Сонник «Кот»

Сонник Езопа

Котодин з найскладніших символів, з якими доводиться стикатися при розшифровці сновидінь. Вся справа в тому, що образ кота може виникнути у сні з дуже багатьох причин, і майже ніколи не вдається точно визначити, як саме спрацювало наше підсвідомість в той момент, коли ми побачили маленького кошеняти, сіамського кота чи ласкаву кішечку. Можливо, наяву ми зіткнулися з дивовижною людиною, якій, незважаючи на всі труднощі, вдалося уникнути, здавалося б, неминучої небезпеки. Адже, дивлячись саме на таких людей, ми згадуємо народну мудрість:

«Він, як кішка на ноги, падає». Появі кота уві сні може сприяти і зустріч із самостійною, незалежною і трохи легковажною жінкою. І це невипадково, тому що таку жінку в реальному житті ми називаємо «кішкою, яка гуляє сама по собі». А, може бути, образ кота в сновидінні виник в результаті того, що в нашій підсвідомості відклалися спогади про те, як умивався кіт:

Ні для кого не представляє секрету народна прикмета «Кіт вмивається до гостей». Кіт може з'явитися у сні і тоді, коли ми з задоволенням спостерігаємо за тим, як молодий хлопець пестить і грає з котом:

Адже рідко кому на розум у цей момент не приходить ще одна народна мудрість:

«Хто кішок любить, буде дружину любити». А що якщо нам приснився кіт, як попередження про небезпеку, що насувається (адже вдень ми дуже сильно захвилювалися, коли нам перебігла дорогу чорна кішка)? Що стосується тих людських якостей, які характеризують кота, то вони, без сумніву, відомі всім. Це хитрість, обман і злоба. Але в теж час не можна забувати і про те, що в давнину котів обожнювали і вважали особливими тваринами. А це означає, що будь-який сон, у якому ви побачили кота, є пророчим. Найголовніше, потрібно вміти правильно розшифрувати його. Спостерігати уві сні за вмиватися кішкою - до гостей. Можливо, що ви зустрінетеся зі старими добрими друзями, з якими чудово проведете час. Спостерігати уві сні за тим, як за кішкою полює собака, - попередження про те, що вам ні в якому разі не слід обманювати своїх друзів. Дізнавшись про вашому обмані, друзі відвернутися від вас назавжди.

Побачити в сні маленького кошеняти, який ховається на дереві від злої собаки, - знак того, що в реальному житті вам слід бути дуже обережним.

Якщо вам наснився кошеня, який, помітивши вдалині собаку, відразу ж біжить ховатись на дах, то вам слід остерігатися небезпеки, яку одного разу вже вдалося уникнути.

Якщо уві сні ви побачили полюють за мишами кішку, то найближчим часом ваше життя буде неспокійною і не зовсім радісною. На вашому шляху виникнуть різні проблеми через підступності і злих підступів вашого таємного ворога.

Якщо уві сні вас подряпала кішка, то наяву вас чекають великі проблеми, через які ви будете дуже сильно переживати.

Якщо ж вам приснилося, що кішка загнала вам кігті прямо в груди, то вас чекає душевна туга, печаль і скорботу. Спостерігати за прикинулася мертвою кішкою, яка лежить поруч мишачою норою, - означає, що в недалекому майбутньому хтось із близьких вам людей зробить спробу обдурити вас. Спостерігати уві сні за тим, як кішка спіймала мишу і понесла показувати свою здобич іншим кішкам, - знак того, що в реальному житті ви дуже марнославний людина. Можливо, такий сон говорить про те, що у вашому оточенні є марнославні люди, які принесуть вам велике нещастя.

Якщо уві сні вам перебігла дорогу чорна кішка, то наяву вам слід остерігатися небезпек. Такий сон говорить також про те, що ви переоцінюєте свої сили, а тому вам не слід відмовлятися від допомоги друзів.

Побачити в сні кішку з кошенятами - до проблем з дітьми. Можливо, ваша дитина обманює вас. Гладити в сні сидить на ваших колінах кішку - знак того, що у вашому оточенні є не зовсім порядна, легковажна жінка, яка сильно підведе вас, скориставшись вашим довірою. Спостерігати уві сні за тим, як гладить кішку молодий хлопець чи неодружений чоловік - означає, що, одружившись, він буде дуже сильно любити свою дружину. Годувати уві сні кота - знак того, що прийшла пора перестати «парити в хмарах» і зайнятися своїми справами. Спостерігати уві сні за декількома дерущимися котами - свідчення того, що вас чекає смуга дрібних невдач, так що наберітісь терпіння і мужності.

Якщо уві сні до вас пеститься незнайома кішка - означає, що хтось із ваших нових знайомих вирішив скористатися вашою добротою і довір'ям. Будьте обережні.

Побачити в сні мертву кішку - погана ознака. По всій видимості, ви дізнаєтеся про хворобу когось із близьких вам людей.