Сонник «Народжувати»

Еротичний сонник

Сновидіння, пов'язані з материнством, найбільш важливі для розуміння людиною себе. Комплекси, які супроводжують нас з самого раннього дитинства і зав'язані в основному на взаєминах з батьками, впливають на всю нашу подальшу життя - така одна з психоаналітичних аксіом. Не випадково тому подібні сюжети снів дуже часто зустрічаються в психоаналітичної практиці. Отже, повернемося безпосередньо до змісту сну.

Якщо навіть ви не підозрюєте про деякі проблеми - це зовсім не означає, що їх не існують. Щось все одно підточує вашу душу, заподіюючи занепокоєння, на яке реагує насамперед несвідоме, воно потім посилає сигнали, в символічній формі досягають свідомості. Відсутність мети у житті символічно виражається в неприкритою первозданної наготі. З'являючись такими на світ, ми незабаром знаходимо безліч ниток, які пов'язують нас з навколишнім світом, ми стаємо дійовими особами в театрі, ім'я якому суспільство. Випадання з цього театру, розрив зв'язуючих нас з миром ниток - центральний сюжет сновидіння. Варто замислитися над тим, наскільки обгрунтований ваш відхід від дійсності. Розчарування, це постійний супутник будь-якого, навіть зовні щасливого і щасливої людини. Головне, про що слід пам'ятати, насправді все у ваших руках. Завжди можна знайти сили, щоб продовжити життя або направити її в тому напрямку, який буде кардинально відрізнятися від вашого колишнього положення. Повернення до витоків, до того стану нірвани, в якому всі ми перебували до появи на світ, такий сюжет самого сну. Здавалося б, ніякого прихованого підтексту тут не виявляється. Незважаючи на це, він все? Таки присутня, просто в менш зашифрованому вигляді, ніж який-небудь інший. Тяга до щасливого існування, дитячої безтурботності й безтурботності ось основний сенс, вкладений несвідомим в даний сон.

Сни про перебування в утробі - часто віщували народження знаменитих людей. Наприклад, мати Олександра Македонського незадовго до його народження побачила майбутнього сина в своєму череві у вигляді величезного змія. Гадатели снів передбачили їй народження великого полководця.