Сонник «Кільце»

Сонник Азара

Весілля.

Пропозицію, зв'язок;

Втратити розлучення, розлука.

Якщо заміжня жінка у сні упускає кільце зі свого пальця - це передвіщає їй невірність чоловіка, захопленого негідною жінкою, яка здатна повністю зруйнувати його життя.

Якщо жінка бачить у сні, що ламається її обручку, - це передвіщає хворобу або смерть чоловіка. А якщо кільце тисне на палець або врізається в нього, то це застереження про чиюсь хворобу. Надягати кільце на свій палець - передвістя союзу з людиною, яку Ви любите.

З каменем — до смутку. Див. який камінь. Обручальное - до розлучення, невиконанню шлюбних надій. Старовинне - вам уготований партнер, з яким ви пов'язані кармічно. Вас зведе доля! Інше (велика або предмет у формі кільця, наприклад обруч) - "ходите по колу", не дивіться вперед.

Символізує владу соціального "Над-Я":

Політичну, релігійну та емоційно-чуттєву влада сімейного оточення;

Означає прийняття людиною його ролі або вірність правилам і приписанням. В одних випадках цей образ може бути нейтральним і просто означати якусь особистість, а в інших, хоча й нечасто, - вказувати на дуже негативну психологію, яка передається з покоління в покоління шляхом переродження психічної несвідомої інформації.

Якщо у сні Ви носите на руках кільця - значить, попереду у Вас нові справи, в яких Ви будете щасливі. Зламане кільце означає сварки й нещастя в подружніх справах і розрив відносин для закоханих.

Якщо дівчина отримає у сні кільце - значить, її хвилювання, пов'язані з коханим, позаду, так як відтепер він цілком присвятить себе її сьогоденню і майбутньому.

Бачити у сні кільця на інших - означає зростання Вашого добробуту й нові знайомства.

Бачити його на руках - до нових справах, в яких Вам пощастить;

Зламане кільце — нещаслива подружня життя або розрив відносин (для закоханих);

Для дівчиниотримати в подарунок - Ваш коханий повністю присвятить себе Вашому справжньому і майбутньому;

Бачити кільця на інших людях - зростання добробуту, багато нових друзів.

Також Див. Ламати, Метання, Обручальное кольцо.

Якщо у сні Ви носите кільця, то це знак того, що Ваші починання увінчаються успіхом.

Якщо кільця носять інші - це до поліпшення добробуту і розширення кола Ваших друзів.

Якщо молодій жінці наснилося, що їй подарували каблучку, то це є добрим знаком. Поведінка її коханого внесе в її душу спокій, так як він повністю присвятить себе їх спільним інтересам.

Сон, в якому Ви побачили зламане кільце, - провісник сварок, сімейних негараздів, розлуки.

Веселе весілля.

Поява в сновидінні кільця символізує коло подій, невирішені проблеми, прихильність, клятву, вірність. У сні ви одягаєте на руку коханій людині кільце - цей сон символізує вашу вірність своїм почуттям і обіцянкам. Сон, в якому ви побачили, як вам на руку надягає обручку незнайомий вам людина, віщує несподівану допомогу у вирішенні проблеми, яка вас давно обтяжує.

Якщо уві сні ви ніяк не можете підібрати собі каблучку за розміром - це означає, що в реальному житті ви не відчуваєте ні до кого серцевої прихильності. У сні з вашої руки впало кільце - це поганий знак. У реальному житті ви порушили свою обіцянку і клятву вірності, тому доля приготувала вам життєве випробування.

 
Відноситься до тем: