Сонник «Квіти»

Китайський сонник Чжоу-гуна

На сухому дереві розпускаються квіти - віщує щастя і процвітання дітей і онуків;

Ділитися з ким-то квітами - розставання з цією людиною;

Пом'яті квітидружина або коханка збирається змінити.

Багато букетівсмуток;

Радість;

Білі до весілля.

Також Див. Сад, Букет, Дерево, Латаття, Ромашка.

Печаль (якщо багато букетів);

Радість;

Білі — до весілля.

Якщо Вам сниться, що Ви рвете прекрасні ароматні квіти, - цей сон благополуччя. Ви будете щасливі у всіх Ваших починаннях.

Якщо уві сні Ви складаєте букет - сон віщує дуже бажаний для Вас шлюб.

Якщо букет не виходить або квіти розкидані і Ви їх не можете зібрати - значить. Вашим райдужним надіям на блискуче майбутнє не судилося збутися.

Якщо Ви бачите зів'ялі квіти - це віщує погіршення стану здоров'я або близьку смерть когось з близьких.

Збирати, бачити, одержувати свіжі - до успіху і радості, якщо вони в букеті або клумбі. Див. "Прикрашати\. Засохлі, що пов'янули - до нудьги, спустошення після радісних подій. Дарувати, давати - те ж, але завдяки чиїм то явного втручанню. Обривати пелюстки своїми руками робити себе нещасним, але давати волю почуттям.

Красивірадість життя отримати - тебе люблять knit - незабаром буде велика радість зів'ялі - хвороба.

Тримати або нюхати уві сні квіти влітку означає радість, задоволення та комфорт.

Якщо такий сон наснився взимку або пізньою осінню і якщо квіти білі, то це віщує перешкода у виконанні намірів і поганий результат розпочатих справ.

Якщо ж Ви тримаєте жовті квіти, то перешкоди будуть не такими труднопреодолимыми. Червоні квіти обіцяють невеликі ускладнення, а так само успішне завершення справ. Нюхати уві сні троянди в той час року, коли цвітуть - хороших знак для всіх, крім хворих. Їм цей сон загрожує тривалою хворобою.

Для злочинців сон віщує невдачу. Взимку цей сон означає протилежне. Кому сниться, що він нюхає шавлія, ісопу, розмарин або інші квіти, подібні цим, того очікує робота, втома і слабкість. Лише медикам цей сон bodes добре. Тримати в руках, бачити або нюхати уві сні лілії в будь-який час року обіцяє виконання бажань.

Бачити і нюхати уві сні квіти лаврового, оливкового дерева або пальми провіщає:

Жінцінародження дітей, дівчині - швидке заміжжя, а чоловікові - радість, дружбу, благополуччя, достаток і успіх у всіх його підприємствах.

Квіти — це універсальний символ краси.

Для точного тлумачення тут важливо проаналізувати колір квітки. Особливо це відноситься до сновидінь, в яких квіти постають з нехарактерною для них забарвленням (наприклад, зелені троянди). Не дивуйтеся, якщо уві сні ваш друг/подруга подарує вам зелені троянди. Це означає, що в реальному житті ви або зустрічаєтеся з пасією свого друга/подругу, або вони ревнують до ваших уподобань романтичним. У вашій свідомості зафіксований певний досвід поводження з квітами, який ПІДСВІДОМІСТЬ тепер намагається використовувати для подання ситуації. Це, зокрема, стосується випадків, коли ви даруєте квіти кому-то чи хтось дарує квіти вам. Чи пов'язані для вас певні спогади з якими-то квітами - наприклад, улюблені квіти дитинства, смерть близької людини, шкільне побачення або любовний зв'язок? Ось тлумачення для деяких фігурують в сновидіннях кольорів:

Бузок — отрута, хвороба, смерть;

Маргаритка — нерішучість у почуттях;

Той, хто дарує, є об'єктом зацікавленості;

Орхідея — сексуальність, чуттєвість;

Троянда — червона - любов, жовта - дружба, біла - чистота, чорна смерть;

Ліліяоновлення, весняна свіжість, відродження;

Нарцислюбов до себе, відображення власного Я.

Бачити уві сні квіти в саду віщує Вам задоволення і придбання, якщо тільки квіти яскраві і свіжі;

Біліозначають печаль. Зів'ялі і засохлі квіти обіцяють неприємності.

Якщо молода особа отримує уві сні букет різних Кольорів - це передбачає, що у неї буде багато шанувальників.

Бачити квіти, які ростуть на неродючій землі, віщує сумна подія. Однак, сон обіцяє також, що завдяки своїй енергії і оптимізму Ви зумієте прокласти дорогу до відомого положення і щастя.

Бачити яскраві і свіжі квіти в саду - задоволення та придбання;

Білісмуток;

Зів'ялі і засохлі квіти - неприємності;

Для молодої особи - отримати букет різних кольорів - у Вас буде багато шанувальників;

Квіти, що ростуть на неродючій землі - сумна подія, але завдяки своїй енергії і оптимізму Ви зумієте прокласти дорогу до відомого положення і щастя.

Також Див. Букет, Вінок, Вереск, Гіацинт, латаття, Волосся, Мак, Жоржини, Жасмин, Ікебана, Кладовищі, Маргаритка, Конюшина, Конвалія, Лілія, Степ, Стежка, Нігтики (квіти), Кульбаба, Троянди, Фіалка, Хризантема.

Задоволення.

Бачитисмуток (якщо багато букетів);

Білірадість;

Зів'ялі — зарозумілість;

Кімнатнізадоволення;

Рвати їхшлюб з коханою особливої.

Цвітуть квіти — на добро. Як сняться квітки, то буде якась для тебе радість;

Весілля. Білі квіти - велика радість. Як пучок (букет) квітів присниться, то зміна життя.

Якщо дівчині сняться квіти, то вона буде знайомитися з кавалерами (квіти - це дівоче доля). Як сниться квітка ясна, то добре, а як темна, то погано.

Якщо квіти з росою - скінчиться неприємністю;

Зів'ялі квітипопередження про небезпеку;

Сухі квіти — на недобре. Квітки красиві, а потім опадає-недобре, не будуть діти годуватися. Як сниться, що рвеш квіти, - добре, а як садишь - це погано. Так само і дерево:

Ростедобре, впаде - погано. Домашні цвітуть квіти - до смерті.

Квіти збирати - до плачу. Червоні квіти - перед весіллям. Хтось дав, подарував букет квітів-радість, знайомство.

Квіти поливати - вдома радість, щастя.

Якщо уві сні ви зриваєте квіти, щоб скласти з них букет, - в реальному житті цей сон означає ваше прилучення до знання і осмислення світу. Сон, у якому ви вкололи свою руку про подаровані вам квіти, означає, що наяву ви відчуєте сильну душевну і серцевий біль через зради близького або коханої людини.

Якщо вам приснилося, що хтось вытоптал у вашому саду квіти, - це віщує підступи ворогів, які зроблять все можливе, щоб ви не отримали необхідну для вас інформацію. Уві сні ви побачили у своєму будинку велика кількість кімнатних кольорів - це символізує скритність почуттів. Вам приснилося прекрасний сад, повний надзвичайно красивих квітів, ви вдихаєте їх чудовий аромат. Цей сон віщує вам наяву незвичайну, романтичну зустріч. Зів'ялі квіти уві сні передбачають проблеми зі здоров'ям і розлуку. Сон, у якому ви садите у своєму саду квіти, означає, що наяву ви зробите благородний і мудрий вчинок.

Якщо уві сні ви бачите, як шанувальники буквально обсипають вас квітами, - в реальному житті це свідчить про те, що ваш душевний самотність може затягнутися. Ваші завищені претензії швидше за все, так і залишаться нереалізованими. Уві сні ви плетете собі вінок із польових квітів - цей сон свідчить про те, що незабаром ви зустрінете своє кохання і створити щасливу сім'ю. Сон, у якому ви отримуєте в подарунок у кімнатному горщику квітка, означає, що ви отримаєте звістку про померлого людину.

Якщо уві сні ви йдете на ходулях, то це означає, що вам загрожує небезпека втратити ноги, швидше за все, в результаті нещасного випадку, аварії.

Сон, в якому вам пропонують пройтися на ходулях, а ви відмовляєтеся, передбачає, що ви дивом уникнете небезпеки, ви будете в шоці, обмірковуючи можливі наслідки пригоди, в яке не потрапите по чистій випадковості.

Бачити людину, яка йде на ходулях, - наяву стати свідком страшної катастрофи. Ви побачите кров і муки незнайомої людини.