Тлумачення сну «Небіжчик»

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите небіжчиками своїх рідних - провіщає їм багато років благополучного здравствованія, якщо вони насправді живі, якщо ж вони й так небіжчики - такий сон передвіщає зміну вашого настрою, який буде залежати або від погоди за вікном, або від того.

Бачити покійником свого коханого - передвіщає сумне розставання з ним.

Бачити покійницею себе, якщо вас ховають у сні скромно і наспіх - до неспокою і розчарувань, а якщо урочисто і з безліччю народу - такий сон говорить про те, що незабаром коло ваших друзів значно розшириться і ви придбаєте широку популярність.

Сон, в якому прівідевшейся небіжчик покінчив життя самогубством - передвіщає зраду з боку вашого чоловіка або коханця.

Небіжчик, страчений як злочинець - передвістя образ, які завдадуть близькі люди в стані крайнього збудження по приказці:

«Що у тверезого на умі, те у п'яного на язиці».

Бачити утопленика або жертву аварії - означає, що вам належить відчайдушна боротьба за збереження своїх майнових прав.

Сон, в якому вас оточують ожилі небіжчики, що перетворилися в упирів, спраглих напитися вашої крові - такий кошмар віщує безліч прикрих неприємностей в особистому житті та погіршення становища в суспільстві.

Бачити труну з небіжчиком у себе в квартирі - передвіщає розбрати в сім'ї на грунті зловживання спиртним. Говорящий небіжчик, який просить вас допомогти йому піднятися з гробу - до злісних наклепам і наклепі.

Випав з гробу небіжчик - до травми або нездужанню, впасти на нього - незабаром отримаєте звістку про смерть когось із близьких людей.

Виявити небіжчика у себе в ліжку - означає успіх у безперспективному спочатку справі.

Обмивати і одягати покійника - до хвороби, ховати - вам повернуть те, що ви ж не сподівалися отримати назад.