Сонник «Руки»

Китайський сонник Чжоу-гуна

Мити — говорить про те, що проходить застарілий недуга;

На руках виступає гній і кров - до великої удачі;

Зламати рукухвороба.

Бачити долонізнак долі;

Кохана людина (для жінки);

Митизвільнення від турбот;

Волохатіуспіх у справах і грошах;

Права руказвільнення.

Скласти уві сні руки або схрестити їх на грудях - це погана прикмета, що обіцяє труднощі, з яких Вам буде дуже складно виплутатися.

Якщо у сні Ви комусь потискуєте руку - це до примирення після сварки або до повернення одного після довгої відсутності.

Якщо у сні Ви раптово виявляєте, що у Вас брудні руки, - сон пророкує Вам участь у негідних справах, які принизять Вас і принесуть страждання.

Свої розглядати — до праць і турбот. Мити - до відпочинку. Брудні - справа, яка залишить неприємний осад. "Брудна справа". Цілувати - принижуватися. (Наприклад "нареченій" - принижуватися заради вигідного справи. Ранити - сварка з друзями. Жати - дружня допомога, рада. Відрізані, окремо від тіла - випробуєте відчуття безпорадності.

Коли хто бачить у сні, що його руки стали довшими і сильніше звичайного, це віщує йому велику радість і прибуток через його брата чи сина, понад те, ще багатства.

Якщо той же самий сон присниться жінці, то її чоловік зробиться багатшим і могутніше колишнього. Бачить у сні, що у нього м'язисті руки, сон цей пророкує звільнення від хвороби або в'язниці. Кому присниться, що його руки або лікті покриті виразками і лущаться, того чекає нудьга, сум і невдачі в справах. Коли хто бачить у сні, що руки його переламані або схуднули, це означає засмучення, хвороба або бідність, яка чекає дітей або братів цієї людини. Жінці цей сон пророкує короткочасну розлуку з чоловіком. М'язи рук являють собою в снах прислугу.

Бачити у сні свої руки волохатими і покритими волоссям означає збільшення багатства. Прийнято, що права рука уві сні означає сина, батька, брата чи друга, а ліва - мати, дочка, сестру, приятельку або вірну служницю. Хто бачить у сні, що у нього відрізана права рука, це віщує нещастя його синові, батькові, брату чи другові, якщо ж відрізана ліва, то дочки, матері і пр.

Бачити у сні, що відрізані обидві руки, означає ув'язнення або хвороба.

Якщо хто побачить у сні незнайому жінку з оголеними руками, то може бути покійний щодо майна і благ мирських.

Якщо хто побачить, що руки йому пов'язують, це означає, що він буде без діла, або позбудеться віри.

Якщо ж хто побачить у сні, що руки його висохли або стали безсилі, то близькі залишать його. І якщо побачить, що рук у нього стало багато, буде творити добрі справи, за тієї умови, якщо та людина праведний:

Якщо ж він неушановувавши, то ще примножить свої злочинні і розпусні діяння.

Якщо хто побачить, що рука у нього пофарбована "хінної", то він буде учасником в умертвінні людини, а якщо побачить, що обидві руки у нього пофарбовані, то значить, пораючись про справах житейських, він накличе на себе турботу і засмучення.

Бачити долонізнак долі;

Митизвільнення від турбот;

Волохатіуспіх у справах і грошах.

Руки бачити чисті - радість, допомогу;

Мити руки — звільнитеся від важких турбот;

Руки волохатіуспіх у справах, гроші. Руку подавати - хтось потребує вашої допомоги. Втратити руку - смерть сусіда або людини, яка вам сприяв. Багато рук - наживатися нечесно, роботою інших.