Сонник «Кров»

Сонник Цветкова

Несподіваність;

З носа — грошова втрата.

Також Див. Зуби, Рана, Убити.

Несподіваність;

З носа — грошова втрата.

Побачити кров у сні - дуже поганий знак. Вам загрожує втрата когось із Ваших близьких. Можливі й інші позбавлення і втрати. Тим, хто готується до весілля, цей сон послужить поганим ознакою:

Їм не бути разом, несподівана подія зруйнує їх союз.

Якщо уві сні кров'ю забруднені Ваші власні руки - значить. Ви на порозі згубного кроку, який загрожує чиєїсь долі. Одумайтеся, поки не пізно!

Своя — проблеми з родичами. Чужа - до природних катаклізмів та іншим катастрофам, в яких ви особисто не постраждаєте.

Бачити червонувеселість згустилися - хвороба проливати в битві - неприємності внаслідок необгрунтованої поспішності пити - добрі сподівання ллється на землю - щастя плавати - великі потрясіння кров тварин - справи твої исполнимости бачити на інших - хвороба в сім'ї.

Цей символ в сновидіннях рідко носить позитивний характер, мабуть, за винятком випадків, пов'язаних з проявом злості до кого-небудь. У цьому випадку кров супротивника - ознака вашої повної перемоги. Але найчастіше кров символізує виснаження, занепад, ушкодження або смерть. Виснаження може бути як фізичним, так і емоційним, фінансовим, т. припускати втрату значущих ресурсів.

Кров має ще одне пряме значення - це джерело життя. У цьому сенсі вона розглядається як символ єднання з іншою людиною - образ, навіяний індіанським культом "кровного братерства".

Кров також може символізувати жертовність - наприклад, агнець, відданий на заклання. Крім того, кров має глибокий сенс для людей, що захоплюються окультизмом. У подібного роду снах кров часто випивають, нею малюють чи пишуть. Ви знайдете часті згадки і посилання на такі явища в багатьох культових творах літератури. Чию кров ви бачите уві сні? Ви можете визначити, хто викликав її появу? Випробували ви почуття страху при цьому?

Означає рану або фізичне пошкодження, викликане зовнішнім або внутрішнім насильством, оскільки людина бачить кров тільки поза функції організму.

Снящіеся криваві одягу говорять про можливі ворогах, які прагнуть перешкодити успішній кар'єрі, що відкривається перед Вами. Той, хто бачить цей сон, повинен побоюватися дивних нових дружніх зв'язків.

Бачити кров, що ллється з рани, - знак фізичного нездоров'я або прийдешнє занепокоєння, неуспіх у справах, викликаний невдалими угодами з іноземними синдикатами, картелями та іншими об'єднаннями.

Бачити кров на своїх руках - невдачі, фатальне невезіння, якщо Ви негайно не подбаєте про себе самого і своїх справах.

Криваві одягу — наявність можливих ворогів, які прагнуть перешкодити успішній кар'єрі, що відкривається перед Вами. Бійтеся дивних нових дружніх зв'язків;

Бачити кров, що ллється з рани - фізична нездоров'я або прийдешнє занепокоєння, неуспіх у справах, викликаний невдалими угодами з іноземними синдикатами, картелями та іншими об'єднаннями;

Бачити кров на своїх руках - невдачі, фатальне невезіння, якщо Ви негайно не подбаєте про себе самого і своїх справах.

Також Див. Живіт, Ніс, Нарив, Рана, Блювота, Рука, Ягня.

Якщо хто побачить, що він впав у калюжу крові, то досягне багатства і утіх.

Якщо ж хто побачить кров на сукню своєму і не буде знати, звідки та кров на нього потрапила, - значить його будуть у чомусь марно підозрювати.

Якщо хто побачить, що він п'є людську кров - значить, він отримає майно, заборонене шаріатом.

Якщо хто побачить у сні, що з носа його йде кров - придбає недозволене майно, а якщо цар побачить те ж саме - утримається від гріхів.

Якщо уві сні ви побачили на собі кров - найближчим часом ви отримаєте звістку від своїх родичів. Сон, в якому ви спливати кров'ю, означає тимчасове самотність і печаль.

Побачити в сні, як ви проливаєте чиюсь кров, - проявити безпечність при вирішенні дуже важливої для вас проблеми. Вам слід взяти ініціативу у свої руки.

Бачити у сні близької людини, стікаючого кров'ю, - через вашого егоїзму у вас зіпсуються стосунки з близькою людиною. Сон, в якому ви побачили залиту кров'ю землю, передвіщає важкі випробування, конфлікти і людські жертви.

Несподіваність.

Якщо Вам приснилася одяг з плямами крові, то це попереджає про підступи конкурентів. Вам слід остерігатися випадкових і дивних знайомих.

Якщо Вам сниться, як кров витікає з рани, то це передвіщає хворобу й інші неприємності. Крім того, можливі проблеми в бізнесі через невдалих угод (особливо з зарубіжними партнерами).

Сон, у якому Ви бачите, що Ваші руки в крові, віщує проблеми, якщо Ви не станете приділяти належної уваги собі та своїм справам.

Якщо Вам сниться кровотеча, то це недобрий знак, що передвіщає серйозні проблеми як в бізнесі, так і зі здоров'ям, аж до смерті.

Як сниться кров, то побачиш з кровною, близьким. Холодна кров - затихає любов.

Кров з носа - втрата грошей;

Насмішка.

Кров якоїсь тварини - щасливе вирішення справи, бути самому закривавленим-покалічитися, на сором.

Кров в сновидінні асоціюється з родинними зв'язками, відплатою, конфліктами. Сон, в якому ви намагаєтесь зупинити ллється з рани кров, символізує вашу тугу за померлим близькій людині.

Якщо уві сні ви побачили кров на своєму одязі - це знак того, що вчинок близької людини поставить під загрозу вашу репутацію. У сні ви захищалися і вдарили свого ворога так сильно, що з його рани бризнула на вас кров, - цей сон пророкує, що будь-яке втручання в сварку між близькими людьми може закінчитися для вас серйозними наслідками. Вам сниться, що ви п'єте з ріки холодну й смачну воду. Але раптом вода в річці починає темніти і на ваших очах перетворюється на густу кров. Ви з жахом зауважуєте, що цією кров'ю забруднені ваші руки, рот і одяг. Цей сон є застереженням. На вашому роду лежить давнє прокляття, яке не забариться зруйнувати ваше життя та життя ваших близьких. Зла доля буде переслідувати вас до тих пір, поки ви не попросите вибачення у Творця за гріхи, в яких винні ваші предки.