Сонник «Роза»

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал, вода, дерево, вогонь. Стихії - вологість, сухість, холод, вітер, спека. Емоції - смуток, страх, гнів, радість, задума. Органи - селезінка, підшлункова залоза, легені, нирки, печінка, серце, шлунок, товста кишка, тонка кишка, сечовий міхур, жовчний міхур. Планети - Сатурн, Венера, Меркурій, Юпітер, Марс. Пояснення і тлумачення Здавна у багатьох народів роза вважалася царицею квітів і уособленням краси та різноманіття світу. У фольклорі і літератури різних країн і часів існує багато легенд про походження червоних троянд:

Вони червоні від крові исколовшегося про шипи солов'я, або вони червоні від крові поета, яка притиснула троянди до серця, або троянди стали червоними, тому що дівчина притискала їх до грудей, щоб покласти на могилу улюбленого. Червоні троянди в будь-якому випадку виявляються символом плоті і крові:

Символом життя, але і символом сумі, так як життя людини не вічна. Білі троянди - символ прагнення до неба, символ безсмертного людського духу і радості.

Якщо більшість людей, незважаючи на різницю смаків, люблять троянди, значить, ці квіти дають їм небесну і земну енергію. Але як всі сильні магічні предмети, троянди не завжди, не всім і не у всі сезони сприятливі. Адже будь-який подарунок вимагає відповідного:

Якщо букет білих троянд - подарунок, який символізує небо енергію, це може вимагати якихось жертв в ім'я неба, і на землі троянди легко можуть перетворитися в терновий вінок. Тлумачення снів тут багато означатимуть особисто випробувані емоції. Троянди уві сні бачити/рвати/дарувати - червона троянда миь-енергія Землі, троянда біла ян-енергія Неба, додавання енергії всіх систем організму. Троянди уві сні бачити/нюхати/гуляти серед троянд з рівним світлим відчуттям - серед троянд гуляти в будь-який сезон або серед білих троянд гуляти восени сприятливо всім (см. у цьому сезоні статтю Білий колір) за відсутності негативних емоцій. Восени це означає відповідають завданням сезону хороші накопичення енергії, в інші сезони - це отримання потрібної енергії.

Бачити білі троянди з урочистим почуттям-готуватися до вимагає духовного напруги вчинку і отримувати уві сні допомогу. Негативні емоції до білих троянд - неможливість сприймати інформацію Неба, відраза до червоних троянд - неможливість брати енергію Землі, що тягне психічні хвороби і хвороби духу, мозку і тіла. Прогулянки уві сні серед яскраво-червоних троянд - викликають надмірне захоплення, діють збудливо на розум і серце і символізують розжарену пристрастями ситуацію наяву. Але для звичайних людей стан нечутливості до своїх проблем несприятливо:

Власне серце може не витримати напруги, навколишні можуть не побажати розділити непотрібне їм напруга, і результатом буде псування відносин і справ. В особливих випадках яскраво-червоні троянди в такому сні означають прийняття на себе якого-або відповідального і небезпечного, що вимагає жертв справи. Рожеві кущі бачити уві сні загиблими або вирваними - несприятливо:

Це втрата енергії Неба і Землі. Те ж саме означає засохлий букет у воді.

Якщо той сновидець знає напевно дарившего букет, то сон означає розрив відносин або пряме неприязнь, приховане під маскою дружби. Троянди уві сні дарувати/отримувати в подарунок - зібрані людськими руками і якими-або почуттями подаровані квіти набувають особливого символічне значення. Особливо троянди володіють здатністю вбирати в себе і потім віддавати почуття і емоції, тому не рекомендується дарувати троянди просто так, і уві сні троянди просто так не сняться, з трояндами віддається частину себе:

Дарувати/отримувати в подарунок червоні або яскраві троянди-палкі земні почуття що дарує до того, кому він дарує квіти, але сприятливо це буде чи ні, передбачити важко;

Білі або спокійних тонів дарувати троянди - знак спокійною, вірною і довгої дружби;

Молодій жінці білі троянди дарувати-робити пропозицію;

Чоловік дарує жінці білі янське троянди - дарує самого себе. Сказане тут про білих і червоних троянд індивідуально (по схильності) може ставиться до будь-яких кольорів відповідного кольору. З точки зору східної філософії, троянда - це чоловічий янський квітка, тому чоловік не повинен дарувати жінці троянди:

Хто дарує жінці троянди, тому вона у відповідь дарує одні сльози. У хвороби побачити себе серед троянд або подаровані троянди теплих тонів - одужання;

Червоні або червоні троянди - криза хвороби;

Білі троянди можуть символізувати розставання із земним життям, сприятливий для духа:

Земне життя була прожив недаремно і Небо дивиться на неї сприятливо. На кладовищі квітучі троянди бачити - достаток енергії роду і прихильність предків принесуть успіху. Загиблі, засохлі троянди на кладовищі-виснаження енергії роду не обіцяє хорошого нащадкам. Можливо, неправильно вироблені поховання.