Тлумачення сну «Птах»

Циганський сонник

Зазвичай птахи символізують успіх. Летять птахи - майбутнє подорож.

Птах , яка сіла вам на руку або на голову, означає любов, несподівано виниклу у вашому житті. Вбити пташку чи знайти мертву птицю - поганий знак. У різних районах Англії у циган різні уявлення про специфічні особливості птахів. Ось деякі з них:

Ворон. Улюблена птах циган. Багато сонники тлумачать бачення цього птаха як зле передвістя, але цигани вважають, що ворон уві сні - до возз'єднання сім'ї, безлічі радостей і щастя. Летить ворон - возз'єднання буде несподіваним, якщо сидить - вам самим доведеться над ним попрацювати. Ворона. Ви будете розчаровані у своїх очікуваннях, і вам доведеться задовольнятися тим, що ви маєте. Гриф. Жорстокий ворог. Вбити грифа - здобути перемогу над ворогом.

Бачити , як він пожирає здобич, - попередження про судовий процес. Дикий голуб. Вірність у коханні, сімейне щастя. Зграя голубів - втрата любові і щастя. Два голуба разом - мир і злагода. Домашній голуб. Летить голуб, відповідно до тлумачення циган з Йоркшира, - до новин в листі.

Якщо ви при цьому не бачите землі, а тільки небо, новини можуть бути як хорошими, так і поганими.

Якщо ж ви бачите землю - новини виразно хороші. Дрозд. Необхідна обережність. Ретельно перевірте всі свої справи. Жайворонок. Коротка відпустка, повний веселощів і відпочинку. Канарейка. Смерть друга. Раптовий від'їзд. Літаюча канарейка - до легкої хвороби. Ластівка. Летить ластівка приносить щастя й удачу. Ластівка, кучеряве гніздо, - до міцній дружбі. Лебідь. У вас буде повна і щасливе сімейне життя.

Якщо молоді лебеді окільцьовані - чекайте поповнення сімейства. Орел. Ширяючий орел - великий успіх у бізнесі. Павич. Павич сниться - до популярності, проте остерігайтеся впасти в гординю і марнославство.

Якщо павич несподівано розпустив хвіст - не будьте хвалькуваті. Чути крик павича - наближається буря завдасть вам якийсь збиток. "Буря" може торкнутися справ сімейних або бізнесу. Папуга. Остерігайтеся наклепу. Чи не прислухайтеся до пліток. Сова. Вам слід гарненько подумати над вирішенням проблеми, яка скоро виникне, а не приймати спонтанне рішення.

Якщо сова летить - проблема не така гостра, як здається. Ухання сови - попередження про наближення труднощах. Сокіл / яструб. Сокіл або яструб, ширяють високо в небі, як і орел, означають успіх у бізнесі:

Летючі вниз, пікіруючі сокіл або яструб - успіх в правових питаннях. Нести птицю на руці і відпустити її - розширення справи, поява нових партнерів у бізнесі або особистого життя. Соловей. Чути або бачити солов'я - до радісних новин, великим успіхам у бізнесі, радощів в любові. Чути солов'їний спів - бути впевненим у своєму щасті.