Тлумачення сну «Народження»

Французький сонник

Якщо Вам сниться народження дитини, - сон принесе Вам і Вашому будинку тільки щастя.

Народження — це сакральне подія, яка має ритуальне значення у всіх культурах світу. І не дивно, що воно тісно пов'язане з одним з архетипів Юнга - Я, яке дає життя іншому. Оскільки це архетипічний образ, існує безліч супроводжуючих його символів, пов'язаних з народженням і життям. Найбільш значними є ВОДА та ОКЕАН. У багатьох культурах воді надається життєво важливе значення. Так, багатьом жінкам, які здогадуються про свою (або чиєїсь) вагітності, сниться вода. Тут можна побачити зв'язок з водами, які відходять під час пологів. Поява з печери або будь-якого замкнутого простору нового Я-ось як малює теорія Юнга момент народження. У цьому сенсі народження не зводиться до чисто біологічному акту - воно передбачає появу додаткових граней ОСОБИСТОСТІ або пізнання себе в реальному житті. Як вважав Фрейд, сни, в яких ви повертаєтеся в маленьку кімнату або печеру, символізують утробу матері. Вони можуть виражати вашу приховане бажання повернутися до МАТЕРІ, бути нагодованим нею, сховатися у важкій ситуації під її крило. Оскільки всі ми колись народилися, у кожного склалося про цю подію якусь думку. Життя для нас - це щасливе (позитивне) або нещасливе (негативне) буття. У будь-якому випадку, наше ставлення до життя накладає свій відбиток на сновидіння про народження. Яким представляється сплячому народження? Жінці може сниться такий сон або тому, що вона цього сильно бажає, або, навпаки, сильно боїться. В даному випадку велику роль відіграють медичний, соціальний і сексуальний фактори. Можливо, є якісь морально-релігійні або медичні показання, згідно з якими вагітність для жінки є бажаною або, навпаки, небезпечною. Порівняємо два приклади:

Молода сексуально активна жінка придушує свої бажання з морально-релігійних міркувань, і жінка, яка хоче, але не може завагітніти. У цьому випадку причиною пологів - чи їх відсутності - може стати вчинок, який викликав почуття провини. Жінки, яким сняться пологи з успішним результатом, стверджують не тільки факт народження, але і свій архетип жінки. Вони відповідають вимогам своєї статі і здатні виконати функцію дітонародження, традиційно притаманну жіночого роду. Побоюючись здатися дискримінатора, хочу все-таки відзначити той факт, що в деякій мірі всі ми сприймаємо і чоловіків, і жінок як представників різних статей з їх сильними і слабкими сторонами і потенційно різними можливостями. Це якраз і робить архетип архетипом.

Якщо Вам сниться, що у Вас народжується дитя, - цей сон передвіщає щасливе поліпшення Ваших життєвих обставин, і, можливо, що Вас дійсно очікує поява на світ прекрасного дитини.

Якщо молода особа ще до весілля бачить сон про народження немовляти - сон попереджає її про необхідність дбайливого ставлення до своєї репутації та охороні своєї гідності.

Сон може передвіщати радісні звістки, одержання спадщини і пр.

Народження дитини — покращення життєвих обставин і, можливо поява на світ нащадка;

Для дівчини (до весілля) - бачити дитину - подбайте про свою репутацію, можливо велику спадщину.

Також Див. Дитина, Трійня.

Для заміжньої жінки сон, у якому у неї народжується дитина, означає, що її чекає велика радість і величезна спадщина.

Для самотньої жінки подібний сон передвіщає втрату доброго імені і розрив з коханим.

 
Відноситься до тем: