Тлумачення сну «Особа»

Сонник від А до Я

Бачити у сні гарне обличчя з тонкими рисами і чарівною посмішкою означає, що ваші діти будуть щасливі завдяки вашим невтомним зусиллям і турботі про їхнє майбутнє. Моложаве рожевощоке особа говорить про те, що вас чекають світські розваги і безтурботне проведення часу.

Некрасиве особа зі слідами хвороби віщує тривоги і душевні терзання. Бліде, виснажене обличчя - до нездужання, незадоволене і сердите вираз обличчя - знак втрат і жалю. Сумний і сумний погляд одухотвореного особи - до несподіваних і прикрий подій.

Побагровевшее в гніві особа обіцяє горе, страждання і приниження. Замазані чимсь особа - випробуєте полегшення, завершивши копітку і трудомістку роботу.

Особа з гладкою, чистою шкірою віщує успіх на професійному поприщі. Покрите болючою висипом - до збитків, пооране віспою - до важкої хвороби, особа в шрамах - вас притягнуть до відповідальності, обпечене - викличете на себе вогонь критики, але зумієте уникнути наслідків.

Щасливі, радісні обличчя навколо вас - знак позитивних змін, спотворені злобою і ненавистю обличчя віщують серйозну тривогу з приводу здоров'я близьких. Обличчя незнайомця з відразливим поглядом - до невдалому побачення.

Бачити уві сні відображення свого обличчя в чистій воді віщує довге життя, відзначену знаками визнання великих заслуг.

Бачити своє обличчя в дзеркалі красивим і радісним - до додатку в сімействі, похмурим і змученим - належні вам гроші отримаєте з великими труднощами.

Вкривати своє обличчя на людях, ховаючи від їхніх очей своє каліцтво, - будете вражені повідомленням про трагічні події, в яких постраждали ваші добрі знайомі.

Якщо уві сні миєте особа - значить, наяву доведеться пошкодувати про необдумане вчинок.

Робити на обличчі макіяж - будете мати успіх у чоловіків, лікувальна маска на обличчі віщує безліч шанувальників без серйозних намірів, накладати на обличчя косметичні засоби - до розчарування в коханні, робити пластичну операцію особи - до сприятливих змін.

Якщо бачите на чиємусь обличчі заячу губу - наяву це може відбитися тим, що приймете поспішне і необдумане рішення у справі, що вимагає всебічного підходу. Занадто тонкі губи - проявіть діловитість і кмітливість у несподіваній ситуації. Красиві повні губи - гармонія у сімейних відносинах і взаємна любов для молодих.

Особа в відвислою губою - в реальному житті належить пройти через серйозне випробування.

Бачити уві сні миле дівоче личко в похилому рум'яними щічками - знак вдалого підприємства. Надто нарум'янені щоки на обличчі - випробуєте сором за власних дітей. Запалі щоки на змарнілому обличчі до сумних подій.

Старече обличчя з в'ялою шкірою і запалими щоками - до поліпшення матеріального становища. Величезний флюс на обличчі - до неприємностей на роботі.

Бачити обличчя з гнійним фурункулом віщує бути обкраденої або пограбованої. Синець на обличчі означає, що піддастеся спокусі, вступивши в скороминущу інтимний зв'язок із зовсім незнайомою вам чоловіком.

Бачити уві сні особа зі зламаною переніссям - наяву отримати звістку про чиєїсь смерті. Оплившій, спадаючий складками підборіддя на пузатих, брезкле особі - до благополуччя. Підборіддя з ямкою - не доможетеся успіху, якщо не позбудетеся від притаманних вам недоліків.

Бачити гладко виголене чоловіче обличчя означає, що незабаром повною мірою насолодитеся спокоєм, спровадити родину на кілька днів до далеких родичів.

Покрите щетиною обличчя говорить про те, що у вашій подружнього життя виникнуть проблеми на грунті сексу.

Покрите ластовинням обличчя означає, що ваше щастя буде кілька затьмарене втручанням у ваше приватне життя заздрісних подруг.

Бачити веснянки на своєму обличчі віщує втрату коханої людини.

 
Відноситься до тем: