Тлумачення сну «М'ясо»

Ісламський сонник ібн Сирина

Страви, приготовлені з яєць і м'яса. Страви, приготовлені з яєць і м'яса, говорять про прибуток, одержаний без особливих зусиль. Соління завжди є знаком сварок і клопоту, і з'їв їх уві сні слід очікувати їх появи. Той же, хто побачить їх, не приймаючи в їжу, той втратить свій капітал, вклавши його в якусь справу.

М'ясо , як правило, віщує страждання і хвороби, покупка його означає горі. Ніжне, м'яке м'ясо є ознакою смерті. Є м'ясо означає, що сновидець дурно відгукується або лихословить про людину, прообразом якого служить тварина, чиє м'ясо вживається в їжу. Солоне овече м'ясо, якщо сновидець приносить його до себе додому, перенісши якесь горе, є хорошим знаком.

Якщо це м'ясо дуже жирне, то даний сон служить найкращим ознакою.

Якщо уві сні мова йде про інші види солоного м'яса, то такий сон передвіщає благословенну прибуток. Кажуть, що нежирне м'ясо - символ бідності та злиднів.

М'ясо , висушене на сонці, означає якусь річ, зняту з мерця. Нарешті, кажуть, що є у сні нежирне і солоне м'ясо означає втрату значної частини своїх багатств.

М'ясо верблюда, якщо сновидець не доторкався до нього, означає видобуток, захоплену у сильного ворога.

Якщо сплячий бачить, що він доторкнувся до цього м'ясу, він потерпить поразку від ворога.

Якщо ж він їсть це м'ясо у вареному вигляді, він витратить гроші впливової людини, його охопить хвороба, але потім він видужає. Також кажуть, що м'ясо верблюда означає вигоду, яку отримає сновидець, володіючи владою.

М'ясо великої рогатої худоби символізує важкі випробування зважаючи повільного його перетравлення. Воно також вказує на низьку активність сновидця, так як є грубим. Кажуть, що це м'ясо віщує сновидінню безпеку, якщо він побачить його в смаженому вигляді.

Якщо такий сон приснився вагітній жінці, то у неї народиться хлопчик. Все, до чого доторкнувся вогонь у сні, наяву має відношення до прибутку, видобутої грішним шляхом. Є у сні яловичину означає для сновидця виклик до представника влади. Жирний теля, смажений на вогні, віщує велику і добру звістку, яка здійсниться швидко. Вважається, що такий сон також передвіщає прибуток, хороший урожай і розсіювання страху.

М'ясо великої худоби, зварене в бульйоні, символізує милість Всевишнього, яка зажадає від сновидца вихвалянь для Господа.

Якщо ж сплячий бачить, що це м'ясо смажиться в його будинку, він познайомиться з новими людьми, прийме незнайомих гостей або братів, які зроблять його щасливим.

Якщо м'ясо нежирне, то це будуть бідні брати, чиє відвідування не принесе ніякої користі.

Якщо сновидінню приснився баран з обдертою шкурою, але ще не поділений на частини, його спіткає несподіване горе.

Якщо тварина жирне, то помре чоловік з його оточення і сновидець отримає його спадщину.

Якщо тварина тощее, то про спадщину немає мови. Нарешті, кажуть, що варене м'ясо великої рогатої худоби символізує прибуток, добуту з працею.

Якщо м'ясо сире чи погано зварено, воно є знаком сварок і турбот. Кістки тварин символізують головне, чим володіє сновидець, - розум чи багатство, якими він має намір одного разу скористатися. Будь обдерте тварина є поганою ознакою, особливо якщо сплячий бачить його в своєму будинку, оскільки уві сні баран символізує людину, а м'ясо людини заборонно. Всі інші їстівні види м'яса є добрим знаком, за винятком рідкісних випадків. Однак сире м'ясо завжди провісник поганого і вказує на псування наявного у сновидца добра, оскільки справжня природа людини відмовляється приймати м'ясо в неготових вигляді. Тим не менше деякі тлумачі стверджують, що сире м'ясо є поганою ознакою тільки для того, хто не вживає його.

Для того ж, хто його їсть, подібний сон означає підвищення в ранзі. Сни, пов'язані з смаженим м'ясом верблюда, тлумачаться по-різному. Одні кажуть, що, якщо воно жирне, воно віщує величезне багатство або ж невелику прибуток, отриманий з великими труднощами. Інші вважають, що воно, швидше за все, символізує багатство, здобуте в страху. Треті стверджують, що воно вказує на народження хлопчика.

Якщо сновидець їсть це м'ясо, то це значить, що дитина виросте і буде жити за рахунок коштів своєї праці.

Якщо м'ясо просмажене, дитина буде добре вихованим. В іншому випадку він буде погано виконувати свої професійні обов'язки. І, нарешті, останні вважають, що сон, в якому сплячий бачить смаження м'яса на відкритому повітрі або на ринку, несе в собі добрі вісті.

Якщо сновидець бачить, як з ним розмовляє шампур, це означає, що він буде врятований від якогось лиха відповідно з історією, пов'язаною з Пророком Мухаммадом, мир йому і благословення, коли крутив, на який були нанизані шматочки отруєного м'яса, попередив його. Голова тварини, вижаренная в печі, є прообразом начальника. Той, хто побачить себе купують велику і жирну голову тварини, отримає вигоду від людини, що знаходиться при владі.

Якщо ж голова нежирна, то про вигоду немає й мови.

Якщо голова пошкоджена якимось чином, то сновидець оклевещет цієї людини.

Якщо сплячий побачить, що він їсть сиру голову тварини, то такий сон також говорить про те, що він зробить лихослів'я по відношенню до представника влади, символом якого і служить голова тварини.

Якщо хто-небудь побачить, що він їсть голову і ноги тварини, того чекають авторитет і багатство, що дісталося у спадок або іншим шляхом. Кажуть, що при тлумаченні снів голова тварини завжди вказує на багатство, виражене в грошах. Є очні яблука тварин означає, що сновидець скористається найкращим з того, чим володіють представники влади.

Якщо сплячий бачить, що він їсть череп, то це вказує на те, що його фінансові заощадження вичерпаються. А якщо він бачить, що їсть свій власний череп, то він витратить усі свої заощадження. Є свою ногу у сні говорить про розтрату капіталу. Однак думки щодо подібних снів розходяться. Одні стверджують, що сновидець, що побачив такий сон, витратить кошти, що належать сироті. Інші ж дотримуються думки, що він отримає частину добра від знатних людей, так як нога символізує багатство, а тварини - людей високого рангу. Сновидець, що вживає уві сні в їжу шкуру верблюда, витратить кошти неповнолітнього сироти.

Якщо він бачить, що їсть печінку, то один з його дітей отримає прибуток. Нутрощі завжди є гарною ознакою і вказують на добре здоров'я. Нутрощі, фаршировані м'ясом, символізують збережені гроші, а якщо у фарші є жир, то це говорить про багатство, що виходить від жінок. Смажене або варене м'ясо птиці свідчить про прибутки і багатстві, здобутих підступом і обманом якоїсь жінки.

Якщо воно погано проварити, то сновидець несправедливо оклевещет якусь жінку.

Якщо він побачить, що вживає в їжу м'ясо дозволених птахів, він отримає вигоду обманним шляхом. Кажуть, що гусяче і куряче м'ясо є добрим знаменням для всіх, оскільки курка вказує на вигоду, витікаючу від жінки, а жінка порівнюється з куркою за її здатність до дітородіння і ходу. Гуси ж символізують вигоду, яка походить від людини, яка дає гроші під заставу. Смажене м'ясо пташенят є символом прибутку, видобутої з великими труднощами. Той, хто побачить у сні, що він їсть сире м'ясо маленької пташки, той буде погано відгукуватися про потомство Пророка, мир йому і благословення, або про благородних людях.

Якщо уві сні мова йде про різного роду птаства, чиє м'ясо заборонено в вживання, наприклад м'ясо хижих птахів, то цей сон означає, що сновидець оклевещет дітей правителя або піддасть їх непристойним актам. Є м'ясо дозволених птахів говорить про прибуток, яку побачив цей сон отримає в результаті використання землі та що буде дорівнює одній або максимум шести тисячам дирхемів, так як тіло птахів складається головним чином з шести частин - голови, двох крил, двох лапок і хвоста.

 
Відноситься до тем: