Сонник «Озеро»

Сонник Цветкова

Небезпека, загроза, ризик;

Плисти по озеру - розлука для закоханих.

Небезпека;

Плисти по озеру - розлука для закоханих.

Якщо у сні Ви ковзаєте по тихій дзеркальної поверхні озера - це віщує майбутні сприятливі життєві обставини, щасливу, повну задоволень життя. Цей сон обіцяє успіх у справах і престижну роботу, а також велику дружну сім'ю. Закоханий успішно, без всяких перешкод доб'ється щасливого шлюбу.

Але якщо води озера здаються каламутними і брудними - це обіцяє горе і страждання від втрат, які Доля пошле Вам як випробування стійкості Вашого духу.

Бачити красиве озеро - чисті помисли принесуть спокій. Безлюдне, холодне - бійтеся своїх емоцій. Під їх впливом можна наробити багато лиха. Висохле - до сліз.

Ловити в ньому рибу - будеш мати злу жону бачити крізь воду дно - мати чисте сумління озеро тихе, освітлене сонцем - щасливий союз хвилюється - багато перешкод любові.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона одна в брудних водах неспокійного озера, віщує багато змін:

Скоро вона стане каятися в минулим навіженства і зневазі до доброчесності.

Якщо вода захльостує човен, але, енергійно гребе, жінка все ж досягає пристані - це означає, що вона знаходиться під впливом помилкових переконань, які вона зрештою змінить і доб'ється шани і поваги. Цей сюжет може також передвіщати хвороба когось із близьких.

Якщо вона спостерігає човен, в якій молода пара, ризикуючи життям, справляється зі стихією, - це означає, що один з її Друзів хоча і здійснить непорядних вчинок, проте зуміє повернути її прихильність.

Бачити у сні, що Ви пливете по чистому і спокійному озеру з приємними і близькими друзями, означає, що Вас чекає щастя і багатство, відповідне Вашим уявленням. Брудне озеро, оточене голими похмурими камінням і сухими деревами, провіщає сумний кінець Ваших планів. Брудне озеро з гарними зеленими берегами - передвіщає, що моральна сила Вашої натури візьме гору над пристрастю, звернувши Вашу енергію на пошуки безпечного і надійного шляху.

Якщо озеро чисте й оточене мізерною рослинністю - це означає, що Ваше забезпечене існування впаде під натиском безпутних вчинків.

Побачити своє відображення у чистій воді озера - передвіщає, що Вас очікує радість і люблячі друзі.

Бачити листя, відображену в дзеркалі води, - віщує радість насолоди любов'ю і щастям.

Побачити слизьких і моторошних мешканців озера, що наближаються і загрозливих Вам, означає невдачі й прикрості від розтрачених даремно часу, сил і здоров'я. Радість життя закінчиться останньою краплею, і Ви будете пити гірке вино запізнілого каяття.

Для молодої жінки - знаходитися однієї в брудних водах неспокійного озера - багато змін, каяття в минулим навіженства і зневазі до доброчесності;

Вода захльостує човен, але, енергійно гребе, жінка все ж досягає пристані - Ви перебуваєте під впливом помилкових переконань, які Ви в кінці кінців змініть і досягнете шани і поваги, можлива хвороба когось із близьких;

Для жінкибачити човен, в якій молода пара, ризикуючи життям, справляється зі стихією - один з Ваших друзів хоча і здійснить непорядних вчинок, проте зуміє повернути Вашу прихильність;

Плисти по чистому і спокійному озеру з приємними і близькими друзями - щастя і багатство, відповідне Вашим уявленням;

Брудне озеро, оточене голими похмурими камінням і сухими деревами - сумний кінець Ваших планів;

Брудне озеро з гарними зеленими берегами - моральна сила Вашої натури візьме гору над пристрастю, звернувши Вашу енергію на пошуки безпечного і надійного шляху;

Чисте озеро, оточене мізерною рослинністю - Ваше забезпечене існування впаде під натиском безпутних вчинків;

Бачити своє відображення в чистій воді озера - радість, люблячі друзі;

Бачити листя, відображену в дзеркалі води - радість наслажденья любов'ю і щастям;

Бачити слизьких і моторошних мешканців озера, що наближаються і загрозливих Вам - невдачі і прикрості від розтрачених даремно часу, сил і здоров'я, радість життя закінчиться останньою краплею, і Ви будете пити гірке вино запізнілого каяття.

Також Див. Вода, Човен, Камінь, Дерево.

Бачити ставок, цистерну або джерело, - до добра, щастя і достатку.

Бенкет, шлях.

Небезпека;

Плисти по озеру - розлука для закоханих;

Впасти в нього - смерть.

Для молодої жінки сон, у якому вона плаває в каламутному неспокійному озері, означає, що їй належить гірке каяття у своєму легковажному поведінці.

Плисти по озеру в човні, який поступово наповнюється водою, але незважаючи ні на що досягти берега, означає, що Ви помиляєтеся в будь-яких основоположних моментах, однак незабаром вийдіть на істинну дорогу.

Бачити , що разом з Вами вдалося врятуватися ще комусь, означає, що хтось із Ваших знайомих зробить нешляхетний вчинок, проте пізніше він зможе виправдатися перед Вами.

Каламутне, оточене голими скелями і засохлими деревами озеро сниться до нещасливим прогнозами в справах і любові.

Каламутне озеро в тіні зелених дерев означає, що Вам належить важкий вибір між духовним і плотським.

Сон, у якому Ви бачите чисте прозоре озеро, а довкола непоказний краєвид, означає, що Ви будете надмірно захоплені задоволенням матеріальних і тілесних потреб.

Побачити своє відображення в дзеркальній гладі озера означає, що Вам мають радісні зустрічі і нові друзі.

Бачити у сні відображення дерев в озері означає, що наяву Вам буде супроводжувати успіх у коханні.

Якщо Вам присняться моторошні мешканці підводних глибин, які загрожують Вам, то ви повинні зрозуміти, що ті неприємності, з якими Ви зіштовхнетеся в найближчому майбутньому прямо пов'язані з тим способом життя, який Ви вели.

Сниться озеронебезпека, плисти озером - розлука для закоханих. Сниться озеро, купаєшся в чистій воді-здоров'я.

 
Відноситься до тем: