Сонник «Падати»

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево, вода, земля. Стихії - вітер, холод, вологість. Емоції - гнів, страх, сумнів і задумливість. Органи - печінку, нирки, селезінка. Планети-Юпітер, Меркурій, Сатурн. Пояснення і тлумачення Відповідно до древньої світоглядній основі китайської філософії - концепції вічного руху в світі двох енергій інь-ян-в людині теж спочатку закладено два врівноважують один одного прагнення:

Іньрух і прагнення вниз, до землі, і ян - рух вгору, до неба. Врівноваженість ян-інь-енергії - це здоров'я, удача, успіх. Переважання одного над іншим - відірваність від дійсності і реальності сприйняття (одне Небо) або ж поглинання світу своїм внутрішнім сприйняттям - знищення реальності (тільки Земля), і знову нездоров'я.

Падати / впасти / ковзати / все відчуття падіння уві сні-втрата рівноваги між ян-Небом і інь-Землею - втрата місця в житті. Ковзати уві сні (іноді бачиться не падіння, але немов ковзання на санках з гори) - втрачати опору і розуміння;

Підкорятися миттєвим станам гніву, страху і тривоги, позбавляючись спокою і зв'язку з реальністю. Ковзати і падати (виразне відчуття падіння)-не володіти собою і ситуацією:

Тобто вступати в протистояння з реальністю, засноване на власній слабкості і неадекватності, породженої внутрішнім безладом почуттів і думок (незвичка до самообмеження і самовихованню називається просто дурістю). Всі дії в цьому стані безглузді і саморазру-рішучо. Так чи інакше всі вчинки будуть спрямовані на збереження власної безпеки, що спричинить сварки і погіршення відносин з оточуючими, якщо не усвідомити, що головний ворог і джерело падіння - в хаосі власних думок.

Падати в прірву - великий духовний програш, прорахунок (фізично хвороба), який може не мати явних відкритих наслідків - вони в перспективі. Всі варіанти снів тут несприятливі - всі повідомляють про різного ступеня ураження печінки, нирок і селезінки.