Тлумачення сну «Похорон»

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиметал, вода, дерево, вогонь, земля. Стихії - сухість, холод, вітер, спека, вологість. Емоції - смуток, печаль, страх, гнів, радість, задума. Органи - легені, нирки, печінка, серце, селезінка. Планети - Венера, Меркурій, Юпітер, Марс, Сатурн. Пояснення і тлумачення Похорон і смерть є психологічної та світоглядної трагедією розумно мислячої людини. У природі смерть є запорука оновлення та майбутнього життя. Зерно заривають, ховають у землі, конкретна сутність зникає, але народжуються нові рослини. Можна сказати, що рослини живуть у вічній готовності жертви собою заради потомства, не усвідомлюючи цього. Людині для усвідомлення необхідності жертви і набуття через це усвідомлення просвітлення духу Творцем судилося пройти складний світоглядний шлях, одним з віх якого є похорон і смерть.

Похорон і смерть нагадують про безсилля людини перед непередбачуваністю світу. Усвідомлення безсилля породжує страх втрати близьких і страх власної смерті.

Якщо смерть може трапитися раптово і людина не владний їй протистояти, то будь-які плани на свій рахунок, плани на майбутнє життя не мають ніякого сенсу, адже світ не гарантує людині, що в запасі у нього залишився хоча б ще один день. Твердо і впевнено ми можемо сказати, що володіємо тільки даним миттю. Почуття єдиності, неповторності і вислизання миті породжує стан граничної зібраності й уважності.

Якщо через мить можлива смерть, то народжується пристрасне бажання діяти в це остання мить з максимальною самовіддачею і яскравістю, це варіант подвигу:

Щоб світ запам'ятав за цю мить людини, а людина обгорнув поглядом, збагнув і забрав в інше життя всю красу світу. У цей-то момент і починається перетворення смерті в життя. Подібне з вищеописаним стан відчувають матері після народження дитини:

Одночасно відчуття спустошеності і неземного блаженства - дати життя новій істоті. Тоді стають помітні найтонші фарби і межі явищ і приходять в голову такі думки, які ніколи не приходили раніше. Це і є стан просвітленості подвигу і звільнення від земної суєти, в якому рятують чиєсь життя, скоюють велике наукове відкриття, створюють геніальні вірші і народжують дитину. Кількома словами виражається високий стан так:

Треба любити увесь світ - у цьому запорука особистого безсмертя.

Похорон сняться невідомої особи / свої власні / когось із знайомих - інертний стан земної енергії, позбавленої рушійною енергії Неба.

Похорон бачити уві сні-означає перехід в стан незалежності від обставин:

Будь-яка ситуація існує в часі від і до, це цілий ланцюг миттєвостей, але живе одним-єдність-вим миттю людина перебуває поза часом.

Якщо час втрачає над кимось владу, той вже нічого не боїться, у нього немає часу на необгрунтоване страхи, надії і плани. Вислизнуло від влади часу в чистому позачасовому вигляді сприймає інформацію Землі і Неба і стає хоч на мить подібний їм. А адже Космос вічний, і сприймає його чисту інформацію стає на мить вічним (треба спробувати це усвідомити) і знаходить мудрість.

Сон приносить звільнення від енергетичних і психологічних блоків, наслідком чого буде сприятливе вирішення ситуацій і конфліктів.

Похорон самого себе і похорони невідомої особи у сні - одно ставляться до самого себе.

Похорон знайомого або родича у сні відносяться до цієї особи, а сновидінню обіцяють сприятливе вирішення конфліктів з цією людиною, якщо конфлікти мали місце.