Сонник «Літак»

Сонник Цветкова

Виконання бажань, здійснення домагань;

Сам керуєш — раптова зміна з виконанням бажань, якщо не було катастрофи.

Також Див. Літати.

Виконання бажань, здійснення домагань;

Сам керуєш — раптова зміна з виконанням бажань, якщо не було катастрофи.

Летіти на літаку - у ваших справах необхідний більш творчий підхід, ви тупцюємо на місці. Бути під час аварії літака - сміливі рішення тільки допоможуть вашій справі. Зробіть крок!

Бачити літак в небі - до вирішальних, доленосних для вас подій. На землі - вас гальмують надто боязкі, боязкі люди.

Летіти на літаку. Такий сон може бути одночасно і повсякденним, і показовим, оскільки одні люди ставляться до польотів спокійно, в той час як інші панічно їх бояться. Наприклад, всі футбольні фанати Америки знають, що відомий коментатор Джон Мадден ніколи не літає на літаках - він подорожує по країні на автобусі. Багато розділяють його побоювання, хоча вночі їм цілком можуть снитися польоти. В даному випадку це спроба побороти ірраціональні страхи. Польоти на літаку для сплячого повні пригод. Почуття захоплюючого захвату зазвичай викликано або самим перельотом, або запаморочливою швидкістю і усвідомленням того, наскільки повітряні ПОДОРОЖІ дозволяють зблизити найвіддаленіші куточки землі. Крім того, ви можете відчувати хвилююча занепокоєння, яке виникає при думках про пов'язані з перельотами потенційні небезпеки, наприклад такий, як викрадення літака. При цьому не виключено, що ви блискуче впораєтеся з ситуацією. Керувати літаком. Тут можливі різні варіанти бачення себе (або когось) в якості пілота. Ви впевнені в собі і в сні, і наяву?

Якщо ви ведете літак, значить, зумієте і наяву утримати ситуацію під контролем.

Якщо літак потрапляє в катастрофу і розбивається, значить, в житті ви відчуваєте себе недостатньо впевнено і, як вам здається, не відповідаєте поставленим вимогам. Хто перебуває на борту літака? У реальному житті ви відповідаєте за цих людей, маєте перед ними певні зобов'язання, а ваше керування літаком показує, наскільки успішно ви справляєтеся зі своїми обов'язками. Яке відчуття - впевненість або підвищена відповідальність за долі людей - переважає під час керування літаком? Як ставляться до вашої присутності решта пасажирів - приймають вас, ігнорують або зневажають?

Являє собою засіб для встановлення контактів, в тому числі з іншими світами або позаземними цивілізаціями, і означає нав'язливі спогади про ситуацію, до якої суб'єкт мав певне відношення. Може свідчити про втручання позаземного комп'ютера в життя людського співтовариства. Повторюваний образ літака вказує на прийдешнє лихо або на власні дії суб'єкта, провідні його до загибелі.

Виконання бажань.

Літак є символом подорожі.

Якщо Ви бачите літак, що пролітає над Вами, то наяву Вам буде важко уникнути небезпеки.

Для нареченої подібний сон може означати, що намічена весілля не відбудеться.

Летіти на літаку означає, що Ви будете щасливі в бізнесі. Тривалий переліт свідчить про те, що якесь діло зажадає від Вас докладання величезних зусиль, однак навряд чи Ви отримаєте задоволення від результату.

Якщо Вам приснилося, що Ви потрапляєте в авіакатастрофу, то Вас очікують неприємності.

Сон, в якому Ви самі управляєте літаком, обіцяє Вам успіх у представників протилежної статі.

Розглядати ландшафт в ілюмінатор означає, що Ви не приділяєте належної уваги проблемам оточуючих, і вони відплатять вам тим же.

Якщо Вам приснилося, що Ви є власником літака, то наяву Вас очікують великі фінансові втрати, пов'язані з невдалим розміщенням капіталу.

 
Відноситься до тем: