Сонник «Лікарня»

Сонник Лоффа

Ніхто не зможе назвати лікарню місцем, де можна приємно і з задоволенням провести час. Ми потрапляємо туди в силу різних причин, а також дізнаємося про лікарні з газет і телевізійних серіалів. У цей заклад краще не потрапляти - ні в ролі пацієнта, ні в ролі відвідувача. І все ж лікарні приходять в наші сни часто, оскільки є невід'ємною частиною оточуючих нас реалій.

Як правило, приснилися лікарні зовсім нечасто мають відношення безпосередньо до хвороб. Тим не менш у багатьох сновидіннях у нас є достатньо підстав перебувати там. У нашому сні може з'явитися швидка допомога, реанімація, терапія. Пережитий нами лікарняний досвід також різний:

Ми, наприклад, ніяк не можемо уві сні вибратися з лікарняного закладу або ж нас лікують зовсім безглуздими способами.

Дивно, але у сні відділення швидкої допомоги безпосередньо пов'язані з благополуччям важливих для нас людей і взаєминами з ними. Люди, що потрапили у відділення швидкої допомоги, нерідко зайво стурбовані думками про своїх відвідувачів або, навпаки, про потерпілих, яких їм доводиться відвідувати.

Терапевтичне відділення лікарні сниться, коли ми потребуємо інших людях або ж хочемо самі бути потрібними. Сни, які розгортаються в терапії, - позначення залежності:

Взаємини в лікарні мають односторонній характер і характеризуються залежністю пацієнта від лікаря. Це один з різновидів залежності.

Реанімацію можна назвати відділенням, яке пов'язане з небезпекою, а в ряді випадків з полегшенням. Всім ясно, що туди потрапляють тільки серйозно хворі. Може, вам потрібно відпустити когось, пробачити стра образи. Також реанімація може нагадувати про давно померлу людину.

У сні ви відчували небажання йти з лікарні - це позначає, що в вас немає почуття впевненості в тому, що ви можете спокійно опинитися зі світом один на один:

Адже лікарня — це не тільки біль, але й турбота, догляд, допомогу. Що у вас за хвороба? Відповідь на це питання підкаже, в якій сфері ви потребуєте додаткової підтримки.

Лікування абсурдними методами в лікарні - це спосіб врівноважити дисбаланс у життєвих потребах і вимогах. Всі приділяють зайву увагу тому, що, на ваш погляд, не заслуговує хвилювань? А може, вас, навпаки, прагнуть зцілити від зовсім іншої хвороби? Це особливо безглуздо і смішно, якщо, скажімо, ви виросли до неймовірних розмірів і при цьому вважаєте це цілком нормальним, в той час як оточуючі надзвичайно стурбовані вашим стрімким зростанням. Ваші неймовірні розміри стають для медиків справжнім маною. Серед своїх лікарів ви можете побачити начальника, любовного партнера або знайомого по грі в футбол і т.

Якщо сценарій подібного сновидіння більш сумний, то вам належить страждати через відчуття себе важко хворою людиною, не здатним добитися від лікарів належної уваги і лікування.

 
Відноситься до тем: