варена - легка травма, тушкована - марна трата часу, костистая - запросять на торжество, жирна - чекайте приємного сюрпризу, пересохла - не пощастить у грі;

Риб'ячі потрухи — до багатства і достатку, риб'ячий жир - скинете вага, пити його - пополнеете, червона ікра - впадете в гнів, чорна - до боргів. Рибні консерви - невдалий сватання.

Ловити рибу на гачок - відчуєте жорстоке розчарування. Спіймати велику рибу - належить важлива зустріч, багато дрібниці - до довгого очікування;

Якщо немає клювання і ви нічого не зловили - значить, наяву чекає невдача.

Спіймати на спінінг хижака означає, що доля щедро обдарує вас радістю в сімейному житті. Зірвана риба віщує швидкоплинну радість. Снула риба, яку ви ловите прямо руками, - не повірите своєї долі. Мертва риба, розсічена гвинтом двигуна, - до лиху і втратам.

Нанизанная на кукан риба - знак гостинності та індустрії гостинності, які проявіть до своїм гостям, риба в коші - до важкого похмілля. Підсікти рибу і взяти в підсаку - спритно провернете справу. Ловити рибу взимку в ополонці - до охолодження любовних почуттів, ловити мережею - растеряетесь у важкій ситуації, бити острогою - знайдете вихід зі складного становища.

Сон, в якому фігурує вобла з пивом - до сумнівів у надійності вашого обранця. Йорж - несподіваний приємний сюрприз. Камбала віщує ячмінь на оці, прищі на обличчі або чиряк на незручному місці. Карась - знак хвороби і втрат, короп - ваші турботи окупляться прибутком. Лящ - веселі друзі і розгульне життя, лосось - досягнете успіху, реалізувавши свою ідею.

Окуньзнак неприємностей і невдач, осетер - любов спалахне і згасне. Сардини - несподівана неприємність, сьомга - розлад здоров'я, судак - матеріальний зиск. Щука - вас обдурять найнахабнішим чином.

 
Відноситься до тем: